Vekra - skúsenosti

Pozvánky na mamičkovské kurzy, tanečky s deťmi, plávanie s babetkami, seansy, tvorivé kadečo, e-shopiky, obchodiky ... inzerujte, reklamujte, ukážte sa svetu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Vekra - skúsenosti

Odoslaťod Magyla »

My máme akurát vypracovanú objednávku na 7 hliníkových okien. S pánom od Vekry sme sa zhodli že ich prídu založiť tak okolo februára tak dúfam že to prebehne v poriadku. A ani cenovo by nás to veru nemalo zruinovať. Ináč komunikácia zatiaľ dobrá…
Magyla

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Jashak »

Za mňa je hliník asi najlepší materiál. Na starom byte som mal plast a drevo mali naši na dome. Pri Nitre sme si dali postaviť dom a najviac nám vyhovovali tieto hliníkové. Báli sme sa že to bude práca na dlho ale chalani od Vekry to dali za deň a bez brutálneho bordelu. Izolujú kvalitne takže trojsklo bola dobrá voľba a cena celkom vyhovolala.
Jashak

Odoslaťod Jemn »

Zdravim, mi máme urobenú objednávku u Vekry ale len na plast. Bývame v paneláku tak myslím že to je asi najlepšia voľba. Okná nám už zamerali, sme radi že sme za to nič extra neplatili. Predsa len máme väčší byt a troška nás to vyjde viac. Ale som za to radšej viac doplatiť ak mám mať lepšiu kvalitu. V druhej polovici roka by som chcel aj pomeniť interiérové dvere. Máte ich niekto od nich?
Jemn

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Vaša reklama na všetko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...