August 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: August 2009

Odoslaťod Vanda »

Lucka, ja stale kojim, a odhodlala som sa na dietku, sice len mesiac som vydrzala. No pokracujem skor takou delenou stravou a nejem mucne jedla a rohliky, chleba... Povodne som drzala 90 dnovu, ta je super, pri Kubkovi som ju drzala ked mal 1 rok, tiez som este kojila a podarilo sa mi za 60 dni schudnut 15kg, teraz mam dole zatial 7kg, ale snad sa mi este podari.No ale az po dovolenke, zajtra ideme, lebo tam bude tolkoooo dobreho jedla. Teraz mam 68kg a optimalne by som chcela 63-65kg.
Oliver je sikulak, perfektne!
Sandalky som kupila zn. Essa na mmb http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=98994 alebo v jednej lekarni v tt maju protetiku - sante.
Vanda
začiatočník

Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Luciakop »

V com spociva ta 90 dnova? Ja som rozmyslala nad ryzovou co mi jedna znama odporicila, ale pride mi to trochu drasticke a a ked kojim vraj sa tie skodlivyny potom vyplavuju do mlieka.
Luciakop
začiatočník

Odoslaťod Klaa »

Čavte babulky... a ja že to tu už zaniklo...
Teda, pekne deťúrence podrástli...
U nás sme v jednom kole... Šimon je dosť často chorý je tak týždeň v škôlke max 2 a potom chorý... samozrejme sa s ním zvezie aj Linda, a aj ja :?!?: takže furt dookola... a teraz aby toho nebolo málo Šimon doniesol zo škôlky infekciu očí, tak malá sa toho nevie zbaviť, dotoho angína jak šlak teda ja po mne Šimon, robili mu testy tak mu tam straší mononukleóza... tak som šla aj ja na testy tak uvidím čo z toho... no skrátka paráda...
Ale inak Linda je zlatá, papá už skoro všetko, tá by nedbala už všetko čo my :lool: je to taký pažroš!
Koľko vám dietky spinkajú? Mne teraz začala vymýšlať a doobedný spánok už ignoruje lumpa, ale tak neva, pokiaľ je dobrá...
A čo zúbky? Nám sa predrali len dva spodné tak zač. 10 mesiaca, odvtedy tichoooo :blink: ...
Idem vás ešte prečítkať...
Klaa
expert

Odoslaťod Klaa »

Luciakop píše:Za vidim vam tie dovolenky....my sa chystatme na budeuci tyzden do Bojnic na vylet a to uz bude asi cela nasa letna dovolenka....Potom uz asi len na Draziak :)

No teeeda Lucia, sme sa mohli aj stretnúť... :mrgreen: Ja som z PD. :wink:(Len keby u nás nestrašili tie choroby...)
Klaa
expert

Odoslaťod Klaa »

Ešte pár foto od nás ;--)
Prílohy
P1050600.JPG
(68.52 KiB) Stiahnutá 2200 krát
P1050697.JPG
(60.57 KiB) Stiahnutá 2200 krát
P1050822.JPG
(95.57 KiB) Stiahnutá 2200 krát
Klaa
expert

Odoslaťod Klaa »

:8-):
Prílohy
P1050813.JPG
(54.68 KiB) Stiahnutá 2199 krát
P1050815.JPG
(44.78 KiB) Stiahnutá 2199 krát
Klaa
expert

Odoslaťod Luciakop »

Kla, v sobotu sme pobudli trocha aj v Prievidzi a no vy to ani do Bojnic nemate daleko, tak sme sa mohli stretnut...no skoda ze si sa neozvala skor :)
Inak Oliverko tiez uz papa takmer vsetko co my, akurat vyprazane mu nedavam a take somariny...Zubkov ma sest, 4hore a dva dole.
Inak pekne fotky aj ja by som par pridala, ale nejde mi to pridat, vypisuje mi to, ze maju zlu priponu.neviete ako to zmenit?
Luciakop
začiatočník

Odoslaťod Klaa »

No vidíš... však možno dakedy nabudúce... a čo ste pochodili ZOO a zámok? A tu v PD šak tu nič neni :lool: ... Inak ja som tu dávno nezabŕdla, bolo tu ticho... tak som myslela, že sa už ani nepíše...
No v tej prípone uf, to ti veru neporadím...
Klaa
expert

Odoslaťod Luciakop »

Klasika, zamok a ZOO.Vylet sa nam inak velmi pacil... V Prievizdi sme sa uz potom boli uz len pre odchodom najest:)
Luciakop
začiatočník

Odoslaťod Klaa »

My často chodíme do Bojníc len tak na prechádzku, tak sme zvylki peškom, je to celkom kus... ale tak super, a v Bojniciach je pekne, šimon chce stále labute kŕmiť :)) takže si viem predstaviť že sa vám páčilo... narozdeil tu od PD tu nič neni, a to doslova, keď chceš ísť dakde cez víkend 0 bodov... :uh:
Klaa
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.