SEPTEMBER 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: SEPTEMBER 2009

Odoslaťod kvietok2 »

caute babenky, tak pridam konecne aj ja svoje foto nasich deticiek :D :D :D
laa-laa, to si kedy stihla urobit tu spaciu fotku, som si to ani nevsimla, ale podarena je no nie V:)
Prílohy
P8172946_resize.JPG
(61.29 KiB) Stiahnutá 3869 krát
P8172945_resize.JPG
tu este len kika zacinala plakat
(59.66 KiB) Stiahnutá 3869 krát
P8172944_resize.JPG
(57.45 KiB) Stiahnutá 3869 krát
kvietok2
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod oly1 »

kvietok, ta vtedy, ked ty si rozdumovala v tom obchode s cukrovinkami...ja mam tiez zopar zaberov spachtosov...to len kym ty si dosla, tak sa uz aj zobudili pomaly :lol:
oly1

začiatočník

Odoslaťod kvietok2 »

heeeej, ta ze vy tak, fotite mi decko za mojim chrbtom :lol: :lol: :lol: :lol:
baby, mam novinku, dnes nas krpec prekvapil a pustil sa sam chodit, presiel asi 2 metre, potom bum na zadok, ale nevadi, odvaha mu zostala, uz sa stale pusta, aj ked len par krokov urobi, ale chce, uz si hned nesada na sadok, ked ho idem pustit, normalne ma radost a ja tiez :adore:
kvietok2
expert

Odoslaťod Laa-Laa »

kvietok - neposles mi prosim na mail (cez FB) tu prvu urevanu v plnej velkosti? :fl:

super Samko :)b , aj H sa uz pusta sama, ale este by nemala, chyba jej pud sebazachovy, hned pada dopredu, vkuse ju musime strazit :drop:
Laa-Laa

expert

Odoslaťod anetabreznicka »

Ahojte baby.
dlho som sa neozvala,nejako nestiham.Gratulujem vsetkym oslavencom :clap: :clap: :clap:

Neviete mi poradit co by som mala robit s Filipkom,lebo mi stale ked sa pokusa chodit stoji a chodi na spickach?uz sme boli u doktorky,ta nas poslala na rehabilitaciu,mali by sme zacat koncom mesiaca.vraj sme mali prist uz skor,ale neurologicka to zanedbala,vraj je vsetko v poriadku,tak teraz mame mensi problem.preto sa ani nechce pustat sam,nema tu stabilitu.pohne sa len ked ho drzime za ruky a ked si tlaci tlacochoditko pred sebou.
Aj so zubami je to divne,lebo ako sa mu tlacia,zacal v noci pit mlieko,co sa nestavalo uz nejake 3-4 mesiace.vyzera to tak ze mu idu horne 3alebo 4ky,nejako sa mi to splyva.ale idu zase 2 naraz a uz ich citit pod dasnom.dufam ze to nebude trvat zase 6 tyzdnov ako posledne 2.Ked sa mu konecne pretlacia uz budeme v polovici.10 von a 10 ostane :)b

Lienka
potesim ta,nie ste najmensi.Filip mal 20.8.len 8350 a tiez ma len nejakych 74cm.

LaaLaa,Oly
Deticky vam vyrastli do krasy,super fotky :adore:

My oslavujeme rok teraz v nedelu 12teho,potom prilozim fotky.Som zvedava co urobi s tortou :lol:
anetabreznicka

Odoslaťod kvietok2 »

uz tu nikto nic nepise :no: :no: :no:
kvietok2
expert

Odoslaťod Ivka31 »

Ahojte babenky
Prišla som vás navštíviť a mám pre vás ponuku.
Mám malého Timka a už je nám malinká tepláčková súpravka s nápisom "Timko". Je to originál objenávaná pre malého vo firme Bess.sk a stála 18,50 Eura - teraz len za 9,5 Eura alebo dohoda. Nosil ju od 1 roka do 1,5 roka. Velkosť pekne sedí asi od 10 do 13 kg.
Ak by mal niekto záujem, pošlite mi meil cez mimibazar.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9754334&tab=0
Prílohy
DSCF6960.jpg
(40.62 KiB) Stiahnutá 3745 krát
Ivka31
expert

Odoslaťod kvietok2 »

no ja timka doma nemam V:)
kvietok2
expert

Odoslaťod Simi »

Ahojte, tak sa po dlllhej dobe ozyvam, idem si precitat prispevky pozadu, aby som bola aspon trosku v obraze :lol: :lol: :lol:
Simi
začiatočník

Odoslaťod Simi »

Aj nas Lukasko mal rok 12-teho :D :D :D

anetabreznicka píše:Ahojte baby.
dlho som sa neozvala,nejako nestiham.Gratulujem vsetkym oslavencom :clap: :clap: :clap:

Neviete mi poradit co by som mala robit s Filipkom,lebo mi stale ked sa pokusa chodit stoji a chodi na spickach?uz sme boli u doktorky,ta nas poslala na rehabilitaciu,mali by sme zacat koncom mesiaca.vraj sme mali prist uz skor,ale neurologicka to zanedbala,vraj je vsetko v poriadku,tak teraz mame mensi problem.preto sa ani nechce pustat sam,nema tu stabilitu.pohne sa len ked ho drzime za ruky a ked si tlaci tlacochoditko pred sebou.
Aj so zubami je to divne,lebo ako sa mu tlacia,zacal v noci pit mlieko,co sa nestavalo uz nejake 3-4 mesiace.vyzera to tak ze mu idu horne 3alebo 4ky,nejako sa mi to splyva.ale idu zase 2 naraz a uz ich citit pod dasnom.dufam ze to nebude trvat zase 6 tyzdnov ako posledne 2.Ked sa mu konecne pretlacia uz budeme v polovici.10 von a 10 ostane :)b

Lienka
potesim ta,nie ste najmensi.Filip mal 20.8.len 8350 a tiez ma len nejakych 74cm.

LaaLaa,Oly
Deticky vam vyrastli do krasy,super fotky :adore:

My oslavujeme rok teraz v nedelu 12teho,potom prilozim fotky.Som zvedava co urobi s tortou :lol:
Simi
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.