Júl 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Júl 2009

Odoslaťod nina5 »

Ahoj sima.Mame sa fajne ,riško rastie ako z vody ,už začina chodiť,a kde ste na novom fore??
Prílohy
Fotografia 0430.jpg
(60.01 KiB) Stiahnutá 1990 krát
Fotografia 0429.jpg
(65.26 KiB) Stiahnutá 1990 krát
Fotografia 0428.jpg
(69.23 KiB) Stiahnutá 1990 krát
nina5

Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod sima.p »

martina3 píše:Ahojte baby,no tak u nas je noveho vela.V skratke Mateja treba v kuse sledovať odkedy objavil lozenie, postaviť sa tam kde chce on a zatiaľ ma 6 zubkov :tooth: .Matuško je sice starší ale on sa nikam neponahla zatiaľ sa iba kotuľa a zubky ma len 3 :tooth: , ale je tučnejší ako Matej. Tie horne zubky nam narobili starosti lebo mali teplotu až cez 39 a to som teda nečakala.No tak zatiaľ toľko a držte sa stale v dobrej nalade :clap: :clap: :clap:

Som rada, že ste sa ozvali obe, aj Ty a aj Nina5... Ak si dobre pamätám, cvičili ste aj vojtovku, alebo ešte cvičíte? Lebo aj ja so Sabinkou som musela cvičiť, ale už všetko dohnala, už štvornožkuje. Síce by sme mali ešte jeden cvik, lebo sa stavia na špičky, ale poviem úprimne, že ho necvičíme. Neurolog povedal, že už je zdravá. A tuším sa už toľko nedáva na špičky, tak uvidíme na budúci týžden na kontrole na rehabilitácii.

Nina5 - v podstate je to celé presunuté na jedno nemecké forum, sú tam len pôvodné baby odtiaľto (nie všetky), nové tam nie sú žiadne, je to kvázi ako súkromné fórum, ak máš záujem, napíš SS DanieleD, tá ťa nanaviguje......
sima.p
expert

Odoslaťod martina3 »

Ahoj vojtovku uz necvičime od februara lebo nam povedala na kontrole,že oni sa navzajom potiahnu ale na neurologiu ešte mame chodiť aby to sledovali.Julovky nam sa už blíži oslava 1 narodenin :clap: :clap: to je 13.maja,to ubehlo ako voda. :boat:
martina3

Obrázky: 0

Odoslaťod sima.p »

martina3 píše:Ahoj vojtovku uz necvičime od februara lebo nam povedala na kontrole,že oni sa navzajom potiahnu ale na neurologiu ešte mame chodiť aby to sledovali.Julovky nam sa už blíži oslava 1 narodenin :clap: :clap: to je 13.maja,to ubehlo ako voda. :boat:

Aj my od februára, vtedy sa začala plaziť... na neurologiu ideme na kontrolu ešte v roku. Vlastne ešte jeden cvik nám zostal na tie špičky, ale mne sa zdá, že už sa toľko nedáva na špičky a inak sme v poriadku. Kvôli čomu ste vy museli cvičiť? My sme boli mierne hypotonický, v 3 mesiacoch nevedela pásť koníčky...
To fakt inak, vy už ozaj budete mať prvý rôčik....
sima.p
expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.