April 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: April 2009

Odoslaťod adami »

jaaaj tak my už máme po stenách všetko :bored: pero, ceruzku, fixky..... sliny, čokoládku...... dokonca raz hodil tyčku a pekne ofrkal stenu :blink: niekedy mi je taaaak do plaču z toho dietka, že sa zmôžem len na rehot :mrgreen:
ale vymalovať teda budeme musieť čím skôr :lool:
adami

expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod minue »

baby, prajeme vám krásne Vianoce plné lásky a porozumenia v kruhu najbližších :santa:
minue
začiatočník

Odoslaťod Dangi »

aj my !!!
vsetkym vam zelame pokojne, stastne, vesele, bohate - duchom, pozehnane a prejedene sviatky, Silvester a najlepsi vstup do Noveho roka aky len moze byt ... nech je tento rok horsi ako ten buduci :wink: :wink: :wink: :D :D :D

Pinters family - familie :wink: :D :cvak: :boat: :smoke: :hard: :dance: :vyplaz: :)b :)b 8)b :angel: :clap: :clap: :clap: :4: :hard: :hard: :hard: :angel: :angel: :clap: :clap: :clap: :santa: :santa: :santa: :clap: :clap: :clap: :haha :)
Dangi
expert

Odoslaťod adami »

Krásne sviatky kočky moje :X Ľúúúúbime Vás!!! :fl:
adami

expert

Odoslaťod minue »

ahojte, tak ako ste sviatkovali? u nás bolo super, za darčeky sme mohli ušetriť, Vlaďka sa vrhla na kolobežku a ostatné ju nezaujímalo :lool:
minue
začiatočník

Odoslaťod adami »

u nás bieda....ani fotiť som nestihla ako decká balíky rýchlo rozobrali :blink: ale nadšenie rovnakou rýchlosťou vyprchalo :bored: a už mám len bordel po obývke.....ZAS!! :no:
Naposledy upravil adami dňa , celkovo upravené 1 krát.
adami

expert

Odoslaťod Dangi »

no u nas sviatky hroza ... dovod? svokra ... a viac ani pisat nemusim ... skoda slov

darceky sa babam pacili, sak mala kazda po 4 - vratane knih .. MIska kuchynku a zehlicku a taku hru ze chytame rybky na udici .. Dani velky Petshop domcek, oblecko, knihu o ludskom tele (v nemcine) - tej sa tesila asi najviac a este spolocne DVD dostali - Cars (McQueen) 1 a 2 diel ... tomu sa tiez tesili ...
rozbalili, pohrali sa a uz je to ulozene v detskej vsetko .. mimochodom nam s muzom dnes trosku zadrbkalo a prestahovali sme horne poschodie, z nasej byv spalne je velka herna a v byvalej Miskinej izbe a herni je nasa spalna .. rozpadla sa nam totiz postel, tak sme si dnes kupili novy ram z masivu s rostami, tak sme popri montazi vymysleli velke stahovanie .. baby su nadsene viac z toho, ako z celych vianoc ...
zajtra este poprestahujeme obyvku, lebo nam jezisko doniesol dvdcka a kvolu nim sme museli kupit nove skrinky na ukladanie, tak sa chystame na dalsiu reorganizaciu prizemia, potom vam poslem fotky ... povodne a nove ...

a inak sme sa rozhodli ze Silvestrovsky a Novorocny zmatok nechame tym, ktorych to bavi, my ideme modelom obycajny vsedny vikend, ani ziadne vyvaranie a neviem co specialne, takze len to ze budu ohnostroje nam pripomenie, ze si mame otvorit sampano a to je tak vsetko ...

a zdravi ste ako? ... my sa po tej Danielkinej predvianocnej chorobe celkom drzime .. tuk tuk tuk ....
Dangi
expert

Odoslaťod adami »

joj Dangi no aj celkom závidím, že s manželom spoločne robíte také "somariny" ;--) to u nás nehrozí :glare: môjmu vyhovuje všetko tak ako je....... už ma to nebaví :unsure: ale tiež je zbytočné sa k tomu nejak vyjadrovať :skuli:
adami

expert

Odoslaťod Dangi »

Heli, ved ja som bola tiez celkom v :eeek: :eeek: :eeek: ze na to pristupil, dokonca ze to navrhol zaroven so mnou ... najprv som sa z toho musela spamatat a potom sme sli na to .. skoncili sme od 19,30 o 22,00 ... a dnes som si dokoncila obyvku, tak som happy ...

idem pofotit a poslem na mail potom :wink:
Dangi
expert

Odoslaťod minue »

no, čo sa týka zdravia tak u nás je to bieda, malá stále soplí a kašle. brala aj lieky ale efekt 0 bodov :mad: a chytila som to od nej aj ja...
a Silvester bude ako minulý rok- ja v práci a manžel bude s malou. keby sme doma, tak to tiež beriem len ako bežný víkend. oslavy Silvestra ma neberú.
Darinka, takže vy ste si spravili takú spoločnú radosť :) pozerala som, že ste aj vašich doma prekvapili :)
Heli, môj manžel sa na zmeny tiež nejak nehrnie ;--)
minue
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.