Máj 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Máj 2009

Odoslaťod gabi29 »

Ahojte bebenky
Korolinka bolo to 6T + 6 miriamac neboj tak ako vraví Karolínka keď je tam dutinka tak sa tam musi niečo vyvýjať. Musiš myslieť pozitívne. Ozaj odkiaľ ste?
gabi29

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Halina »

ahojte,
baby,drzim vam vsetkym palce,aby vam to ubehlo ako voda a bez problemov az do konca...no a potom uzasny zaciatok so zdravymi miminkami :)
Ja mam dcerku Dominiku narodenu 28.5.2008 (ale aj synceka :) )
Halina
pokročilý

Re: Máj 2009Re: Máj 2009

Odoslaťod mysina »

alenka píše:Ahojte,
prepacte ze vam sem leziem, nahodou som tu nakukla. Len chcem povedat Mysine ze ja na jej mieste by som este trochu pockala. Co ak si otehotnela neskor a srdiecko este nemoze byt vidiet ? O takych pripadoch som pocula velakrat ked bolo vidiet srdiecko v 7 tyzdni..........alebo uz isla baba na cistenie a zrazu srdiecko nasli...........

Ahoj Alenka, ja viem, že srdiečko moze byt vidno neskor, len mne lekár robil ultrazvuk, babetko podla velkosti bolo velke na 5 týzden a 4 den, nebolo vidno srdiečko, tak povedal, že ešte počkáme, za 10 dní mi robil zase ultrazvuk, a babetko bolo stále velké na 5 týžden 4 den, tak my zase za 3 dni robil ultrazvuk a zase bolo velke na 5 týzden a 4 den, proste nerástlo, začala som krvácat, takže to bolo jednoznačné. Za 2 týzdne mám mat vysledky s hystologie, tak uvidím, že v čom bol problém. Na teraz som sa vzdala myšlienky na druhé bábo, zamerala som sa na nástup do roboty a dam si pavzu tak rok, a potom začneme pracovat na druhom.
mysina

Odoslaťod kikmora »

Ahojte. Aj ja sa k vám hlásim... Ak pôjde všetko dobre, tak by sme mali mať tiež koncom mája baby... druhé, Kika ho dostane skoro na druhé narodeniny :D Som rada že tu vidím SoVu z májovčatiek 2007 a dúfam, že budem prispievať pravidelnejšie ako tam... :oops: :oops: :oops:
Zatiaľ to tehu ale moc ružovo doky nevidí, mám v maternici krv, dal mi lieky tak uvidíme... a ešte aj stále kojím... neviem ako malú odstavím, fľašu nechce a je mi to na jednej strane veľmi ľúto, že ju musím nasilu odstaviť, keď ešte nechce.... zatiaľ papapa
kikmora

Odoslaťod SoVa »

Ahoj, ahoj!
Tak termin som si vypocitala na 23. 5., ale dovtedy urcie nevydrzime, ako sa poznam :oops: . Ale snad maj sa podari :wink: .
Mimka, ved dutinka je ok, aj mne nasla zatial lekarka len dutinku a vobec sa nad tym nevzrusovala, brala to ako tehu. Ked by nebolo vsetko ok, urcite by sa to prejavovalo aj inac.
Mysina, je mi velmi luto, ze to teraz s babetkom nevyslo, urcite je to velmi tazke. A je super, ze si sa dokazala zamerat na neico ine, prajem vela sil a krasne druhe babo v tom spravnom case.
Jeej, Kikmora, tak to je skveleee, velmi sa tesim a gratulujem. Mrzi ma, ze mate problemy, ale treba pekne lezat a urcite sa to spravi. S tym kojenim Ti zial moc neporadim, Matika som uz odstavila cca 2 mesiace dozadu a islo to uplne hladko, v podsate sa odstavil sam. Keby ste nemali problemy, tak by som povedala, ze vsak este kludne koj, ked to zvladate, ale takto neviem, skus sa poradit s lekarom.
Pa, pekny den vsetkym.
SoVa
pokročilý

Odoslaťod marhan »

ahojte,

pridavam sa k buducim majovkam.
mame uz doma 20 mesacneho synceka a velmi sa tesime na druhe babo.
termin mam predbezne vyratany na 5.5.2009, tak som zvedava, kedze
prvy porod prisiel o tyzden skor.

tak ako tu uz niektora spominala, tiez citim toto druhe tehotenstvo
uplne inak, mam ine priznaky a celkovo to je ine. ale o to viac sa tesim.

pekny zvysok dna vsetkym.

marhan
marhan
začiatočník

Odoslaťod kikmora »

Ahojte. Na kontrolu k dokymu mám ísť vo štvrtok, tak uvidíme, či sa to lepší alebo nie.... naposledy mi povedal, že to je tak 50/50....
Ale čo ma najviac trápi, je reakcia mojej mami... hovorila som jej že som tehotná, ale nezareagovala, tak ako by som čakala... vyhlásila, že mi šibe a malej začala hovoriť také veci akože že bude už odstavená na druhej koľaji, že sa jej už tak nebudeme venovať.... som z toho hrozne sklamaná a trápi ma to... veď aj ja mám dvoch súrodencov, nerozumiem čo ju to napadlo.... SoVA ty budeš mať tretie, máš pocit, že by tým tvoje prvé dieťa trpelo, alebo o niečo prišlo???? Viem, že jej vadí, že s mojím "chlapom" žijeme len tak, nie sme zosobášený - mne papier na úrade nechýba a v kostole sa už ženiť nemôže, lebo už je rozvedený. Ale zdalo sa že už je s tým zmierená, neviem čo sa porobilo....

[ img ][ img ]
kikmora

Odoslaťod SoVa »

Ahoj, ahoj!
Marhan, vitaj medzi nami!
Kikmora, drzim palce, nech to dobre dopadne vo stvrtok u lekara. A skus sa zatial setrit, nech sa fazulka dobre zahniezdi. Z maminy si nerob tazku hlavu, podla mna ma len o Teba strach a urcite sa bude za chvilu tesit s Tebou. Sa mi pise, ked moja to este nevie :lol: , tiez cakam podobne stavy :wink: . A trochu ma aj pravdu, Danielka sa uz nemam tolko casu venovat ako predtym, sama som z toho niekedy nestastna, ale zase ma surodenca, co je obrovska skusenost, dalsi intenzivny vztah a to je podla mna dolezitejsie, ja som jedinacik, tak mozno preto sa mi to zda take uzasne :) .
Tak sa majte peknucko, pa, pekny den.
SoVa
pokročilý

Re: Máj 2009Re: Máj 2009

Odoslaťod dzusicek »

Ahojte,

Zakladne udaje: som v 7 tyzdni, termin nam vyratali na 15.5.2009.
Dietatko je vymodlene, vyspievane a chcene najviac na svete.

Uz-uz som si myslela ze niekde bude problem, ale asi to chcelo len trochu viac trpezlivosti. (ovulacnych testov som ocikala za vagon)

Som podobne ako niektore dalsie babenky v UK, ale coskoro skrtam do opatkov - lebo zlati slovenski doktori....
Potvrdenie o pozitivnom tehotenskom teste som mala 15.Sept. a na prve stretko u lekara som objednana 13.Oktobra, co sa mi zda dooost dlho... Prve tehotenstvo = netrpezlivost.
Zatial je vsetko v poriadku. Zle mi nebyva, len ma doost boli brucho a krize -v jednom kuse- ale vraj to ma takto byt. Uz som stihla absolvovat aj prvu pohotovost, pretoze som trosku krvacala. Dopadlo to dobre, ale vydesena som bola nasmrt, to mi verte... Plakala som celou cestou do nemocnice. Vramci vysetrenia mi ukazali malicke na monitore (ultrazvuk) takze je vsetko chvalabohu v poriadku.

Drzim Vam vsetkym prsteky - zenusky a babatka a tesim sa spolu s Vami na Maj 2009.
dzusicek

Odoslaťod laurimausi »

[b]
AHOJTE TEHULKY !!!! :D :D :D
Aj ja sa k Vam dnes po prvy krat pridam!!!
Hoci zijem v Rakusku som Slovenka telom i dusou!!!A pridavam sa pretoze ja mam termin tiez v maji 2009 hoci sme to s manzelom neplanovali :shock: ale co uz hlavne je ze budeme vsetci zdravy :wink: !Nie? Manzel sa tesi ako maly :lol: chlapec ja mam skor strach :roll: ako to zvladnem aj s malou Laurou aj s babätkom no dufam ze mi niektora z Vas poradi z vlasnej skusenosti! Mam uz aj skolaka -prvacika a je super!!!Vie i po slovensky i po nemecky!!! Tak zatial ahojte a tesim sa na VAS!!! Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak velmi!!!
laurimausi

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.