Máj 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Máj 2009

Odoslaťod McMillka »

Tak sa rychlo uzdravte! Caj s citronom ... Ine sa asi moc neda ...
McMillka
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod miriamac »

Ahojte maminy
akurát včera som si robila test a vyšiel pozitívny - až 2xkrát hoci druhá čiarka pri oboch razoch bola slabšia ale bola tam - zostali sme s mužom vykoľajený - doma má už jedného loptoša akurát ma 3 roky a chodí do školky. Druhé bábo by sa malo narodiť 27.5.2009 akurát sa chystám ku lekárke aby mi to potvrdila aj ona.
Dúfam, že všetko bude prebiehať dobre - trochu mám strach teším sa no mm zmiešané pocity
:D
Miriam
miriamac

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod Karolinka »

Miriam blahozelam! Ja mam termin 23.5. a u lekara som bola v stredu. Povedal mi, ze je to este zavcasu, ale aj tak mi urobil uzv. Uz tam bolo vidiet dutinku, ale srdiecko pojdeme pozriet az o 2 tyzdne.
Karolinka
začiatočník

Odoslaťod McMillka »

Miriam, blahozelam!
Ja som bola dnes u porodnej asistentky, si ma zapisala, o take dva tyzdne by som mala dostat pozvanku s terminom do nemocnice na krv a na ultrazvuk, strasne sa tesim! (Na odber krvi nie, z toho mam panicky stranch.) Pytala sa ma, ze kde chcem rodit, ja teda zatial mam na plane doma! Ak vsetko pojde ok.
McMillka
pokročilý

Odoslaťod gabi29 »

Ahojte baby, mne je už trošku lepšie dúfam, že aj tebe Karolinka. Ja idem do poradne vo štvrtok, dúfam, že bude všetko v poriadku. Mimule keď som bola bolo už krásne vidieť srdiečko.Všetko OK len ma neskutočne bolia nohy Vás nie?
gabi29

Odoslaťod Karolinka »

Ja sa z toho dajako neviem dostať. Ale už mi je lepšie a chodím s drobcom von.
Gabi držím palčeky do poradne. V ktorom týždni ste videli srdiečko? Ja som bola u lekára minulý tždeň, to som bola v 5tt a bolo vidno len dutinku. Idem k nemu opäť budúci, tak dúfam, že všetko bude ok.
Karolinka
začiatočník

Odoslaťod SoVa »

Ahoj, ahoj!
Rada by som sa k vam pridala, ak vsetko pojde dobre, tak by sme mali v maji rozsirit nasu rodinku o dalsi prirastok. Sice sme zrovna neplanovali, ale uz sme to celkom predychali :lol: .
Bola som dnes u lekarky a zatial vidiet len dutinku, najblizsiu kontrolu mam az koncom oktobra, tak snad bude vsetko v poriadku.
Pekny den vsetkym, pa.
SoVa
pokročilý

Odoslaťod Karolinka »

Vitaj medzi nami, kedy mas termin?
Karolinka
začiatočník

Re: Máj 2009Re: Máj 2009

Odoslaťod miriamac »

Ahojte mamičky tehuľky
ja som dnes bola u lekárky aj sono bolo ale tiež tam bolo vidieť len vydutinku mám prísť o 2 týždne - tak ako som písala bolo to neplánové bábo ale začala som si zvykať na myšlienku malého ružového vonaveho tvorečka a zrazu sprcha od lekárky - že zatiaľ to na graviditu nevyzerá je to skoro je tam len malá vydutinka tak som až plakala dúfam, že o 2 týždne bude vidieť aj srdiečko
Majte sa a držte sa
Mimka :D
miriamac

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod Karolinka »

Miriam neboj, ved ked je tam dutinka, tak sa tam asi nieco vyvija, nie?
Karolinka
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.