Júl 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Júl 2009

Odoslaťod MonikaD »

Ahojte. Konecne som si dopriala trosku kludu. Cez vikend sme mali navstevu, bola u nas sestra s dcerou a chlapci to nevedeli akosi spracovat. Dominik bol uplne vyteseny a nevedel sa zmestit do koze a Dalibor bol z toho mrzuty, chybal mu klud. A to vsetko skoncilo este horsim nocnym spankom ako sme mali doteraz, to aspon zaspaval pekne do cca 15 min. ale teraz zaspava 1,5 hod a to chce byt len na prsniku a v noci sa budi kazdu hod na mliecko. :ham: :ham: Uz zacinam uvazovat ci mu nedam vecer daky prikrm ved uz budeme mat 5 mesiacov. Dominka som uz zacala v tom case prikrmovat ale ten bol na umelom mliecku. Co myslite nieje to skoro pre kojene dieta?
Daniela gratulujem k zubku. Ja som nedostala ziadnu SS!
Hranolka pytala som sa dakych kamosiek na tie nausnice, ale vsetky maju len klasicky prepichnute a to im robili u lekarky, ale na nete som nasla ze to robia aj tam kde piercing ale asi len dospelakom. Neviem si dost dobre predstavit ze by som tam sla aj s babetkom. :no: :no:
Chantal super vianocky darcek
Janka dodatocne gratulujem
MonikaD

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Chantal »

Ja by som prikrm nedavala...Myslim, ze to nemusi byt hlad. Ty si v pohode? Akurat sme tu rozoberali moju Natalku, minuly tyzden bola uplne rozhodena, uz sa opravila :) , hned po tom co som ja ok...
Ale Dani Ti posle link na nove forum, tam mozme debatovat uz po novom...
Chantal
expert

Odoslaťod hranolka »

baby a tu už končíme teda? :mrgreen:
už budeme len tam,však viete kde :whist:
hranolka
začiatočník

Odoslaťod sima.p »

MonikaD píše:Ahojte. Konecne som si dopriala trosku kludu. Cez vikend sme mali navstevu, bola u nas sestra s dcerou a chlapci to nevedeli akosi spracovat. Dominik bol uplne vyteseny a nevedel sa zmestit do koze a Dalibor bol z toho mrzuty, chybal mu klud. A to vsetko skoncilo este horsim nocnym spankom ako sme mali doteraz, to aspon zaspaval pekne do cca 15 min. ale teraz zaspava 1,5 hod a to chce byt len na prsniku a v noci sa budi kazdu hod na mliecko. :ham: :ham: Uz zacinam uvazovat ci mu nedam vecer daky prikrm ved uz budeme mat 5 mesiacov. Dominka som uz zacala v tom case prikrmovat ale ten bol na umelom mliecku. Co myslite nieje to skoro pre kojene dieta?
Daniela gratulujem k zubku. Ja som nedostala ziadnu SS!
Hranolka pytala som sa dakych kamosiek na tie nausnice, ale vsetky maju len klasicky prepichnute a to im robili u lekarky, ale na nete som nasla ze to robia aj tam kde piercing ale asi len dospelakom. Neviem si dost dobre predstavit ze by som tam sla aj s babetkom. :no: :no:
Chantal super vianocky darcek
Janka dodatocne gratulujem

Ak by to bol naozaj hlad, tak je lepšie dať príkrm ako UM, 6 mesiacov je orientačne, nie každé bábo papá podľa tabuliek. Záleží aj od jeho váhy, mal by mať min. 6 kg.
sima.p
expert

Odoslaťod DanielaD »

Ja by som v ziadnom pripade prikrm nedavala, KAZDE babätko vydrzi 6 mesiacov len o mlieku. Niekedy su obdobia ked chcu jest viac a inokedy menej (kedze rastu a vyvijaju sa etapovo ci ako sa tomu povie...). No ale ak predsa len, tak pockaj aspon tych plnych 5 mesiacov...
DanielaD
začiatočník

Odoslaťod marianna mulamba »

Baby ahojte.ja tiez len tak naskok,nestiham vas citat!! :lol:
Mala ma sopliky takze sa v noci velmi nevyspim,stale sa budi ked jej vypadne cumel,ona si ho aj sama vyhadzuje :no:
Boli sme na usg s nozickami,tak vstko je v poriadku :D
Takze este s prikrmami nezacinate??a kedy planujete?ja som mojim predchadzajucim davala od 5 mes ,tak po 2-3 lyzicky..
Sima drzim ti palce na tej reha.. neni sranda pocuvat ak nam dieta place..
Janka Ba ,skoda nestihla som vidiety novy uces??!!!! nemozes este raz poslat,das mi nejaku inspiraciu :lol: ja tiez neviem co s vlasmi?????
Danka to video som nejak nenasla,tak neviem kde sa podelo?? a super ze Jan uz sa pretaca a ma zubok!!!
na tom novom fore som este nebola;co tam vlastne treba vyplnit???napis mi to do sukromnej posty,ja tiez po nemecky nie velmi rozumiem :scared:
marianna mulamba
začiatočník

Odoslaťod DanielaD »

Marianna, to video som dala odtialto prec, je teraz na novom fore.
Jan ma tiez sopliky a zle spi. Dufam, prajem aj tvojej Milene skore uzdravenie.
Poslem ti ss.
DanielaD
začiatočník

Odoslaťod sisiček »

dakujem za ss skúsim sa potrápiť z registráciou bo neviem nemecky. už ste tam všetky??
sisiček
pokročilý

Odoslaťod sima.p »

Ahojte baby, čo ste neprešli do nového fora, ako sa máte? Dajte o sebe vedieť - Ludmilka, Piatok, Miura, Nina5 a ostatné... ak sem nazriete a máte chuť, dajte o sebe a drobcoch vedieť ako sa máte...
sima.p
expert

Odoslaťod martina3 »

Ahojte baby,no tak u nas je noveho vela.V skratke Mateja treba v kuse sledovať odkedy objavil lozenie, postaviť sa tam kde chce on a zatiaľ ma 6 zubkov :tooth: .Matuško je sice starší ale on sa nikam neponahla zatiaľ sa iba kotuľa a zubky ma len 3 :tooth: , ale je tučnejší ako Matej. Tie horne zubky nam narobili starosti lebo mali teplotu až cez 39 a to som teda nečakala.No tak zatiaľ toľko a držte sa stale v dobrej nalade :clap: :clap: :clap:
martina3

Obrázky: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.