strata bábätka

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: strata bábätka

Odoslaťod lily3 »

Nelka a na nevoľnosti je ešte asi trošku skoro. Na druhej strane ja som 10tt a nevoľnosti stále nedorazili. Čakám ich až pri pôrode! :lol:
lily3

Čas ide tak rýchlo!

pokročilý

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: strata bábätkaRe: strata bábätka

Odoslaťod nelaa »

lily3 píše:No to je supeeeeeeer!!!!! Nelka a aký testík si si robila, lebo ten s citlivosťou 25 Ti ešte asi nemohol ukázať. Kúp si taký s citlivosťou 10. Tá teplota nie je taká vysoká bez príčiny!!!!!!! :wink:

Mala som ten, čo si spomínala Pepino - citlivosť 20mlU/ml. Ešte počkám pár dní na teplotu... Nejdem sa zase unáhliť :(
nelaa

...

expert

Obrázky: 34

Odoslaťod Lucia425 & Lucasko »

Nelka, paradna teplotka a drzi sa, chod si kupit 10ml citlivost a sprav si ho zajtra alebo cez vikend to uz vy ti mal ukazat aspon slabucku ciarocku.Vsak som testla na 15DPO testom 10ml a bola taka slabucka :wink: juj, nech ju tam masssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss :wink:
Lucia425 & Lucasko

sa ucia mat rezim :-)))

expert

Obrázky: 70

Odoslaťod nelaa »

nelaa

...

expert

Odoslaťod lily3 »

Nelka ja nechápem prečo! :roll: Fakt je asi najlepšie zahodiť teplomer! :evil: No verím, že ešte nie je všetko stratené! :wink:
lily3

Čas ide tak rýchlo!

pokročilý

nelaa píše:Dnes vás naozaj nepoteším :? http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... 0/nummer=4

este keby bolo 36,9C tak pohodla ale az taky pokles..............fnuk :(
Lucia425 & Lucasko

expert

Odoslaťod nelaa »

lily3 píše:Nelka ja nechápem prečo! :roll: Fakt je asi najlepšie zahodiť teplomer! :evil: No verím, že ešte nie je všetko stratené! :wink:

Si hrozne zlatá, Liliy :wink: , ale myslím, že tento mesiac je to naozaj stratené... mne sa to nezdalo, pretože neboli u mňa také typické príznaky... keďže som už bola raz tehotná, tak porovnávam, i keď samozrejme viem, že každé tehu môže byť iné... a v tom bola moja jediná nádej... Čo už - snáď o mesiac :wink: Aspoň sa rozlúčim s detičkami naporiadok, vychutnám si svadbu a nechávam to v rukách božích...
Teplomer nech odpočíva v pokoji a asi aj s týmito fórami si dám pokoj... Nech na to furt nemyslím... A vy sa držkajte!!!
nelaa

...

expert

Re: strata bábätkaRe: strata bábätkaRe: strata bábätka

nelaa píše:
lily3 píše:Nelka ja nechápem prečo! :roll: Fakt je asi najlepšie zahodiť teplomer! :evil: No verím, že ešte nie je všetko stratené! :wink:

Si hrozne zlatá, Liliy :wink: , ale myslím, že tento mesiac je to naozaj stratené... mne sa to nezdalo, pretože neboli u mňa také typické príznaky... keďže som už bola raz tehotná, tak porovnávam, i keď samozrejme viem, že každé tehu môže byť iné... a v tom bola moja jediná nádej... Čo už - snáď o mesiac :wink: Aspoň sa rozlúčim s detičkami naporiadok, vychutnám si svadbu a nechávam to v rukách božích...
Teplomer nech odpočíva v pokoji a asi aj s týmito fórami si dám pokoj... Nech na to furt nemyslím... A vy sa držkajte!!!

Nelky pozrela si si dnesnu teplotku Tatu, testik jej vysiel pozitivny ale dnes mala teplotku ako ty 36,8C takze este malicka nadej je tuuuuuuuuuu :wink:
Lucia425 & Lucasko

expert

Odoslaťod nelaa »

Toto mi už nerobte! Už ma nechajte sa umárať v beznádeji :wink: :lol:
nelaa

...

expert

nelaa píše:Toto mi už nerobte! Už ma nechajte sa umárať v beznádeji :wink: :lol:

ale prosim ta :wink:
Lucia425 & Lucasko

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.