Máj 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Máj 2009Re: Máj 2009

Odoslaťod Karolinka »

Ahojte babulky!
Tak sa k vam teda pridavam. Vcera som si urobila testik a je to tam - II :lol: Termin som si vypocitala na 23.maja. Mam 19 mesacneho drobceka, ale mam pocit, ze si uz z mojho tehulovstva nic nepamatam. Tak idem teraz trosicku brusit po nete a hladat infosky ake je babo teraz velke, kedy ho bude vidiet na ultrazvuku a tak. Normalne ma zacina chytat chaos :lol:
Karolinka
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Máj 2009

Odoslaťod McMillka »

Tak ja by som tiez len spala. Toto si z prveho tehotenstva teda nepamatam. Citim sa strasidelne unavena. Ja som sa zaregistrovala na www.babycentre.co.uk a odtial mi chodia emaily v tyzdnovych intervaloch, kde je opisany vyvoj babetka podla toho, v ktorom prave tyzdni som a este vselico ine. Celkom fajn.
McMillka
pokročilý

Re: Máj 2009Re: Máj 2009

Odoslaťod mysina »

mysina píše:Ahojte, otváram tému Máj 2009, termín mám predbežne na 7.5.2009, v pondelok idem na ukltrazvuk, tak uvidím, či ten termín bude sediet. Doma mám už synčeka, má 2 roky a 8 mesiacov. Neviete mi prosím niekto poradit, ako to budem mat z ďalšou materskou? Tá my pri synovi končí v januári, to mám ist na 2 mesiace do roboty? Dakujem.

Takže babo nám nevyšlo, zajtra idem do nemocnice na vyčistenie, zamlknutý plod. Som z toho velmi smutná. Som v siestom týžni a babetku nie je vidno srdiečko, žiadna vitalita plodu. Všetkým ostatným tehulkám držím palce. Ešte že mám doma moje malé zlatíčko, inak by som bola asi už zrútená!!!!!!!!!!
mysina

Odoslaťod gabi29 »

Ahojte pridávam sa k Vám ja mám predbežný termín 8.5.08 a veeeeľmi sa na drobca tešíme je to naše prvé bábo.
gabi29

Odoslaťod Karolinka »

Mysina to mi je luto. Rychlo sa daj do poriadku a a sup-sup na druhe babo:o))
Karolinka
začiatočník

Odoslaťod McMillka »

Mysina, aj mne je to velmi luto. Pred par tyzdnami sa to stalo mojej kamaratke, tiez cakali druhe babetko a v 6 tyzdni spontanne potratila. Podobne, ako hovoris ty, aj jej velmi pomohlo, ze mala okolo seba spolocnost jej dcerky. Bez nej by to bolo ovela tazsie. Ale tiez uz znovu pracuju na babetku.
Gabi, vitaj.
McMillka
pokročilý

Odoslaťod alenka »

Ahojte,
prepacte ze vam sem leziem, nahodou som tu nakukla. Len chcem povedat Mysine ze ja na jej mieste by som este trochu pockala. Co ak si otehotnela neskor a srdiecko este nemoze byt vidiet ? O takych pripadoch som pocula velakrat ked bolo vidiet srdiecko v 7 tyzdni..........alebo uz isla baba na cistenie a zrazu srdiecko nasli...........
alenka
pokročilý

Máj 2009

Odoslaťod gabi29 »

Ďakujem McMillka" dúfam, že spolu strávime veľa príjemných chvíľ a budeme pomáhať jedna druhej. Ja som ochorela tak musím byť doma, dúfam, že to bábenku neuškodí.
gabi29

Odoslaťod Karolinka »

Gabi aj som som zostala doma s chorôbkou. Vsetci v robote chori a k tomu zmena pocasia a je to tu. Ale gynekolog mi povedal, ze v tomto stadiu to babetku neuskodi a ak sa ma "uchytit" tak uchyti :)
Akurat som straaaaasne unavena. To som pri prvom drobcekovi nemala. :)
Karolinka
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.