februar 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: februar 2009

Odoslaťod Ifcok »

jeeej, mirka - tiez gratulujem!!!! nadhera, az trosku zavidim a straaasne prajem :)

ja som sem nakukla z nostalgie, lebo dnes mi moje babatko uz odislo do skolky... tak si tu trosku smutnim, ze uz su tie pekne casy za nami :cry:
Ifcok
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod susy »

IFCOK neboj za chvilku z nich budu pubertaci a budeme to mat zase vesele:-DD

nesmutte baby..pojdeme zrelaxovat do prace..opat zapojime vsetky mozgove zavity...konecne budeme mat dost peniazkov aj na hriesne drahe topanky...a same dalsie pozitiva a vyhody :lool: :lool: :lool:
susy
expert

Odoslaťod Mirka28 »

Ivi dakujem :) No ja sa tesim ze si toto pekne obdobie teraz este predlzim, aj ked obcas mam aj take myslienky ze ako to s dvoma sidielkami zvladnem :rol8: Ale zvladli ine, zvladnem aj ja a Mel snad zoberu od septembra do skolky tak to bude zas jednoduchsie. Inak dnes som bola v poradni a take to bolo zlate to male stvorenie, tak si tam spokojne hovelo v mojom brusku, obcas nadskocilo, som sa rozplyvala :adore: Inak si ani neuvedomujem ze som tehotna, nemam na to cas :whist:

Susy, jasne ze aj navrat do prace ma svoje caro, ked uz ziadne ine tak aspon ten prisun penazi do domacnosti. Vsak ten rodicovsky prispevok je fakt bieda a podla prognoz nas v novom roku opat cakaju vyssie vydavky skoro na vsetko :rolll: Budeme musiet utiahnut opasky p:
Mirka28
expert

Odoslaťod susy »

MIRI ty si to uzi poriadne ja som utahovala opasky 5 rokov a nejak mi to neprekazalo, a clovek s tym pocita ked zaklada rodinu, netrva to vecne a ta obat za to stoji.....to ja len na ten ifcok prispevok, ze vo vsetkom treba hladat to caro aj v tom ze babatenka idu do skolky a my konecne aj trosku odputame pozornost od stereotypov materskej dovolenky...akoze ja robotu este len budem hladat, ale napr tie 2 a pol hodky co mam rano volne su na nezaplatenie....som omnoho viac nabita energiou sa im venovat poobede ked mam pocit ze mam aj trosku casu pre seba...ono to asi tazko pochpi niekto kto ma po ruke dva pary ochotnych starych rodicov..ja mam jednych daleko a druhych nie velmi funkcnych takze ked je na vsetko clovek sam tam mu z toho po rokoch zacne kvapkat na karbit O:
susy
expert

Odoslaťod Arsima »

Caute dievcence

Chcem vsetkym nasim februarovciatkam a tusim sme mali aj januarovciatka zazelat vsetko najlepsie k narodeninkam. Tak ma po rokoch napadlo,ze kuknem na babatko.
Myslim na vas stale,ved na FB sme aj v kontakte. :X
Arsima
začiatočník

Odoslaťod bronka25 »

Ahojte,
neviem, ci sem este niekto obcas nakukne :D Vsetko dobre v novom roku 2013 prajeme. Nasa rodinka sa podobne ako Mirkina rozrastla. Veronika ma braceka Lukaska, tento mesiac 30.teho oslavime prvy rocik.
bronka25
začiatočník

Mood: Happy

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.