Júl 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Júl 2009

Odoslaťod DanielaD »

Prave pracujem na zakladani noveho fora. Ked bude hotove, poslem vam cez ss link, zaregistrujete sa, pozriete si, ci sa vam paci a ak ano, mozeme sa nastahovat. Ak nie, tak zoberieme take, ako chcela urobit Chantal.

Chantal, mas pravdu, je to krasne, ked sa nase babätka s obdivom pozeraju na svojich starsich surodencov. Max by mohol Janovi aj po hlave skakat,a le ked ho Jan vidi, tak sa tesi a sleduje ho a usmieva sa. A Max ho samozrejme lubi tiez velmi. :fl:
DanielaD
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod DanielaD »

Ozaj, Janka mala v piatok narodky, tak vsetko najlepsie, dufam, ze si dobre oslavila! :)
DanielaD
začiatočník

Odoslaťod Minnie »

Babyy, viete koľko mi to trvalo, kým som sa zaregistrovala na mamaaja ? (Som taká menej chápavá :lol: :lol: ) A vy ďalšie nové fórum ?! :ham: :ham: :ham:

Janíčkovi blahoželáme k pretáčaniu - šikovný :clap: :clap: :clap:

Chantall - nepôjdu Natálke zúbky ?
Minnie
pokročilý

Odoslaťod Chantal »

Uz som tam, podla mna je to super. Na SLovenksu taketo nepoznam. V podstate tento typ fora poznam/vyrabali sme s muzom weby/, ale neviem o takom k dispozicii na Slovensku.

Mne sa to pozdava! Baby , tak sa nehnevajte, mohli by sme byt radsej tam...ako na tom mamaaja...
Chantal
expert

Odoslaťod Chantal »

Minnie píše:Babyy, viete koľko mi to trvalo, kým som sa zaregistrovala na mamaaja ? (Som taká menej chápavá :lol: :lol: ) A vy ďalšie nové fórum ?! :ham: :ham: :ham:

Janíčkovi blahoželáme k pretáčaniu - šikovný :clap: :clap: :clap:

Chantall - nepôjdu Natálke zúbky ?

Mam pocit ze jej idu uz 2X mesiace, ale neva. Slinta aj za Barborku.

Inak provokacia: Nataôlka spala dnes od 20,30 do 4,30 a potom si len cucla a este do 8 potiahla. Ja som sa vyspalaaaaaaaaaaaaaaa, aj ked osm isla az o 23.

Dnes ideme fotit detusiky, na vianocne pohladnice, som zvedava, ze co sa nam podari...
Chantal
expert

Odoslaťod sima.p »

Dani, vyzerá to super, škoda,že som flákala nemčinu. Mala by som tam byť. Ale písnem Ti sem. budú mi tiež chodiť upozornenia ako tu? Ako sa to tam dá nastaviť?
sima.p
expert

Odoslaťod DanielaD »

sima.p píše:Dani, vyzerá to super, škoda,že som flákala nemčinu. Mala by som tam byť. Ale písnem Ti sem. budú mi tiež chodiť upozornenia ako tu? Ako sa to tam dá nastaviť?

Vidite, ani ste pocas skoly urcite netusili, na co vsetko sa vam nemcina moze zist :lol: (ale priznavam, ani ja sama som to netusila vtedy :mrgreen: )
Musim tot am poriadn eobzriet, ake su tam funkcie, nastavila som najjednoduchsiu formu fora, aka bola na vyber, tak myslim, ze pri troske cviku si vsetky na to zvyknete. Dnes vecer si este k tomu sadnem...
DanielaD
začiatočník

Odoslaťod JANKABA »

caute,
Dani videjko krasne a dakujem za blahozelanie, az dnes sme oslavili boli sme na slavnostnom obede aj so svokrovcami
jeezis tak som sa objedla :crazy: :crazy: Maxika sme si len pohadzovali nejaky bol nervozny nechcel ani v sedacke lezat ani nic mozno preto ze uz 8. den nekakame ale inak je spokojny

Chantal ja som dostala SS aj som si urobila registraciu a dnes mi dosla aj od Danky tam som sa este nezaregistrovala ale idem muzik mi s tym pomoze
uz to tam fici ci to treba este nejak aktivovat?
JANKABA
pokročilý

Odoslaťod DanielaD »

JANKABA píše:uz to tam fici ci to treba este nejak aktivovat?

Aktivovane to uz je, kusobne sme uz aj nieoc popisali, len cakame na ostatne, aby sme mohli poriadne rozbehnut. Som rada, ze sa vam to pozdava a nevadi vam ta nemcina. :yes:
DanielaD
začiatočník

Odoslaťod hranolka »

kočky čaute
píšem len na skok,som unavenáá a idem spať---mali sme návštevný víkend (: boli sme u svokrovcov a dnes u našich a máme nový kočík 8)b 8)b
ss som dostala od Chantal aj Daniely,na mamaaja mám registráciu,na nemec.fóre zajtra spravím s mužom-ja neviem ani f po nemecky :-)
pa a držte sa
ozaj a gratulujem k úspechom,k pretáčaniu Janka,zúbku
hranolka
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.