JANUAR 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: JANUAR 2009

Odoslaťod Matach »

no ahojte babenky, tak sa vam idem tiez pochvalit. akurat som dnes bola u doktora a som v 6 tyzdni :)
tak dufam, ze vsetko dobre dopadne a zdravo prideme az k porodu :))))

sme sice chori, ale to je ok :))
Matach
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod espritko »

No teda, matach gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa tak velmi tesim z teba. Tak predsa sa podarilo. Normalne si mi zlepsila naladu a den. Vazne gratulujem a prajem len to dobre. A kedy ti vychadza termin? Este jul alebo uz august?
espritko

pokročilý

Odoslaťod Matach »

ahoj espritko, velmi si ma potesila :)
aj ja sa velmi tesim. termin mi este zatial nepovedal, ale podla mna by to malo byt niekedy okolo 5 septembra
25 mam ist znovu na kontrolu a tam asi povie viac, lebo kvoli tym problemom co som mala s placentou aj pri kubkovi, mi nevedel povedat viac. povedal ze musime este trosku pockat. je tam fazulka a zatial tam ziadne problemy nevidi.....z coho sa velmi tesim, ale zaroven sa aj velmi bojim... :(
ale maly je velmi zlaty, som mu povedala ze mam v brusku babo a on hladka a pusinkuje a hovori kuk, chce aby babo vyslo von :) :fl: :fl: :fl: joj je to moja laska :)
uz ma aj tato v brsku babo a dnes sme kreslili kona a on hovori babo, ked sme mu kreslili brucho :)b
uvidime ako bude ked ozaj vyjde von :ham: to bude asi trosku horsie :) :guns: :)b
Matach
začiatočník

Odoslaťod espritko »

Matach neboj sa, urcite bude vsetko v poriadku, ved sa pozri na Jakubka, aky je to suhaj. Treba mysliet pozitivne. Aj ja som sa bala, a vidis uz mam to kriticke skoro za sebou. I ked vzdy je riziko. Kazdopadne drzim palceky, aby bolo vsetko ok, a dotiahli sme to do uplneho konca. A nech mame teraz dievky, ked certov uz mame doma. :lol: :lol: :lol: :lol:
espritko

pokročilý

Odoslaťod bambuľka2 »

matach
teším sa s tebou, gratulujem. Ten môj druhorodení čertík už á vyše 9 mes. a pomaly bude sám chodiť :yes:
je :evil: to s nimi drobátko ťažké, ale dá sa to a sú takí zlatí, aj dnes sa tak nádherne pohrali spolu, sa naháňali štvornožky, krása, no a práve teraz sa skrývajú v sušiaku :D

Mi máme akurát tak nové autíčko a novú telku, alebo ako by povedala maťka telčisko, lebo oproti predchádzajúcej je riadna obrazovka.
bambuľka2
pokročilý

Odoslaťod Matach »

ahojte babulky
dakujem, ste zlate.....ja sa velmi tesim, tak dufam ze to prevazi ten strach :), aj ked tomu este stale nejako neviem uverit :blush:

no my to mame zaujimave ked pridem k nasej mame aj so segrami a vtedy je tam tych smradov 5 a z toho ti nasi posledni 3 su si podobni vekom, 4 mesiace rozdiel, tak to je potom o hubu :)b :guns:
ale kubkovi chyba spolocnost, tak uz je na case
ale tiez by som rada dievcinku :)))
Matach
začiatočník

Odoslaťod espritko »

No ahojte dievcata, ako sa mate? Tak ma niekedy zamrzi, ze sa tu uz nikto neozyva.

No my tehulkujeme, celkom dobre, i ked mi dost casto zacalo tvrdnut brusko, a mavam dost caste pichanie v podbrusku, ale este som nebola u dokiho,lebo sa bojim, ze ma hodi do nemocky. A to by som nechcela. Lebo by mi chybali ti moji chlapi.

Vonku je strasna kosa, tak ani nechodime poriadne von. Len tak doobeda, ked vykukne slniecko. Aj dnes sme boli tak na dve hodky. A ten moj drobcek sa tak vyblaznil na sankach, ze mu neskor, bola az zimka, tak si aj poplakal, chudacik. Som mu musela ohriat rucicky a potom sme pokracovali v blbnuti. Ked sme prisli domkov, tak sa napapal a zaspal akoby mal iba par mesiacov. :D :D

A co vy ostatne??????
espritko

pokročilý

Odoslaťod Matach »

blahozelam tinusske k simonke :)
prajeme vsetko dobre, nech ste len zdravi a nech rastiete do krasy :)

my sme ok, nastastie, akurat mi zistili autoimunitny zapal stitnej zlazy :(, este ma caka ultrazvuk a potom kontrolne krvne vysetrenie, tak uvidime, co sa bude diat dalej :)

pozdravujem vsetky mamicky
Matach
začiatočník

Odoslaťod Zuz ana »

Ahojte,

prepacte za spam, ale robim jednu anketu, ako dlho ste tu na fore. Keby ste mohli zahlasovat, tak by to bolo fajn.

viewtopic.php?f=57&t=104736

Dakujem,

Zuzka
Zuz ana

Tak sme sa dockali :)

expert

Odoslaťod espritko »

Ahojte maminky, ako sa mate? aj sem chodi este vobec niekto?

Leti ten cas strasne rychlo, obcas sem nakuknem, ale nic, tichota
espritko

pokročilý

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.