Jún 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Jún 2009

Odoslaťod Kelly.S »

Eji, nie Nati ale Nini ešte nemá zúbky vonku :D
Kelly.S
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod eja »

maarch-takisto sa domka presuvala...tak srandovne... :D :D

stretko dopadlo fajn...len ja mam od rana nejaku divnu naladu...takze som si to ani neuzila....Kelly ma nadherne nove faaro.. pre Nati..ta si tam hovela...ako kralovna
Ninus bola tak strasne unavena ze odpadla v sede,kukajuc na mna ako zartujem so Samkom...a uz ani to ju nechytilo,proste zavrela oci a dovi dopo...:):)

no a kupila som si k valentinovi hodinky - Kelly mi pomahala..dik Kelly co raz viac sa mi pacia:):)
a Samik zaspal a ja by som tiez najradsej,ale su tu moji starsi,musim striehnut
na obed som nezjedla rezen,urobim k nemu ryzu (vzala som si ho domov) a muz ma veceru..ale som ja rychla a sikovna...
eja
expert

Odoslaťod eja »

baby som hrozna..proste Nati a Ninus si furt pletiem..co uz so mnou?NIC
eja
expert

Odoslaťod Jani74 »

Ahojte maminky :D Aj my máme doma drobca tak ako aj vy. Aj my a určite aj vy svojich drobcov rada pekne obliekate - a ešte radšej ak je niečo pekné, kvalitné a za rozumnú cenu. Nakuknite do nášho albumčeka čo Vám ponúkame, budeme radi aj si niečo vyberiete a teraz máme akciu ak si kúpite dve a viac vecí poštovné neplatíte :yes:

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=109646

Ďakujeme ;)x
Jani74
pokročilý

Odoslaťod miika2 »

maarch píše:mika ja by som mu kravske mlieko vobec nedavala, mliečne kaše sa robia s UM alebo s MM, aj mojej dali v nedelu zemiakovu kašu A hned mala aj hnačku a so zemiakov to nebolo ale z mlieka v nej, aspon som sa mohla vyzurit a nepovedali že to bolo bezdôvodne.

Maarch, ja nedavam kravske mlieko ani nahodou, davala som mu klasicku krabicovu mliecnu kasu, ktora je zarobena s umelym mliekom. Ale uz som zistila ze Nutrilon vyraba UM Alergic care pre deti ktore nestravia bezne umele mlieko, skusim ho kupit a zarabat mu jedlo s tymto mliekom. Este vyrabaju HA mlieko, to je pre deti, ktore UM mozu, ale maju alergikov-rodicov, tak sa im to dava ako prevencia. Vraj ak by sa alergia na mlieko preukazala, mohla by mi to mlieko predpisovat lekarka a preplacala by velku cast poistovna. V prvom rade chcem zistit ci s tymto mliekom Alergic care bude vsetko ok, a ak ano, potom budem riesit dokazovanie alergie.
miika2

začiatočník

Obrázky: 16

Odoslaťod kikaBB »

neda sa mi pripnut na FB ..
kikaBB
expert

Odoslaťod eja »

ahojte,tak za 5dni mame 9m ale to ubieha..mame cez 10,2kg ...davame sa na4,ale tot vsjo...hupeme sa vpred a vzad...

vzdy po vyspani sa vycikame do nocnicka...ked sa zadari,tak sa aj vykakame...a ked je pokakany v plienke,da to najavo....
staviame sa na nozky,dupkame...kdetu nejaky nahodny krocik...

prehra sa sam aj hodinku,ale musi ma vidiet,potom je preiserny rev...separacna uzkost...
boli unas svokrovci,maly celkom v pohode,za to noc..cista katastrofa..furt len prsnik,drzal ma za ruku....v spanku sa posadil otvarajuc usta za prsnikom:)

no a stale u nas aktualne babyvak....
Prílohy
nozicky.jpg
konecne sa nam podarilo prekonat tobrusko a cumleme si prstiky...chutia:)
(38.19 KiB) Stiahnutá 2756 krát
na4.JPG
a takto to skusame....
(33.63 KiB) Stiahnutá 2756 krát
babyvak.jpg
a veeelmi rad spinkam pri mamine...
(38.1 KiB) Stiahnutá 2756 krát
eja
expert

Odoslaťod eja »

a mamuz aj fotku z plavania,ked ma mama topi...a teta to konecne stihla odfotit:)
Prílohy
samik.jpg
(22.59 KiB) Stiahnutá 2756 krát
eja
expert

Odoslaťod eja »

ozaj,nemate niekto zaujem o kupu plaviek pre miminka, M velkost - je to do 11kg...totalne v perfis stave-my sme vdy davali plienku do vody a na to plavky...takze vobec do nich ani necikal,ani nekakal....????? :wink: nam su male...
eja
expert

Re: Jún 2009Re: Jún 2009Re: Jún 2009Re: Jún 2009Re: Jún 2009

Odoslaťod denisočka »

mavisim píše:ahojte babulky,

ani neviem ako zacat ale musim si vyliat srdiecko :( bola som dnes na morfologickom UZV, zacnem asi tym ze zrejme cakam dievcatko :P sice ja som to na tej obrazovke nevedela uplne rozoznat ale bolo dobre rozkrocene a lekar ho zospodu dobre zachytil takze tvrdil ze dievcatko, uvidime...

pomeral ho, skontroloval vsetky organy, vsetko bolo v uplnom poriadku, mame cca 460 g, placenta ok ale co ma vystrasil tak nasiel v hlavicke dve cysty, vola sa to cysta chorioidalneho plexu, vravel mi ze sa nemam obavat, ze sa to z casu na cas u niektorych babatiek vyskytne a do porodu sa vstrebu, nema to vraj ani vplyv na dalsi vyvoj babatka, no napriek tomu som teraz velmi neista a pravdu poviem ked som prisla do prace aj som si poplakala :cry: ...nemate s tym niekto skusenosti?
bude to teraz sledovat, o 3 tyzdne pojdem na kontrolu a mam ist este na jeden UZV kvoli tomu na Kramare k Dr. Cunderlikovi alebo Dr. Kleskenovi aby to este raz pozreli a potvrdili, nepoznate ich nahodou niektora?

napriek tomu vsak verim a viem ze babatko bude ok, snad uz mozem vraviet ze moje dievcatko :) drzte mi palceky nech to dobre dopadne...

poslali ste niektore opat fotky brusiek su ozaj pekne :) tak posielam aj ja jednu foto z dnesneho rana :wink:

ahoj,prepáč že sa tu miešam,nam tiež predčerom našli 2 cysti ccca 7x5 a 5x3 mm v chor.plexu a mam strach jak oči

chcem sa opýtať ako mala, je zravučka,vstrebalo sa to,ako prebliehali kontoly? možeš aj do ss
denisočka

dajak bulo,dajak budze

expert

Mood: Cool
Obrázky: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.