februar 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: februar 2009

Odoslaťod Mirka28 »

Domi dakujeme :balon: No snad bude vsetko ok az do konca a 6.6.2012 sa budeme tesit z vonaveho uzlicka :fl: Melinka to uz vie, jasnacka, ved sa tesila aj ze uvidi fotku. Zlata je, ked sa jej pytame ci by chcela braceka alebo sestricku tak raz odpovie tak a raz tak :D Takze asi jej je to jedno a nam tiez, hlavne nech je zdrave!!!

Inak sa citim celkom fajn, len mi byva cele dni tak trochu grcne, tak tazko od zaludka a neviem co mam jest aby som sa necitila ako po opici :mrgreen:

Domi inak super spravicky ze Filipko zacal lepsie papat (klop klop klop), viem ako ta to trapilo. Snad mu to vydrzi 8)b Som zvedava ako sa bude Filipkovi pacit v skolke, Mel to caka az v septembri 2012 ak nam ju zoberu, dovtedy bude este s nami doma.

Jani a vy ako? Napis viac, dlho sme sa nevideli :) O niektorych kockach a drobcoch viem aspon co to z FB ale ty asi nestihas take veci ako FB :rol8:
Mirka28
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod janna_1 »

MIRKÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :clap: Gratulujem. To je krásna správička. Držte sa! To budeč mať krásny vekový rozdiel. Melinka už bude chápať a určite sa jej rola staršieho súrodenca bude páčiť. Mirka a chystáš sa nastúpiť ešte do práce? Melinka kedy ide do škôlky?
Dominika, to tí chlapi sú takí ... pohodlní, lenivci. Vsetko im nejako dlhšie trvá :mrgreen: a ono to nejako majú zakorenené až do dospelosti :mrgreen: . A keď začnš chodiť do škôlky, to budú zmeny. Začne básniť, spievať, robiť činnosti o aké ani nemal záujem a tak isto to bude aj s jedlom. Mišo nechcel jest toooolko veci a v škôlke zje všetko :)b a to doslova. aj parené buchty s makom, nátierky na chlebe aj zeleninu, kopec ovocia, no proste všetko. A SÁAAAAM, čo doma nehrozi. Do novej škôlky sa teší, ranný plač u nás nebol ani nepamätám. A zo škôlky zase nechce odísť, že mama počkaj ešte sa dohrám. Tak sedím a čakám :-). Si len vyčítam že som ho tak dlho trápila v tých komančovských jasliach a nepreradila ho skôr do Zámku Hier :D . Čo sa týka chorľavosti, tak nebral ATB až 4 mesiace :clap: . Minulý rok to bola katastrofa, to mal už za sebou 3 ATB od septembra. V podstate nebol nejako vážne chorý, možno aj preto, že ich v škôlke dávajú do infrasauny. bol len zo 2 X soplavý, ale momentálne na neho asi niečo lezie. Trápime sa so sústavným dlhodobým pokašliavaním a teraz sa to zhoršilo, kašlal mi aj v noci. Boli sme aj na všeliakých odberoch krvi, výteroch a všetko má negatívne. Nič mu nenašli, tak odhad bude že je alergik, lenže alg testy napichávaním sa robia až od 3 rokov, tak musíme ešte čakať. Dlhodobo berie antihostaminika a inhaláror flixotide. Bude asi taký nejaký prieduškár, lebo ako náhle sa zmení ovzdušie, napr, sme boli na chate mimo BA a že čisty vzduch, no prdlačky. Z každého komína smrad ako na splalovni, lebo domaci si kúria v peciach smetami, plastovými flaškami a kadečím možným čo asi potrebujú zlikvidovať. Otras, som bola rada že sme od tiaľ ušli :?. Takže mna nikto tak skoro nespresvedčí že v BA je zlý vzduch.
Inač na FB občas chodím, stíham :-) ale vyslovene len kvôli tomu, aby som si pozrela a zdielala videa a fotky zo škôlky, tak môžete Mišáka vidieť v akcii :-).

Dievčatá, dajte inšpirácie čo kupujete drobcom na Vianoce.
janna_1
začiatočník

Odoslaťod susy »

MIRIIIIIIII waaaawwwww woooow supeeeeeer nadherna spravicka strasne sa s vami tesiiiim :)b :clap: :clap: :clap:

JANI cau super ze si sa ozvala...my tiez skolkujeme o sto tristo ...ale jedlo este nic az od februara...ale podla mna ani tam nebude jest..on fakt radsej umrie od hladu...alebo zje iba zeleninu cerstvu a ovocie ale ostatne s tym mame fakt problem...

DOMI u nas detto...plienku nemame ani len na noc ale kakauskame do gati jedna radost...niekedy si spomenie tak povie inokedy postoji zakukany zabudne...ale vascinou sofia hlasi..mamaaaa lukas tlaci tak ho rychlo posadim na nocnik:-D
susy
expert

Odoslaťod klucka »

Mirka jeeeej gratulujeeeem :adore: :flo: :punk: veru na tej fotecke vyzera kao malý macík :wink:

No my uz o sto sest skolkujeme, akurat kazde rnao mame tazke...proste lucenie nejde bez placu aj ked len 2 sekundový, ale musí byt.... :rolll: inak ok ma rad ucitelky, maju tri Mariky :lol: aj deti ma rad, aj papa.Ale on s papanim nemal nikdy problem :blush: .

Horsie je to sKajkou odkedy hcodi do skoly papuluje ako 15rocna pubertiacka a vzodruje pri vsetkom....ach jaj co nas este caka :uh: .Pisanie je ide slabsie inac oki ma uz 11 jednotiek :wink: a jednu poznamku, ze zabudla zosit :mrgreen: .Paci sa jej v skole, chodí aj do druziny nakolko ja uz full pracujem takze veselo a rychlo u nás :8-):
klucka

expert

expert

Mood: Happy

Odoslaťod susy »

a trochu balsojho teatra od nas:-DDD

http://www.youtube.com/watch?v=IPUQZxw2ZVM
susy
expert

Odoslaťod kvietok2 »

ahoj mirka, no po dlheeej dobe som zavitala tu na babatko a co nevidim, dobra sprava, tak bude druhe babatko u vas :D gratulujem a prajem pohodove tehu ;)x dufam ze si este na mna pamatas, chcela som pozriet marcovu temicku, ale tu uz mate uzamklnutu...
kvietok2
expert

Odoslaťod kvietok2 »

este babenky ked sa nenahnevate, dam sem link na moju stranku ktoru mam na fb, mozete sa pozriet ake hackovane ciapocky som zacala robit a za kazdy jeden like budem vdacna ;)x

http://www.facebook.com/pages/H%C3%A1%C ... 7261095148
kvietok2
expert

Odoslaťod Mirka28 »

Ahoj Zuzka, jasné že sa pamätám :) Veľmi pekne ďakujem a dala som ti "like". Čiapočky sú naozaj pekné, si šikulka. Prajem ti nech sa ti darí! A ako sa inak máš?
Mirka28
expert

Odoslaťod 2zabky »

jujuj čo to tu čítam mirka? :D srdečne blahoželám! :)b
2zabky
expert

Mood: Happy
Obrázky: 3

Odoslaťod Mirka28 »

Dakujem Miri :)
Mirka28
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.