Október 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Október 2009

Odoslaťod sedulko »

Ahojte mamičky. Tak takto pred rokom som zistila, že čakám svoje vytúžené tretie dieťatko. Termín som mala 1.10.2008 ale naša Katka si to nechala na košický maratón a narodila sa v nedeľu 5.10.2009. Ak sa teda budete chcieť podeliť o svoje radosti, či možno obavy alebo len pokecať s niekým kto je na tom podobne ako vy, tak vám zakladám túto tému. Držím vám palce, aby ste o deväť mesiacov držali vaše bábätká v náručí.
sedulko
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október 2009

Odoslaťod torinka5 »

ahoj sedulko, ďakujem za založenie témy. Ja som dnes našla // tá druha je hrozne slabulinká, ale je tam a bruško ma stále bolí ako na mrchu, tak som ešte taká nesvoja :wink:
torinka5
expert

Mood: Happy

Odoslaťod kvietok2 »

torinka gratulujem :) to nic ze je slaba aj moja bola a o 2 dni uz bola silnejsia, mas v moci este len malo hcg :wink: :D
kvietok2
expert

Odoslaťod sedulko »

Torinka5 Tak dúfam, že môžem gratulovať a že ste miminko chceli. Môj manžel už tretie nechcel, ale nejako som ho presvedčila, "vyskákala" som si ju a dnes sa z nej nevie vynatešiť. :lol: Každému sa s ňou chváli a ani nepamätám, žeby bol k tým dvom prvým taký milý. Mne test tiež vychádzal taký ako Tebe a to dokonca aj v pokročilejšom štádiu tehotenstva. Dokonca som na 26. deň mala také špinenie a som si povedala, že asi nič z toho a potom prišli až 3 krát dve čiarky. Potom som kdesi čítala, že také špinenie sa môže objaviť keď sa bábo zahniezďuje v maternici a teraz sa tešíme z Katky, ktorej som dnes mimochodom objavila prvý zúbok... :roll: :roll: :roll: Keď som si pozrela zápisky Tomáška, tak jemu vyšiel prvý zúbok na 7,5 mesiaca. Tak hlavne nech ste zdravučkí a nech pekne rastiete.
sedulko
začiatočník

Odoslaťod torinka5 »

ďakujem Vám ešte raz všetkým
a tu som to ešte nedala, tak šups sem s mojím testíkom...
Prílohy
Snímka0111.jpg
(11.65 KiB) Stiahnutá 8028 krát
torinka5
expert

Odoslaťod kvietok2 »

ved pekne vidno aj tu druhu :D
kvietok2
expert

Odoslaťod torinka5 »

no zo začiatku bola úplne slabučká :wink:
ja neviem brucho ma stale pobolieva ako na mrchu, dostávam vlčie hlady... a som tu zatiaľ sama na oktober 2009????
torinka5
expert

Odoslaťod kvietok2 »

neboj brucho aj mna bolelo, este aj teraz ked som mala akoze zase mat mrchu tak bolelo :roll:
a urcite sa tehulky za chvilu ku tebe pridaju, este je asi skoro, mas asi aj hned na zaciatku termin :)
kvietok2
expert

Odoslaťod simona »

Gratulujem vsetkym novym tehulkam :D
Nech sa Vam dari a mate krasne babetka v oktobri ,mna chyta nostalgia ,pred rokom som bola na vasom mieste :wink:
snad Vas bude vela a budete taka dobra partia ako my na okt 2008
vela stastia tehulky uzivajte si to ,prejde to strasne rychlo 8)
simona
expert

Odoslaťod Anett »

Torinka zo srdca blahoželám :wink: si tu zatial sama ale postupne sa určite pridá viac tehuliek. Ja tehula nie som :cry: ale čoskoro budem - dufam :wink:
Simi bude tu určite dobrá partia ako sme my - je tu Torinka a ta sa o to postara 8)

Všetkym prajem bezproblémové tehulkovanie :wink:
Anett
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.