Júl 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Júl 2009

Odoslaťod awooojky »

:)
awooojky
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Júl 2009

Odoslaťod DanielaD »

Ahojte,
tak aj u nas to klaplo a ak vsetko dobre pojde, budem mat v juli buduceho roka babätko!
Myslela som, ze tu uz bude viac mamiciek. :wink:
DanielaD
začiatočník

Odoslaťod aminka »

ahoj dievcata!
Tak ja tu chodim pozerat uz dlhsie, viem TO od 20. nov., ale som mala nejake zabrany vytvorit toto forum.... Vcera som bola u dokt., ze este nie je vidiet akciu, tak som z toho riadne vyplasena. Bude to nase stvrte, ak Boh da....
aminka
začiatočník

Odoslaťod a_rianna »

Ahojte tak ja Vám držím palce...
ja som sice júlovka ale tohtoročná, ale ešte mam v čerstvej pameti ako som to ja prežívala min. rok... to čakanie... bolo to moje prvé babé. Dnes sa už tešíme malemu Tomáškovi narodil sa v juli 2008 :-))
a_rianna
pokročilý

Odoslaťod awooojky »

Ahojte dievcata

ja som zacala tuto temu, ale ako sa zda, tak nebudem mat babatko
meska mi to uz viac ako tyzden. To babatko sme chceli a boli sme si isty ze som tehotna. Ale robila som si tehotesky test a bola len jedna ciarka.
tak teraz neviem.
Ale drzim vam prsteky. :cry:
awooojky
začiatočník

Odoslaťod DanielaD »

Ahoj awooojky,
tak ja ti mozem z vlastnej skusenosti povedat - nevesaj hlavu, kym tvoje dni nepridu!
Mne meskali tyzden a napriek tomu som mala za sebou 2 negativne testy. Az na 11.den som konecne testovala pozitivne.
Pokial je tvoj cyklus pravidelny a teraz zrazu meska, tak mas celkom dobre sance.
Drzim palce!
DanielaD
začiatočník

Odoslaťod Viki3 »

Ahojte,

tak sa idem pridat ku vam aj ja. Už máme doma dva kúsky 10r. a 7r., ale toto tretie si chcem užiť naplno, keďže by malo byť naše posledné :wink: . Termin vyzera zatial na začiatok júla, ale keďže sa ani tým prvým dvom nechcelo na svet, odhadujem to až na polovicu júla. Veľmi by som si želala dvojičky, ale uvidime či ich tam doktor aj nájde. :lol:
Viki3

ahoj

Odoslaťod evina57 »

Ahojte!

No mne to uz meska osmy den, som unavena ale zle mi nejako neni iba ta unava a take pichanie v brusku. Dnes som si spravila test a hned bol pozitivny - v okamihu ako som tam nakvapkala tie kvapky :D

Zajtra idem ku gynekologovi, aby mi to potvrdil..Ale velmi sa bojim toho vsetkeho okolo toho. Mam len 20 rokov aj ked to babo bolo docela planovane, bojime sa, sme predsa mlady a tento svet nie je isty..A este k tomu je to prve a ten porod - jajha..bojim sa :(

Vsetkym Vam gratulujem k malinkym drobcekom!!! :wink:
evina57
začiatočník

Obrázky: 0

Odoslaťod a_rianna »

awojky
Tak gratulujem a dúfam, že všetko dobre dopadne.

Zvládneš neboj sa. A do pôrodu máš ešte čas, zatial sa bať nemusíš a vlastne nevieš čo ťa čaká tak sa neboj ani pôrodu. Nepočúvaj hororová veci, ľudia radi preháňajú. Povedz si, že však nevieš čo ťa čaká. Zvládneš neboj. A mladšie kočky že vraj znášajú tehotenstvo aj pôrod ľahšie.

Ja som bola tohto roku 07 prvorodička a porodila som do 2 hodín. Vôbec som sa nebála, a vôbec to nebolo také hrozné. Sla by som zas.... ale počkám aspoň 2 rôčky kým Tomáško podrastie :-)))

A zle ti bývať nemusí mne prvý mesiac zle nebolo vôbec až potom mi bolo dosť zle... asi až do 6 mesiaca, ale dalo sa to vydržať, veď ked som videla na sone drobca hneď som na všetko zabudla... Tak sa držkaj
a_rianna
pokročilý

Odoslaťod evina57 »

Vdaka a_rianna :)

Prave som sa vratila od gynekologa ... Poslal ma na sono a je tam uz nieco malinke asi 5 mm :) tak sa tesim :D :D :D
Ale aj tak mam prist o tyzden na dalsie vysetrenie, ze ci to co vidia je naozaj babo :wink:
Podla mna je..ved to nie je nahoda, ze mi meska menzes a mala som aj pozitivny tehotensky test !!! Mam babo :D a je len mojeeeeeeee :) :D
evina57
začiatočník

Obrázky: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.