Internetová lekáreň najlekaren.eu

Pozvánky na mamičkovské kurzy, tanečky s deťmi, plávanie s babetkami, seansy, tvorivé kadečo, e-shopiky, obchodiky ... inzerujte, reklamujte, ukážte sa svetu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Internetová lekáreň najlekaren.eu

Odoslaťod 55alienka »

piloska tak to sa tesim s tebou, ze mas takuto dobru skusenost hned na zaciatku. ako hovorim, mne sa ozaj pozdavaju tieto sluzby. kazdy raz mi prislo vsetko a nacas.
jancitka presne ako hovoris, preto je podla mna fajn, ze aj ked toto je nafigu na tejto dobe, ale vyhodou je to, ze je vsetko uz tak moderne, ze si vies nakupit aj takymto sposobom. ale kdeze by bolo to postovne take vysoke, staci ti nakupit za 25 eur a automaticky ti tam potom dopravu nezarata.
55alienka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod klarienka »

vsak je to super, ze sa to da takto riesit. ako ja som dlho o tom nevedela, ze aj taketo produkty si viem objednat z eshopu. verim tomu, ze aj mamina to ocenila. ved preco si to neulahcit, ked sa nam sama ponuka takato moznost.
klarienka
začiatočník

Odoslaťod riammami »

Hovoríte teda, že sa oplatí odtiaľto objednať, áno? Lebo bojím sa toho, aby mi prišlo všetko, čo by som si pridala do košíka. Kamarátka tak raz objednávala oblečko pre deti a polovica vecí jej neprišla. Odvtedy som taká opatrnejšia, čo sa takéhoto nakupovania týka.
riammami

Mood: Happy

Odoslaťod 55alienka »

riammami podla mna istotne ano. vsak ako vyskusaj, neviem co ine by som ti poradila. nase skusenosti si si mohla precitat. mne osobne velmi vyhovuje takato forma nakupu. taketo nieco sa mi za ten cas neprihodilo, ze by mi nebolo prislo nieco z toho, co som objednala. ani som nepocula o takejto skusenosti.
55alienka

Odoslaťod jancitka »

si si ista, ze to je len tolko? sa mi to zda dost nizka suma na to, aby davali uz pri takej dopravu zadarmo. vsak to ked objednam nejaku kozmetiku, tak to mam hned tolko a este aj navyse. idem to aj rovno pozriet. vsak to sa mi vobec potom neoplati ani do obchodu behat, ked takto usetrim na doprave. a hlavne aj cas, lebo kym by som presla do jedneho druheho obchodu a motat sa hore dole, tak lepsie je to z domu vybavit.
jancitka
začiatočník

Odoslaťod riammami »

Tak som vyskúšala, veď čo sa budem dokola vypytovať, nie? Lepšie, keď si vyskúšam sama a budem vedieť posúdiť. No ale ti poviem, že super. Akože výber ozaj veľký, mala som aj poštovné zdarma a asi na druhý deň mi to kuriér doniesol všetko.
riammami

Odoslaťod piloska »

55alienka ale ti poviem, že som veľmi rada, že mi to takto rýchlo prišlo a hlavne všetko. ja akože moc nezvyknem takýmto spôsobom nakupovať, ale čo mám kamošky, tak ony objednávajú kadečo, oblečko, potraviny, akože fakt hocičo a každá mi už minimálne raz hovorila, že jej neprišlo všetko alebo to hrozne dlho trvalo. tak sa vytešujem, že u mňa bolo toto všetko na poriadku.
piloska
začiatočník

Odoslaťod 55alienka »

riammami to su presne moje slova a si zober, ze tam vies nakupit aj hocico ine. ja som teraz objednala aj nejake veci, v ramci vianocneho nakupovania pre rodinu. moj otec ospevoval, ze on by potreboval novy holiaci strojcek, tak som pozrela a spolu s vitaminmi pre decka aj ten objednala. a nemusim zhanat volakde po inych eshopoch.
piloska mozem ti s cistym svedomim povedat, ze taketo nieco sa mne este neprihodilo. akoze hej, ale na inych eshopoch. s najlekarnou mam len dobre skusenosti a zakazdym mi prislo vsetko a nacas.
55alienka

Odoslaťod lia25 »

Babule moje, čo tu hovoríte, že objednávate takto kadečo z internetu, tak máte dobré skúsenosti? Nestalo sa vám, že by vám neprišlo niečo? Že by sa niekde stratil balík alebo také niečo? Lebo z tohto mám trochu obavy, že ja niečo objednám, zaplatím a čo ak mi to nakoniec nepríde ani.
lia25

Odoslaťod klarienka »

myslis konkretne z tejto stranky, co sme sa tu bavili ohladne vitaminov, doplnkov a takychto veci, ci tak vseobecne? ak konkretne toto, tak mozem povedat, ze skusenosti mam len dobre za ten cas, co som objednavala, tak mi zakazdym prislo vsetko a nacas.
klarienka
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Vaša reklama na všetko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.