Máj 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Máj 2009

Odoslaťod Slavka B. »

Dobre rano, tak ako vyliezol aj druhy zubok, spanok sa upravil. Uz sme boli hore len 3 x. Jupiii, to sa da zvladnut.

Lujza sama este nesedi. Pretaca sa jedna radost, aj sa posuva vsetkymi smermi. Mam pocit, ze zacne skor chodit po styroch ako sediet. Ved uvidime, co nam povie lekarka v poradni.

Tu prsi, je sychravo. Ondrika som si nechala doma a doliecujem sa. Asi este ani dnes nepojdem von :no:
Slavka B.
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Tina78 »

Ahojte,
nase polrocne miery zo vcerajsej poradne su 6860g a 63 cm. Tiez vyskame a kricime, ale jake decibely :scared: Sama este nesedi, ani nelozi, pekne sa pretaca...a najnovsia super hracka je euroobal :punk:
Tina78

Odoslaťod chuchu »

Ako vidím, s tými vitamínmi je to naozaj rôzne. Závisí od lekára. My sme zo začiatku brali kanavit 2kvapky za týždeň a potom 2 kvapky za mesiac. Vigantol berieme 2kvapky denne. Takže kanavit po polroku vysadím a vigantol určite budem dávať ďalej. Ďakujem za info. :blush:
chuchu
pokročilý

Odoslaťod stankad »

Takze na Maltinin popud :D sa naša konverzácia pomaly ale isto presunie na Facebook.
Eja a SlávkaB. - vás dve sme zatial nenasli na facebooku, ak máte záujem, tak sa tam k nám pridajte.
A ak sme na niekoho zabudli, co tiez nie je na facebooku v skupine Májovky09, tak sa k nám pridajte :D .
stankad
začiatočník

Odoslaťod Slavka B. »

sa idem ku vam pridat :D
Slavka B.
expert

Odoslaťod stankad »

Tešíme sa :D
stankad
začiatočník

Odoslaťod eja »

ok,pridavam sa...ja som tam tiez..... :D

junovky si skypuju:):)
eja
expert

Odoslaťod slavka a leo »

Ahojte baby, viem ze to sem nepatri, ale mozno to niekomu pomoze. Predavam veci po mojom synovi, ktory je tiez majovy a vam teraz jeho veci budu dobre..na jesen a zimu.. znackove a zanovne za dobre ceny. Dajte vediet koho to zaujalo. Dakujem a prajem vsetko dobre. Slavka. Poprosim ozvat sa na slavka.tothova@gmail.com
slavka a leo
začiatočník

Odoslaťod Zuz ana »

Ahojte,

prepacte za spam, ale robim jednu anketu, ako dlho ste tu na fore. Keby ste mohli zahlasovat, tak by to bolo fajn.

viewtopic.php?f=57&t=104736

Dakujem,

Zuzka
Zuz ana

Tak sme sa dockali :)

expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.