nar.februar 2009,papanie,teda zmena papania...

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

nar.februar 2009,papanie,teda zmena papania...

Odoslaťod fantomaska »

srdecne zdravim,rada by som sa dozvedela, kolko a ci vobec existuje nejaky vzor, kolko by dietatko malo spapat, dvojrocne babo,maly nema problemy s papanim,ale zacina od urcitej doby niekedy odmietat jedlo,potom papa, potom obed chce,niekdy nechce,nikdy predtym sa to nedialo,viem, ze existuje prave v tomto obdobi zacinajuce radoby odmietanie jedla,kedze som nebola na to zvyknuta,je to novinka a kedze sa maly dost vytiahol vyskovo nerada by som nieco zanedbala,uz si aj pisem niekedy co spapal,ale neviem, ci to staci,potom sa na to pozriem,podla mna to staci,potom nie,zacinam byt z toho domotana :crazy: viem, ze kazde dieta je ine,aj ma iny apetit,len sa chcem opytat teda ci eventualne neexistuje aj kvazi "norma",kolko by dieta malo v dvoch rokoch jest atd...pripadne ine skusenosti atd...vdaka moc :wink:
fantomaska

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: nar.februar 2009,papanie,teda zmena papania...

Odoslaťod lenka.l »

podla mna sa zbytocne stresujes.Moj maly ma uz teraz dni kedy nechce pomaly nic a dni kedy mi vsetko pekne popapka.A viem ze aj sestrine ci svagrinine deti to maju tak,maju proste svoje dni kedy im chuti viac a kedy menej.Podka mna sa nemusis stresovat a ak tak to spomen svojej doktorke co ti na to povie
lenka.l
začiatočník

Obrázky: 0

Odoslaťod espritko »

Neviem ci pomozem, ale tiez si myslim, ze prehanias.

Ja mam dvojrocneho syna a ten napr. niekedy papa kazdu pol hodinu a potom su dni ked spapa iba mliecko, sem tam nieco hodi do pusy a obed vobec nechce. Aj dnes spapal rano iba mliecko, a na obed polovicu zeleninkovej polievocky. A inokedy spapa aj jogurt, parok, popripade aj druhe jedlo este pred spanim.

Kazde dieta je ine. A aj ty urcite nejes kazdy den to iste mnozstvo stravy.
espritko

pokročilý

Odoslaťod fantomaska »

zdravim espritko, ja mozno podla teba prehanam,ale tvoj maly kazdopadne podla takych starvovacich ne-navykov nebude mat ziadnu rutinu,doporucenia od lekarov s kt.som mala moznost tvrdia opak,nedobat kaydu pol hodinu a nejest nic lebo dieta si na to zvykne a bude mat v tom chaos.su fakt velke paradoxy, pre mna to, co tvoj maly robi urcite neni vzorovy priklad.samozrejme, kazde dieta je ine, s tym som vzdy suhlasila,ale kedze maly nepapal dobre,co u NEHO neni zvykom, padne som sa bala...poznam a ja maminy, co dietatka papaju ako Tvoje, ale veruze sa preto trapia,aj ked to mozno neprehanaju ako podla Teba ja a nepisu sem...ale riesa to inac,hned lekarkou apod.pripadne po case sledovania.lebo vypit mliecko len a jest trolinku polievocky je pre vela mamin nepostacujuce a preto ked ich dieta to robi, davaju im aspon doplnujuce kvapky na posilnenie organizmu-vitaminy. to je moja rada pre Teba a radsej prehanat ako to volas...a predchadzat eventualnym zazivacim problemom vylucenim vsetkeho,ako sa uspokojit s tym, ze dietatko si troch zobne ...nastastie existuju lekari, co som az po napisani objavila a suhlasia s tym a vyslovene doporucuju zauzivat zvyk jedenia aspon. ale tisic ludi,tisic nazoro, dakujem,ze si sa vyjadrila.zdravim a prajem vsetko dobre malemu.
fantomaska

Odoslaťod fantomaska »

lenka,dakujem za odpoved,som rada,ze som sa stresovala, maly ma virozu,takze tak. ostatne som popisla espitke a je mi jedno,ako na to kdo zareaguje,ano, vela mam sa riadi podla toho,ako to robia deti rodiny,kamaratok atd,ale vela mam sa riadi aj intuiciou a inymi radami,kedze bohuzial niekedy existuje aj vybocenie z normy a prave tvoje dietatko, co robi to, co ostatnych ,milionov to ma preto lebo ono je prave s problemom a jeho organizmus to a to robi koli problemu, takze, to,ze susedovej deti a celej rodiny su take,nikdy nebude v otazkach jedla mojim prikladom,kedze s jedlom sme nemali problemy predtym...a to bola cela pointa mojho stresu, vdaka Bohu sa doslo na to. ostatne som poisala espritke. aj tebe dakujem a prajem dietatku vsetko dobre. :D
fantomaska

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.