JANUAR 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: JANUAR 2009

Odoslaťod espritko »

Ahoj Matach

viem presne co opisujes, aj moj maly to mal minuly tyzden. Ale mne doktorka zakazala davat mliecko, ked bral antibiotika, a namiesto toho som mu davala ryzovy vyvar. To jest 2lyzice ryzy uvarit do uplneho makka v 1litri vody a potom to vymixovat na kasu. A toto mu davat namiesto mliecka. ale moj maly aj zvrackal, tak neviem ako tvoj. Tiez som mala problem do neho nieco dostat, ale mohol suchy rozok, banan, ryzu, alebo zemiaciky, dokonca spapal aj vyzivu ale len cistu jablkovu.
espritko

pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod espritko »

A proti horucke som mu davala nurofen cipky, jeden cely kazdych 6 hodin. Tak neviem co davas ty. Ale snad som pomohla aspon trosku. Ja osm zabaly nerobila, mne to vyslovene doktorka zakazala.
espritko

pokročilý

Odoslaťod Matach »

ahoj espritko
no vidis kazdy doktor je iny....mne na pohotovosti llekar povedal, ze akonahle stupne teplota nad 38,5 mam robit zabaly ....aj 3x za sebou s prestavkami :)
a na papanie mi nehovorili vobec nic, ani nezakazovali....ja som mu ponukala a co chcela to papal.....vyyzivu ani za svet:)

ale uz nam to chvalabozku preslo.....uz papame odusu spasenu ....radost nanho pozerat ako mu chuti :)

uz nam vydiet 3 ocaky ....este posledny :)
dufam ze to bude uz skoro, lebo sme stale taky umrncany a ceckosi sa stale a furt na rukach a vlasy vlasy vlasy.... :help:
:( :ham: :guns:
Matach
začiatočník

Odoslaťod espritko »

Ahojte dievcata, ideme sa vam pochvalit

No cakame maly prirastok do nasej rodinky. Este neviem v kolkom tyzdni som, bola som u lekara a potvrdil mi ze som tehotna, ale je to este malicke a tak o mesiac sa dozviem viac. Poviem vam, ze sa velmi tesim, este sme to nikomu nepovedali. Nechame si to ako vianocny darcek. Trosku sa sice aj bojim, ze ako to zvladnem, ale tak snad ano.
espritko

pokročilý

Odoslaťod Tinuss »

Ahojte. :D Espritko blahoželám a prajem krásne a bezproblémové tehotenstvo. :D My tiež čakáme druhé bábo, termín mám v marci a bude to dievčatko. :D
Tinuss
expert

Odoslaťod Matach »

ahojte babenky

gratulujem vam obom.....snad sa aj nam postasti...no ved uvidime :)

tak vam drzim palceky nech vsetko dobre dopadne a aby ste si aj to druhe tehu trosku uzili...myslim v dobrom (ale neviem pri tych nasich sibaloch ; ))) ....)
Matach
začiatočník

Odoslaťod espritko »

Ahojte dievcata,
Tinuss tak gratulujem, ze si sa nepochvalila skor. No teda. Trosku to tu upadlo, ale tesim sa s tebou. AJ my sme chceli uz skor, ale zial nedarilo sa. Az teraz uplnou nahodou, vobec som to neplanovala.

Matach urcite sa postasti, drzim palceky nech je to cim skor. I ked ty mas tusim manzelika daleko od seba, ak sa dobre pametam. Alebo uz je domka? Kde si rodila, lebo ty si tusim zo ZH.

NO baby inak poviem vam, ze mi byva riadne zle. Do seba nedostanem skoro ziadne jedlo. A ked nieco, tak to ide hned von. Doktor mi dal aj kyselinu listovu, tak ked si ju vezmem tak sa mi trosku ulavi.

A co ostatne dievcata? Co je s vami?
espritko

pokročilý

Odoslaťod bambuľka2 »

ja že nakuknem po dlhoooooooooooooooooooom čase a aké krásne novinky!!!! Espritko, Tinus gratulujem, sa z vás teším!!! Nebojte nič, určite zvládnete 2. bábo, už máte skúsenosti a to je na nezaplatenie, viem o čom hovorím :lol: Aj ja to zvládam, je to v pohode, aj ke´d sem tam sú aj horšie dni(Matúškovi od 5. mes. v jednom kuse rastú zúbky). ale je to super a nedala by som ich za nič!!! Sú zlatučkí, múdri, prefíkaní :D bolo by to nadlho opísať všetko po takej dlhej dobe.

Nie ste náhodou aj na facebooku? ja som Jolana Nemcová-Görcsová. Mám tam kopec fotiek.

Jaj a máte krásne detičky!!! Cikanie a kakanie ani u nás sa zatial nekoná na záchode, len do plienky, ale Maťka to už teoreticky dokonale ovláda, cvičí bábiku :lol: .... ale ona nemá čas-má asi vrtulu v prdelke, asi aj preto dodnes neváži ani 10kg. Ale rozpráva krásne celé vety za sebou, začala nám tykať a rozpráv :lol: o sebe ako ja...
Prílohy
PB250012.JPG
Martinka a každodenná módna prehliadka :O)
(52.67 KiB) Stiahnutá 2279 krát
PC050092.JPG
Môj smejko-Matúško 8.mes
(34.45 KiB) Stiahnutá 2280 krát
PC050061.JPG
Mikuláš
(57.88 KiB) Stiahnutá 2279 krát
bambuľka2
pokročilý

Odoslaťod espritko »

Bambulka deticky su krasne, no my s cikanim a ani s kakanim nastastie nemam problem. Sebinko nema plienky od augusta. Takze aspon na tomto usetrime. Mliecko pijeme 3x denne. A papame vsetko co nam vonia. :D :D :D

Ja som na facebooku ako Renáta Repiská.

Tak zeby sme sa po dlhej dobe opat zase nasli a trosku pokecali?
espritko

pokročilý

Odoslaťod Matach »

ahojte kocky

dakujem espritko :) snad sa podari, zatial to nejako nesilim, ale potesila by som sa... :)))
ale som z galanty a tu som aj rosdila....a mas pravdu manzel bol prec na misii, ale uz je chvalabohu skoro rok odvtedy, co sa vratil, tak uz je to ok.... stale makame na domceku a prerabame po trosicke.....uz mame aj kuchynu a obyvacku. teraz sme pristavili taku malu vchodovu chodbicku, aby sa neslo zvonku hned dovnutra. dnes nam tam bol majster zapojit podlahove kurenie a akurat to manzel aj so svokrom betonuju....este nam chybaju dorobit chodby a kupelka č. 2 a schody a dozateplovat.... ale to asi az na rok, ak budu peniazky. no a este poschodie, nemame zaizolovanu strechu a tak. ale to neriesim, to je az v dalsej 5 rocnici :lol:

maly je strasne sikovny a zlaty, je to ale strasny nervak, ked nie je nieco po jeho, tak ma zachvaty zurivosti....
rozpravat sa uci pomalicky, uz sa mu jazycek rozvazuje, ale na jeden vyraz ma aj 6 slov :))) takze niekedy je problem rozlustit, co to basnik chcel povedat :blush: . ale ved sa nauci, mame cas, ked ma naladicku, tak pekne vsetko opakuje, ale su to len take jeho zlataniny :D
kakame stale len do plienky a v podstate aj cikame, nejako sa nema k tomu, aby hlasil, ked ho dam, tak sa vycika, ale kakat ani za svet.... a ked sa dokaka , tak tiez nezahlasi, este ked aj viem ze je dokakany a opytam sa ho, tak povie ze nie :) :(....

bambulka mali su zlati...krasne deticky
drzim nam vsetkym palceky, nech sme zdravi a dari sa nam

espritko dufam ze tebe tiez bude lepsie ....a budes tehulkovat bez tych neprijemnych sprievodnych akcii :ZZ:
ja som na fb ako martina chudá
ale uz asi rok nemam aktualizovane fotky ....a viac ako rok ich nemam vyvolane :scared: :twisted:
Matach
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.