August 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: August 2009

Odoslaťod Luciakop »

Dnes sme mali poradnu a ockovanie...Oliverko je z toho ockovovania hotovy.. od rana len tak polihuje a teraz uz mrncal a pmrncal.Dufam, ze to bude bez teploty.
No a vaha 10060g a 76cm, takze valibuk:)
Mam si rozmysliet ockovanie proti ovcim kiahniam, ale asi nedam...
Luciakop
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod dadusa84 »

lucka tak oliverko je riadny chlap...my mame poradnu az 27 ale asi pojdeme skor kedze vtedy by sme chceli na tu dovolenku ist...no uvidime...drobec zatial nema ziadne ockovanie...a ja by som urcite nepovinne ockovania vobec nedavala... :( ..a sandalky sme kupili protetiku,vydrzali nam dva mesiace a uz su male :blink: ...sice Timi este sam nechodi ale znicil ich totalne stvornozkovanim lebo ten lozi vsade kde sa da,hlavne vonku po chodnikoch a tak .. :lol: uvidim ake kupim teraz lebo v tychto mu nejako blbo trcali palceky na bokoch...klaa nadherne deturence mas....ako ste dopadli s tou mononukleozou?dufam ze je vsetko ok...co sa tyka spania tak drobec spi aj doobedu aj pooobede asi po hodine...a v noci stava poctivo, niekedy raz inokedy aj 4krat a to je uz nad moje sily...ja sa uz tak tuzim vyspat aspon 6 hodin v kuse..ach jaaaj... :bored: ale raz to pride... : :yes: zubkov mame 6 a akurat vcera som si vsimla ze sa drobcovi deru dalsie 2 spodne...hryzie a slinta ako divy... :D vanda my sme chodili do kvapky plavat,samotne plavanie sa nam pacilo ale priestorovo je to tam dost o nicom...taka tlacenica... :? ozvi sa ako bolo na dovolenee... :wink:
dadusa84

Odoslaťod Klaa »

Luci, riadneho chlapiska maš :adore: my sme boli naposledy na poradni v 10mes. vtedy mala vážila 7250g čo schudla zo 7500g :lool: a teraz keď lozí ešte viac... neviem neviem, koľko bude vážiť :8-): ... Inak my ideme na poradňu až v auguste na ročnú... to bude mať aj očkovanie... ja tiež nepovinné očkovanie nedávam... ozaj a po tom očkovaní na pneumokoka ho mala dostala... :scared: ale našťastie ATB a bolo po ňom...
Tie zúbky... teda malý mal už tiež snáď 8 kúskov, a táto lumpa furt len 2 :crazy: už mi je to až divné, že sa jej nerežú... a spánok je u nás dobrý v noci... prespí pekne len tak okolo 04 sa zobudí, trošku si cucne a spí ďalej 8)b takže to som táááááák rada, to je odmena za malého... no a od včera sa malá snaží pekne krokovať sama, je podarená, ridne na zadok a ide sa popučiť od smiechu... sranda baba...
Jáj,a tá mononukleóza... tak malý už o.k sa mu nakoniec nepotvrdila, ale ja som to mala na hrane, s tým že pečeňové testy boli o.k... teraz 15steho idem na kontrolný odber,m tak snáď je to už v poho... ale fakt som sa z tej angíny dostávala 3 týždne katastrofa...
Klaa
expert

Odoslaťod Luciakop »

Aj ja som sa rozhodla, ze nebudem davat ziadne ine ockovanie okrem povinneho...Lekarka ma strasi vseliakymi moznymi pripadmi...ale synovec ma oslabenu imunitu a kiahne zvladol uplne bez problemov. Skor sa trochu bojim, co so sebou dorobi Zuzanka, lebo ta sa ked ju poctipe komar tak vie strasne veci s tymi stipancami spravit..uz ma jazvicky na rukach, tak jej budem musiet asi ruky zvazovat...No a este manzel ako to bude znasat...kedze este kiahne nemal...
Luciakop
začiatočník

Odoslaťod Luciakop »

Ahojte...Oliverko ma v pusinke nieco ako herpes...mal vysypanu celu pusinka a lekarka povedla, ze je to nejky virus ako herpes u dospelych.Nechel papat a odomna vobec, tak som si povedal, ze asi ho uz aj tak odstavim. Na to ma seklo v lopatke rtak som bola u lekarky a ta mi dala lieky s tym ze som jej povedlal,ze uz v podstte nekojim, lebo ma necch tak mi dala lieky, ktore sa nesmu uzivat pri kojeni. Lieky uz neuzivam(jedla som ich 3 dni) a mne sa naplnili prsia.Nie celkom, ale trosku sa mi zda ze mi mokvaju.Myslite ze mu mozem dat teraz odpit, ked uz tie lieky neuzivam? Asi to nebude dobry napad, vsak?
Luciakop
začiatočník

Odoslaťod Klaa »

Luci, skús sa radšej asi opýtať doktorky... ale ja čo som mala také 3 dňové lieky (aj keď sa kojiť mohlo) tak tie vraj účinkujú 7 dní... tak ak prešlo tých 7, možno by si mohla skúsiť... ale teda, len môj názor. ;--)
Klaa
expert

Odoslaťod Luciakop »

V sobotu mal Oliverko narodeniny, tak uz mame doma rocneho chlapceka:) Kla a vidim, ze vy ste mali vcera;)Blahozelam k jedemu rociku:)
Luciakop
začiatočník

Odoslaťod Klaa »

Ano ano Luci... veru už to ušlo...rýchlo že? Aj ja sa pripájam a prajem Oliverkovi všetko naj naj :4:
Inak dievčence ako? Naša malá tak týždeň+ - pred narodkami začala chodiť a teraz je nezastaviteľná :adore: ani také čosi ako pád ju neodradi, zasmeje sa postaví a ide ďalej...
Včera sme boli na poradni a očkovali nás, tak zvládla to pomerne dobre, teplota nevyskočila, ale zato ju to asi dosť bolelo, bo nechcela vôbec na nožičky, tak som dala čipok večer a ráno tiež...už potom bolo dobre...a vážime 8690 :yes:
Klaa
expert

Odoslaťod Luciakop »

Linda je pierko oproti Oliverkovi:) Sam este nechodi, ale zrovna vcera sa zacal pustat na dlhsie useky..od stola ku dveram a dokonca raz presiel cez prah a to ich mame dost vysoke, ale podarilo sa mu...Zuzanka zacala chodit presne na narodeniny...tak som si povedala, ze mal sa Oliverko narodit az 31.8.podla PM...tak dovtedy sa mu to asi aj podari:) Ale ako zatial mi to vyhovuje ze nechodi...potom budem musiet nahanat dvoch... :roll:
Luciakop
začiatočník

Odoslaťod Luciakop »

Ahojte, hladam nejake info o tom, ze ci mozem pracovat pocas rodicovskej dovolenky...Vybavujem si nieco , ale len na dohodu, na par hodin mescne...Ako je to teraz vlastne? Nepridem o rodicovsky? Niekde som pocula ze to plati ten zakaz len pre matky, kotre nastupili na na MD od 1.1.2010..? Neviete mi niekto poradit?
Dakujem.
Luciakop
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.