April 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: April 2009

Odoslaťod adami »

tak aspoň nie som sama :lool:
zdravie hnevá aj u nás....už vyše mesiaca, raz jeden potom druhý, a furt sa toho nevieme zbaviť, len to tu medzi nami koluje :G
adami

expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod minue »

ako je to u vás s počasím? všade hlásia sneženie, len u nás od rána leje ako z krhly :( tešila som sa, že posadíme malú na sánky, ale skôr do člna by sme mali :ZZ:
minue
začiatočník

Odoslaťod Dangi »

tak sa budeme clnkovat s vami, lebo tu tiez :evil: a do toho este straaaaaaasne fuciiii, takze dooost "prijemne" pocasie ... :scared: :evil: :no: :no:
ja som KO, mne je to aj celkom jedno, ale baby to doma nebaviiiiii ...
Dangi
expert

Odoslaťod minue »

veď o Vlaďku ide :/ doma už nevieme čo vymyslieť, čítame, kreslíme, pozeráme rozpávky, anglinu, ale stále je to málo, chýba jej pohyb a mne už vlastne tiež... lezie mi to na mozog :HLP :HLP :HLP posledný pekný deň bol 25 a aj ten sme cestovali. som zvedavá ako bude zajtra, hádam aspoň na hodinu sa bude dať vybehnúť von...
minue
začiatočník

Odoslaťod adami »

u nás tiež vetrisko a dážď :crazy: ale my vydržíme aj vnútri :vyplaz: :))
adami

expert

Odoslaťod Dangi »

vy sa mate Heli, u nas to do dnesneho dna platal tatino, ked prisiel z prace, zobral ich vyvetrat, ale dnes sa nedalo, esteze mame uz 2,5r super susedov a deti si super rozumeju, tak si to vynahradzujeme tym .. dnes boli nase u nich poobede ...
ze aka prisla Miska stastna odtial, ze sa hrali spolu, Dani zostala rovno na noc :lol: :lol: :lol: pride zajtra ..niekedy v priebehu dna ...

ozaj ako ste na tom so starsimi potomkami 4r. a vyssie .. uz boli niekde na noc bez vas? pripadne aj dlhsie? ...
Dangi
expert

Odoslaťod adami »

Noooo, tak u babky v susedstve :ashamed: :haha Tam sú v pohode, vlastne ako doma..... U druhej babky som ho raz nechala a veru musel ísť tato v noci pre neho :bored:
Malý by myslím nerobil problém okolo toho, ten keď je unavený zaspí.... :yes:
ale Adam je aj doma extra trieda :glare: ja už niekedy rozmýšľam kde som čo pokazila :skuli:
adami

expert

Odoslaťod adami »

Ahojte babenky, jujj taká som nasr.hnevaná :ZZ: Mohla by som sa vás spýtať koľko merajú a vážia vaše detičky????
Mali sme taký problém, že náš malý dosť často zvracal, keď veľa behali alebo skákali....... a doktorka nás poslala na endokrinologiu (nechápala som, ale šak dobre) Tam mu zobrali krv, výsledky našťastie všetko fajn.... no potom milá pani doktorka vytiahla TABUĽKU!!!! :guns: a že náš malý by mal v tomto veku vážiť 15,5kg!!!!!!! :eeek: (máme 23...) a že to detičky keď idú do prvej triedy majú 19kg!!!!!! :eeek: No je to normálne?????
Ako ja nič nehovorím, náš malý papá veľa :bored: ale čo sa ten nalieta za celý deň??? Nech ma nesere, že je tučný :no: a že prváci 19kg??? Náš Adam má 34 a NENI TUČNÝ!!!!!!!!!!!!! Nasratá som :death: POMOOOOOOC
adami

expert

Odoslaťod Dangi »

Heliiiii, normálne nádych a výdych a povedz si "toto ide mimo mňa" ..

to kto už dnes pozerá tabuľky spred 30tich rokov? by som :guns: takéto názory a ich zástancov
to nás tak porovnávali a hnali nás kade tade a neviem čo ...
každé dieťa je iné, gény a rodokmeň a predispozície nepustia, doba je iná, nie je podstatné, že je zdravý? kašlať na nich ... a čo ...

inak porovnanie, to sa veľmi nedá, ale pre info Miška má 16kg ... ale tak je to nežné žieňa ..

ja som mala spolužiačku, ktorá išla do prvej so mnou a mala 26kg, vtedy ju ťažko riešili MUDR, psychológovia a kde kto a dnes je veľká športovkyňa ...

no a Dani pôjde do prvej tiež ako 26-27 kilová .. akože akých 19kg? ved by ju školská taška prevrátila :D :D :D :yes:
vykašli sa na to a zabudni na jej slová .. užívaj si nastávajúceho Valentína :ax :adore: :dance:
Dangi
expert

Odoslaťod adami »

Ďakujem Dangi, veď ja sa to snažím brať nejak s rezervou.... len horšie je, že náš taťka, vraví, že doktorka má pravdu :eeek: ako v niečom určite áno, a teda posnažím sa mu dať naraz menej jedla, a nie dvojité porcie ako si sem tam pýta :ashamed: ale žiadne diéty a hovadiny, nech zabudne!!! Adamko bol presne takýto!! a aj ked nie je "podľa tabuliek" no nevyzerá že má 13kíl nadváhu :lool: a ešte hovorí koza, že viete to ked pôjde do kolektívu, to bude len horšie, lebo sa mu budú posmievať.... no som si pomyslela, že na zasmiatie (alebo teda skôr na polutovanie, ako sa to vezme) sú tie 19kilové deti, ktoré ledva vláčia mega školskú tašku chudatká :no:
adami

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.