April 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: April 2009

Odoslaťod qixi3 »

Tak už sa naše maličké batôžky začínajú osamostatňovať :? Že tri roky :no: :nie: :jaj: ako nám to ubehlo :adore: .Začína ďalšia časť života :mm: :dudel: :babo: :babo: :dance: :help: :help: :help:
prečo mi tu prepísalo dátum keď príspevok som dala v apríli 2012?? :HLP :psst:
Naposledy upravil qixi3 dňa , celkovo upravené 1 krát.
qixi3

začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod qixi3 »

:jaj: :jaj: Bóžinku :scared: ako dávno sme tu neboli :off To všetko pre ten :guns: facebook :yes:
qixi3

začiatočník

Odoslaťod Maria S »

[quote="Slavka B."]Pri Ondrikovi som sa natierala na odporucania kamosiek Niveou Q10-ziadne strie. Toto tehu som sa na zaciatku natierala apotom uz akosi nebol cas a nemam strie. Podla mna to je v genetike-pruznost pokozky :?: :idea:

Urcite ma slovo aj genetika ale ja napriek striam z puberty na stehnach som sa im v tehotenstve uspesne vyhla.
Rastuce brusko ma tak neskutocne svrbelo, ze manzel nevahal a sam navrhol aby som si do kremu proti striam investovala.
Kupili sme po pokusoch s telovymi mliekami znacku Bepanthen a velmi som s nou bola spokojna.
Strie ziadne, ustupilo aj svrbenie a brusko nebolo tak mastne ako pri obyc.telovych mliekach,takze som sa mohla spokojne obliect bez obav, ze zamastim oblecko.
Maria S

Odoslaťod jablonka7 »

zainvestovala? myslim ze to je normalne ze zena pouziva v tehotenstve takyto krem nie? :) bez ohladu a cenu
jablonka7
začiatočník

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.