februar 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: februar 2009

Odoslaťod susy »

KLUCKA ALE to je uzasne..neboj aj ja mam bobecky zo skolky..a v oktobri zacinam uctovnicky kurz...ale to mas uzasne ze si nasla roboticku na pol uvazku tes sa z toho a najma uvidis ze zmena a aj viac peniazkov mesacne je uplne perfektne...hlavne to ze budes opat v nejakom kolektive a najma s dospelymi..na to sa ja tesim najviac :lol: :oops:
susy
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod klucka »

ja sa uprimnep oviem najviac teším , že budem chvílu bez Šimona :oops: lebo už chodíme spolu aj na wc..... :blush: tak som zvedavá ako to vypáli :whist:
klucka

expert

expert

Mood: Happy

Odoslaťod susy »

Neboj KLUCKA ja sa tiez tesim ze budem aspon tri hodiny bez oboch :lol: :lol: :lol: :lol: konecne po 5 rokoch si aspon to minimum kludu zasluzim...a ty tiez...a my vsetky tu....
susy
expert

Odoslaťod susy »

No u nas skolkovanie v pohodicke...reval tri dni za sebou a odvtedy koniec ... od nadsenia neskace ze tam musi, ale ani sa nestazuje...takze prvy medznik mame za sebou:-D
susy
expert

Odoslaťod klucka »

Šimon je teraz doma ,lebo má afty.Teda je s babkou.Inak v školke už neplakal, ale nechodil rád.Uvidíme,, keď zase nastúpi :uh:
klucka

expert

expert

Mood: Happy

Odoslaťod zmok »

Baby, super, tak vám to ide celkom dobre, to sa teším 8)b Som zvedavá na Filipa, ale on začína až v januári, tak dovtedy snáď bude rozumnejší a menej zanovitý a tvrdohlavý :rolll: :rolll:

Inak je už viac-menej odplienkovaný, dokonca si trúfam povedať, že aj kakanie do nočníka. Na noc ešte dávam plienku, ale už vyše týždňa sa budí so suchou plienkou, zvyčajne ho dám v noci vycikať, keď idem spať, ale už sa stalo párkrát aj, že som zabudla a ráno bol tiež suchý. Ak bude aj celý ďalší týždeň vstávať so suchou plienkou, tak ich zruším úplne, len čo spravím s tými 2 neotvorenými megabaleniami, to teda neviem :lool: Nejaké sa určite ešte zídu, keď mu pôjdu posledné stoličky, naposledy v júli, čo mu išla, tak mal príšerné hnačky aj 3 dni, tak som nestíhala plienky meniť :rolll:

Ozaj, chcela som sa spýtať, či už majú vaše decká všetky zuby vonku... lebo Filipovi ešte stále chýbajú 3 posledné stoličky :blink: no neviem, kedy mu mienia vyrásť, dúfam, že budú vonku, kým pôjde do škôlky, nerada by som to riešila potom :G
zmok

expert

Odoslaťod Zuz ana »

Ahojte,

prepacte za spam, ale robim jednu anketu, ako dlho ste tu na fore. Keby ste mohli zahlasovat, tak by to bolo fajn.

viewtopic.php?f=57&t=104736

Dakujem,

Zuzka
Zuz ana

Tak sme sa dockali :)

expert

Odoslaťod janna_1 »

Ahojte kocky. Ako sa mate? Co Vasi drobci? Ako ten cas leti ... o chvilu tu mame vsetkych skolkarov?
janna_1
začiatočník

Odoslaťod Mirka28 »

Caute baby, mame novinku :clap: Som v 9 tt, vsetko ok a pripajam fotecku nasho maleho macika :fl:
Prílohy
8w4d.jpg
(35.91 KiB) Stiahnutá 2059 krát
Mirka28
expert

Odoslaťod zmok »

MIRKAAAAAAAAAAAA :punk: :punk: :punk: :punk: :clap: :clap: :clap: :4: :4: :4: :4: supeeeeeeeer, teším sa s vami :fl: Kedy máš termín? Jaaaj, hlavne nech je všetko v poriadku!!! Ako sa cítiš? A macík na tej fotke vyzerá fakt ako macík :)) :adore: Už ste to povedali Melinke, či ešte je skoro?

Jani, ako sa máte? Dlho si tu nebola, ako Miško, ešte je stále taký chorľavý, či už je to lepšie? Filip ide v januári do škôlky, tak som zvedavá, ako to budeme zvládať, hlavne čo sa zdravia týka, nejako veľmi sa nebojím, že by robil cirkusy so škôlkou (alebo si to nepripúšťam :)) ).

No a nechcem nič zakríknuť, ale vyzerá, že aj jedenie sa trochu upravilo a aj kakanie na nočník ok, len musím poriadne zabúchať :ham: :ham: :ham: nech to nezakríknem, lebo to bol najväčší problém. Stále ho musím upozorňovať, že sa kaká do nočníka a nie do gatí, a zo začiatku keď som začula, že tlačí, hneď som ho vyzliekla a posadila na nočník, teraz to už robí aj sám, tak len dúfam, že to tak ostane.
zmok

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.