strata bábätka

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: strata bábätka

Odoslaťod nelaa »

Takže aj ja som tu! No dúfam, že sa tu už nevrátim tak naozaj... Musíme si držať päste!!!
nelaa

...

expert

Mood: Happy
Obrázky: 34

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod steva »

Ahojte baby práve som nakukla do tohto fora a prečítala len prvu a poslednu stranu a čítam že ste prišli o babetka tak ako ja v roku 2006, som dva týždne ležala v nem. a krvacala som aj tak sa nepodarilo to babo zachránit síce v 8 tt ale predsa to bolelo. Teraz mame po 3 rokoch krasne dievčatko ktore bude mať teraz 13.10. dve mesiace. Bolo to tak neskoro preto lebo som sa skor bala otehotniet či neprídem aj to druhe ale všetko s božou pomocou dobre dopoadlo. Aj tu som bola 2krát v nem. na začiatku teh.aj na konci. Ale teraz sa už iba tešíme o to viac že to bolo naše vytúžene diaťatko. Myslim pravda aj na to prve, že už som mohla mať dve ale osud to tak zariadil :D :D :D :D , a ja sa teraz teším z našej malej. A kočky ozaj ak ste mali nejake problemy s tehot. tak je ozaj lepšie príst o dieťa na začiatku teh, ked necítite pohyby ako neskor v piatom to by určite bolelo oveľoa viac . Ja som aj pri tom krvacala, na zaš. a na konci som mala vysoky tlak, opuchy noh, a malička bolo otočena zadočkom, takže to bolo sekciou. DRžím vám všetkym palce aby tehotoensvt boli uspešne ukončene ako to moje. :)b :)b :)b :)b :)b :)b :)b :)b :)b :)b
steva

Odoslaťod Lucia425 & Lucasko »

steva píše:Ahojte baby práve som nakukla do tohto fora a prečítala len prvu a poslednu stranu a čítam že ste prišli o babetka tak ako ja v roku 2006, som dva týždne ležala v nem. a krvacala som aj tak sa nepodarilo to babo zachránit síce v 8 tt ale predsa to bolelo. Teraz mame po 3 rokoch krasne dievčatko ktore bude mať teraz 13.10. dve mesiace. Bolo to tak neskoro preto lebo som sa skor bala otehotniet či neprídem aj to druhe ale všetko s božou pomocou dobre dopoadlo. Aj tu som bola 2krát v nem. na začiatku teh.aj na konci. Ale teraz sa už iba tešíme o to viac že to bolo naše vytúžene diaťatko. Myslim pravda aj na to prve, že už som mohla mať dve ale osud to tak zariadil :D :D :D :D , a ja sa teraz teším z našej malej. A kočky ozaj ak ste mali nejake problemy s tehot. tak je ozaj lepšie príst o dieťa na začiatku teh, ked necítite pohyby ako neskor v piatom to by určite bolelo oveľoa viac . Ja som aj pri tom krvacala, na zaš. a na konci som mala vysoky tlak, opuchy noh, a malička bolo otočena zadočkom, takže to bolo sekciou. DRžím vám všetkym palce aby tehotoensvt boli uspešne ukončene ako to moje. :)b :)b :)b :)b :)b :)b :)b :)b :)b :)b

stevka, dakujeme za pozbudenie a aj ked neskor ale vsetko najlepsie tvojej princeznicke :clap: :clap: :clap:
Lucia425 & Lucasko

sa ucia mat rezim :-)))

expert

Mood: Happy
Obrázky: 70

Odoslaťod 24adrika »

,,ahoj moja,,viem ake je ťažke prísť o babätko veľmi to bolí ja som bola 3,5 mesiaca tehuľka a zrazu sa stalo to čo by sa nemalo prišla som o babätko a dosť to veľmi bolelo...Ale ak máš partnera ktorý pri tebe stojí neustále tak je to super...Mňa môj už teraz bývalý partner ani neobjal a nepohladil...Teraz som veľmi šťastná a opäť čakam babätko so skvelým mužom...Priznávam,že jednu dcérku už mám má 4rôčky volá sa Saška a na dalšie babätko sa veľmi všetci tešíme,takže hlavu hore a všetko pôjde hned s úsmevom...Nedavala som moc rady ani na lekárov je hlavné ako sa cítiš ty.... :)b
24adrika

Odoslaťod srdiecko »

čauko všetci, Lucia ja si ťa pamätám z mynulého roka, z decembroviek, blahoželám ti k budúcemu bábatku, som rozmýšlala ako sa máš tak teraz ti to decembrovčiatko vyšlo, alebo si to prvé bábatko čakala niekedy na jar? No ja som tiež o prvé bábatko prišla a potom som tri roky nemohla ostať tehotná a teraz už mám dve. :D Tak budúce mamičky nech vám všetko pekne dopadne a tie ktoré ešte len čakáte na tehotenstvo tak držím pästičky.
srdiecko
začiatočník

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.