strata bábätka

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

strata bábätka

Odoslaťod Dadulik3 »

Ahojte babuľky, chcela by som otvoriť novú tému pre všetky, ktoré o bábo prišli. Myslím, že si môžeme navzájom pomôcť a povzbudiť sa. Mne sa to stalo 29.12.09 a ešte stále to veľmi bolí. Mám doma dve krásne veľké baby, takže musím fungovať ďalej.
Budem rada ak sa pridáte a vylejete si srdiečko. Inak čo si myslíte ako dlho treba čakať do ďalšieho pokusu?
Dadulik3
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: strata bábätka

Odoslaťod Lucia425 & Lucasko »

Dadulik,ja som musela ist na potrat 6.11 :cry: a do teraz to boli :(
Lucia425 & Lucasko

sa ucia mat rezim :-)))

expert

Mood: Happy
Obrázky: 70

Odoslaťod DanielkaS »

Ahoj Dadulik, presne toto sa mi stalo pred rokom, a pozri na moj ticker :shock: :wink: , Ani som nepocitala s tym, uz sme sa s muzom relativne dohodli, ze pockame par rockov, nech kocky odrastu a tak, a nakoniec osud (uuuuplna nahoda) to zahral tak, ze som zostala tehu. Vobec som s tym nepocitala, ani dodnes nechapem (ale predsa nejaka kvapka) ako sa to stalo :oops: , a uz budem o chvilu rodit.
Je to pre Teba urcite velmi bolestive, neprajem to nikomu (dokonca ja som medzi kockami prisla o babo 2x), prajem vela vela sil, nech to rychlo preboli !!!! Chce to len cas, uvidis a potom to uz bude lepsie.

Co sa tyka toho kolko treba cakat, tak po prvom potrate (uz som mala 1 dcerku) sme cakali pol roka, opat sa nepodarilo, potom som otehotnela skoro na prvy sup, mala som 2x mrsku, a podarila sa nam taka mala divozienka :wink: . Ked som prisla o tretie babo, tak sme sa dohodli, ze pockame tak 3-4 roky, a ono to prislo samo po tretej mrske. Takze nie je to o tom, kolko treba cakat, ale ako sa ty citis.
Prajem hlavne vela zdravia a nech sa babatko podari !!!
D.
DanielkaS

Pre svet ste len nejaký jeden človek... ale pre jedného človiečika môžete byť celým svetom.

expert

Odoslaťod melina »

Tak aj ja sa pripajam o babatko som prisla 12.11. v 10tt zostala nam po nom len krasna fotecke z UTZ. Mame uz dievcatko chceli sme surodenca otehotnela som hned a ani som neratala ze by to malo skoncit inak ako porodom :(
A kedy zacat? Presne ako uz pisali ako sa kto citi. Lekari sa v nazoroch roznia a tiez sa stali pripady kedy mali prestavku pol roka a aj tak sa to opakovalo. Takze je to na kazdej z nas ako sa rozhodne a hlavne ako sa citi. Ja som si povedala min. 2 cykly.
melina

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod Dadulik3 »

Ahojte babuľky, ďakujem za Vaše príspevky. Keď mi doky povedal, že sa nič nedeje a že snažiť sa môžeme už o pol roka, tak som si myslela, že sranduje. U neho bolo pol roka ako zajtra a pre mňa to bolo ako v budúcom storočí. Ja to asi nevydržím a budem sa snažiť už po prvej MS.Inak ten smútok asi neprebolí. Strašne by som chcela vidieť ďalšie bábätko na ultrazvuku. V mojom prípade som o bábo prišla asi kvôli infektu dýchacích ciest. Vyčítam si teraz, že som nezostala doma, tak ako mi radil doky. Povedala som mu, že do roboty chodiť musím, lebo 150 študentov čaká na zápočty. Dnes mi zápočty pripadajú smiešne a moja blbosť neskonalá. Inak o bábo som prišla v 10tt.
Ahojky
Dadulik3
začiatočník

Dadulik,
verim ze urcite budes co skoro vidiet svoje krasne babetko na ultrazvuku :lol:
Lucia425 & Lucasko

expert

Odoslaťod susy »

dadulik ja som mala 9.5. spontanny potrat a dalsia mrcha uz ani neprisla ( a to sme si davali pozor a keksik bol v ten mesiac iba 2krat)....ja zijem v it a tu ani po kyretazi nehovoria ze by si mala cakat...vsak co je lepsim liekom na tento smutok ako dalsie tehotenstvo...ani rocna pauza ti nezaruci ze sa to nemoze stat znova..miestni doktori sa zhoduju na tom, ze ostanes tehotna az ked telo povie ze moze a najma prezije iba zivotaschopne embryjko...ze priroda sa o vsetko postara...tak to skus brat tak ako som sa na to snazila pozerat ja...ze lepsie ked to zariadi matka priroda akoby si sa mozno ty musela rozhodovat o potrate lebo by babatko mozno malo nejake vady ktore by boli nezlucitelne zo zivotom...a snazilkujte pekne dalej hned ako sa ty budes na to citit...som zivym prikladom ze aj hned po potrate mozes otehotniet a mat uplne normalne tehotenstvo ...vsak ja uz finisujem :wink: vela sil prajem :!:
susy
expert

Odoslaťod LubikaS »

Ahoj, my sme o bábätko prišli tento rok v marci - v 24. tt. Lekár povedal, že sa môžme snažiť hneď. Ja som sa chcela trošku zotaviť, pretože som cítila, že mám dosť nabúranú imunitu, v podstate celé tehotenstvo som bola skoro stále chorá, začalo to príšernou chrípkou v 5. tt a napokon to aj tak hrozne dopadlo... Cez PN-ku po potrate som vybrala dovolenku na jún a tam sme sa rozhodli aj urobiť si ďalšie bábätko - ako vidíš na tickeri, vyšlo to a zatiaľ je všetko je v poriadku.
Dadulik, možno by bolo u Teba fajn počkať aspoň do jari, keď sa pohybuješ medzi toľkými ľuďmi, aby si ten prvý trimester nebola až tak atakovaná vírusmi. Ale čakať pol roka sa mi zdá extrémizmus. Tak prajem všetko dobré a hlavne hlavu hore, nabudúce sa to podarí!
LubikaS
expert

Odoslaťod melina »

dadulik tiez si myslim ze pol rok je dost a nic ti to nezarucuje. Skor daj na vlastne pocity. Mozno sa o chvilu stretneme medzi tehulkamiv niektorej s diskusii ;) Treba verit!
melina

expert

Obrázky: 0

Susy a Lubika ani neviete ako som sa usmievala ako som Vase prispevky citala :lol: mam optimisticku naladu ked viem ze sa mam to hned podarilo :wink:
Lucia425 & Lucasko

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.