Jún 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Jún 2009

Odoslaťod eja »

Mavisim ma nadherne zdrave dievcatko Natalku a kedze my si inde piseme,upozornim ju na tvoju otazku,nech ti to sama zodpovie... :D
eja
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod denisočka »

eja dakujem, nech sa mi ozve ak môže na mail : forcepska@gmail.com ,alebo skype : forcepska
denisočka

dajak bulo,dajak budze

expert

Mood: Cool
Obrázky: 0

Odoslaťod denisočka »

:angel: katka,dakujem ze ste sa ozvali. To je viac ako nahoda :4: .
denisočka

dajak bulo,dajak budze

expert

Mood: Cool
Obrázky: 0

Odoslaťod dandy »

Viem, že už ste inde. Mám tiež júnového drobca a niekedy krátko po narodení som tiež tu prispievala a sem-tam som tu mrkla.
Spolieham na to, že tu ešte niekto z Vás kukne.
Bratislavčanky, potrebujem poradiť. Často chodíme, ja zriedka, ale skôr
manžel na služobky do Blavy, či Viedne. Prosím o nejaký dobrý tip na ubytko v Blave, alebo skôr blízko Blavy a za dobrú cenu.
dandy
začiatočník

Odoslaťod eja »

Ahoj Dandy...ubytko v Blave..m...ako na viacej dni,alebo len na jednu noc? Je tu vela vselijakych hotelov...ci chce byt niekde v centre,alebo mimo centra....
napr.tu kde ja byvam mame : hotel Echo, hotel Nivy, hotel Holliday Inn
hotel Junior...treba pokukat po internete a vybrat si...
Dandy a akeho krpceka mas?
eja
expert

Odoslaťod dandy »

Ubytko je zväčša na jednú noc. Ale dosť často cestujeme Blava, Viedeň a sme z Košíc. Jedna noc preto, že deň pred jednaním cestujeme, aby sme na stretnutí boli fit. Nechceme nič náročné, ale čisté a za dobrý peniaz. Proste prespať, samozrejme sprcha a telka. Cetrum Blavy je dosť drahé, nám by stačilo aj niečo mimo Blavy, alebo v okrajovej časti. Nie super hotel, aj penzión by stačil.

Ja mám drobca, ktorý sa mal narodiť 3.júna 2009, ale nakoniec sa veľmi ponáhľal a prišiel 8.mája. Ale od začiatku tehu aj potom neskôr som čo-to prispela na júnovky, potom pre nedostatok času len sem-tam kukla. A potom ste odišli. Ale aj tak už pracujem, takže nestíham.

Drobca sme mali po 15-tich rokoch. Prvý je chalan aj druhý je chalan. Ale ten vekový rozdiel je super. Majú sa strašne radi a vyhrajú sa tak, že chvíľami žasnem. Starší nemá problém aj chytiť kočiar a ísť s ním vonku. Ale zase ho veľmi nevyužívame, aby nám niekedy nevyťahoval, že on sa nám stará o decuľo. Keď treba ale, veľmi rád pomôže, postráži. Je voči nemu veľmi zodpovedný. Takže o chvíľu budeme piecť tortu a keďže starší je 13. máj, tak bude dvojposchodová, každý bude mať jedno poschodie a svoje sviečky.
Nejako moc som sa rozpísala a vy tu už nie ste. Ale nevadí. Snáď niekto kukne.
Ešte otázka: Aký máte nápad na darček pre ročných prckov?
dandy
začiatočník

Odoslaťod maarch »

ahojte ahoj Dandy

ja sem zvyknem mrknut ale kedže to tu dost viazne tak neprispievam, ale samozrejme ked sa sem prihlasia nejake nove mamky tak rada "skecnem" :D

Moja staršia dostala na 1. rôčik odražadlo a taky ten bicykel ma tlačenie, a velmi sa ujalo ale kedže tieto veci už mame tak pre Laru musime vymysliet niečo ine ešte neviem čo, :bored: ale rozmyšlam nad tykymi tunelíkmi na preliezanie a aj dnu može vliezt... vieš čo myslím http://www.predskolak.eu/tunely-padaky/ ... draha.html
maarch

pokročilý

Odoslaťod cvachtos »

Jeeej, Marika...to su skvele tipy...vdaka :D
cvachtos
pokročilý

Odoslaťod eja »

len na to potrebujes v :blink: ela priestoru
eja
expert

Odoslaťod cvachtos »

No, to je pravda, Evi...a ten my nemame :( Ale paci sa mi aj ten stan s Poohom...a aj tak som jej chcela daky kupit. Detickam sa paci, ked sa maju kde "zatajit"...teda aspon co si pamatam zo svojho detstva :blush: A este sa mi pacia tie male umele motorky, na ktorych sa posuvaju nozkami a robia úúúúzasny buchot. :)b Ale Michal sa zacudoval, ze to chcem pre dievca...ja myslim, ze sa jej to bude pacit.
cvachtos
pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.