Máj 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Máj 2009

Odoslaťod eja »

Slavka drz sa....

my sme boli plavat, bolo supis.mohli sme mat aj plienku na plavanie a na to tie gatky..samkovi sa strasne pacilo,ten kopkal nohami, furt chcel byt ako plavec,nie postojacky,na kazdeho sa skeril,aj sauna sa pacila, aj masaze...no proste zuuuzo - hned som sa objednala aj na decembrovy termin..a vymyslela som to tak,ze mi spal v aute smerom tam a aj smerom spet...
normalne odpadol v aute :D
eja
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod chuchu »

Dievčatá,
zabudla som sa spýtať doktorky, do kedy sa majú užívať vitamíny - vigantol, kanavit. Neviete mi prosím poradiť, nech nemusím volať doktorke. Vďaka. :blush:
My sme dnes dostali 2.vakcínu, tak som zvedavá, ako to zvládneme. :blink:
chuchu
pokročilý

Odoslaťod eja »

chuchu tusim ze my mame napisane do 6m :D
eja
expert

Odoslaťod chuchu »

Eja, veď aj mne sa zdá, že mi kedysi dávno doktorka vravela do polroka. Keďže 6mesiacov sa blíži, už by som to mohla vysadiť.
chuchu
pokročilý

Odoslaťod hakika »

Podľa mojich vedomostí sa Vigantol berie až do 1 roka. Kanavit neviem, :no:

Baby, mňa už 3. deň bolé hlava ráno keď vstanem.Čo toto sakra môže byť ? Paralen je aj od bolesti?
hakika

začiatočník

Odoslaťod eja »

hakkika ano,panadol je aj proti bolesti...ty tusim fakt...idem kuknut na krabicku... :yes:
eja
expert

Odoslaťod eja »

tak volala som dokimu,tak urcite do roka.... :D
eja
expert

Odoslaťod eja »

kanavit do 6m,d-vitamin urcite do roka a mozno aj dlhsie - ale o tom sa poradit s dokim.
eja
expert

Odoslaťod Slavka B. »

Ahojte, uz mi je lepsie. Asi ma prepadla viroza. Teplotu uz nemam ani kosti ma nebolia len mam bolave hrdlo a plny nos.

Deti sa drzia,klop klop.

Na 100 % kanavit kazdy mesiac len 1 kvapku, pri plne dojcenych detoch az do ukonceneho 6. mesiaca. Takze ak ste zatial len na materskom mliecku tak v 6. mesiaci poslednu kvapku a kanavit zahodit. Pri dokrmovanych detoch sa pri podani umeleho mliecka kanavit prestava davat, lebo v um.mliecku je.
Vigantol sa uziva az do 2 rokov (my mame predpisane 2 kvapky). A ide zima takze len smelo kvapkajte.
Slavka B.
expert

Odoslaťod JankaK »

ja mam taku skusenost ako hovori Slavka, Kanavit sa dava posledna kvapka v 6.tom mesiaci a Vigantol do 2 rokov s tym, ze v lete sa urobi prestavka, kedze je dost slniecka...

Petka uz je v sportiaku a lezmo, malokedy vo zvysenej polohe...prikrmy zatial celkom pekne papka, najlepsie jej zatial chutila mrkvicka so zemiacikom a do toho trosku mojho mliecka, dnes idem vyskusat cukinu...

Baby, ja som dostala hnisavu anginu....hrozne ma bolelo hrdlo a bola som vybavovat rodicovsky prispevok, tak som skocila aj k svojej lekarke a ta mi hned nasadila antibiotika, ze to mam dost skarede, takze muz si zobral 2 dni OCR a dufam, ze moje bambule to odo mna nedostanu...

Slavka, ja mam vynikajucu skusenost, ked na mna nieco lezie, nasadim vitamin C + Paralen (aj ked nemam teplotu ale ucinkuje to aj proti viroze) + Anginal (cajovnikovy sprej na hrdlo) + pastilky Propolki (na hrdlo)...toto vacsinou zaberie....a Stodal su homeopatika, to urcite mozes...
JankaK
pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.