Máj 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Máj 2009

Odoslaťod JCN »

Aj ja sa pridavam, termin mi podla poslednej M vychadza na 4.5.2009 (narodeniny mojho manzela), sme veeelmi stastni, ak vsetko dobre dopadne, bude to nase prve vytuzene a vymodlene dietatko. Zatial sa citim super, nemam vobec ziadne priznaky (nevolnost, unava a tak), skor naopak, citim, akoby som mala energiu za dvoch. Dnes sa objednavam u lekara.

Drzim nam palce,
JCN
JCN

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Máj 2009Re: Máj 2009

Odoslaťod petruskaa »

JCN píše:Aj ja sa pridavam, termin mi podla poslednej M vychadza na 4.5.2009 (narodeniny mojho manzela), sme veeelmi stastni, ak vsetko dobre dopadne, bude to nase prve vytuzene a vymodlene dietatko. Zatial sa citim super, nemam vobec ziadne priznaky (nevolnost, unava a tak), skor naopak, citim, akoby som mala energiu za dvoch. Dnes sa objednavam u lekara.

Drzim nam palce,
JCN

Ahoj JCN to je super ze nemas priznaky ani ja nemam :lol: a v ktorom tyzdni si?
petruskaa
expert

Odoslaťod JCN »

som v 7 tyzdni, a ty ??????
JCN

Odoslaťod petruskaa »

JCN píše:som v 7 tyzdni, a ty ??????

pozri ticitierik, som v 5tt + 5-6 dni, :lol:

ako dlho ste sa snazili nez sa to vytuzene babetko podarilo :?: :lol:
petruskaa
expert

Odoslaťod easlyUK »

ahojteeeeeeee
pridavam sa aj ja........podla posl.menstr. mi to vychadza 3.maja..........tak uvidime,leboo aj Shamuel mal byt 30.marec a narodil sa az 13.aprila :oops: :oops: :oops:

jaaaaaaajjjjjj som strasne zvedavaaaaaaaaaa a hlavne co to bude..........no nech je zdravucke .......
majte sa a drzte saaaaaaaaaaa
easlyUK
začiatočník

Odoslaťod McMillka »

Ahoj Easly, teba trosku vidiet aj na anglickom fore! Obcas tam nakuknem, kedze zijeme v Leeds. Ja mam zatial termin 2. maja, a strasne sa tesim!
Zuzana
McMillka
pokročilý

Odoslaťod easlyUK »

mcMilka------ahojjjj ano som na aprilovkach 07:))) ty cakas prve babo??
ano aj ja sa tesim tak mozno budeme mat rovnako:)))
paaaaaaaa
easlyUK
začiatočník

Odoslaťod McMillka »

Nie, nie, aj ja uz mam doma chlapceka, trosku starsieho od tvojho. Mal akurat minuly tyzden 2 roky. Buduci piatok idem za midwife, tusim mi niekto spominal, ze v nasej oblasti by mali robit uz aj skory ultrazvuk. Minule to bolo prvykrat az v 20 tyzdni, som sa dockat nevedela! A u vas je to ako?
McMillka
pokročilý

Odoslaťod stankad »

Ahojte, ja mam termín na 6.5.2009. Bude to moje 2 dietatko. Syn má 2roky7mesiacov.
Ohľadom materskej Ti Mysina neporadím, lebo ja od oktobra 2007 chodim do prace. Malý bol najprv v jasliach a teraz je v skolke. Vsetko zvladame super. Mne sa bude materska pocitat uz zase z vyplaty.
stankad
začiatočník

Odoslaťod easlyUK »

McMilka------ahojjjjjjj
tak mas uz pekny rozdiel no aj tak dobreeeee...........joj sak to cakanie na ultrazvuk je najhorsie.........videla som akurat u mojej gndy na sk tam hned robi ked som jej povedala ,ze som asi tehu.........no tu si mam poslat objednanie...poslem zajtra a tam pisu,ze v 11 a pol tyzdni tehu je prvy scan tak uvidime :oops: :oops: :D

jaaaajjj aj vy tolko spite ako ja????ja som doma uz rok aj 7 mesiacov ...a teraz spim lenn ked mozem

pozdravujem vsetkyyyyyy a drzte saaaaaaaaa :oops: :oops: :oops: :oops:
easlyUK
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.