Chceš byť štýlová mamina? - Módne inšpirácie z SK obchodov

Pozvánky na mamičkovské kurzy, tanečky s deťmi, plávanie s babetkami, seansy, tvorivé kadečo, e-shopiky, obchodiky ... inzerujte, reklamujte, ukážte sa svetu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Chceš byť štýlová mamina? - Módne inšpirácie z SK obchod

Odoslaťod bodina45 »

Super inspiracie, len skoda ze postavu na take pekne kusky nemam :/ Najprv s tym treba nieco spravit a potom si budem moct nakupovat taketo oblecko
bodina45
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod modny-svet »

heldig píše:Ta kvetinova sukna je nadherna ;-) Asi som sa do nej aj zalubila ;-) :-)

Ďakujeme.....no veru, tá je fakt nádherná a preto nemohla chýbať v jednej z našich inšpirácií :adore: Keď tak popozerajte aj ďalšie na www.modnysvet.sk Denne pridávame nové aktuálne a všetky kúsky z outfitov tam reálne zoženite :yes: 8)b
modny-svet

Odoslaťod modny-svet »

bodina45 píše:Super inspiracie, len skoda ze postavu na take pekne kusky nemam :/ Najprv s tym treba nieco spravit a potom si budem moct nakupovat taketo oblecko

Ďakujeme za pochvalu a netreba zúfať ;--) Snažíme sa vyberať také kúsky, ktoré sa dajú zohnať v čo najširšej škále veľkostí a z času na čas pripravujeme aj inšpirácie vyslovene pre moletky. Skúste popozerať na www.modnysvet.sk alebo sledujte náš FB :yes: Prípadne sa prihláste na odber noviniek, aby Vám nič neuniklo 8)b Prajeme krásny deň :sun
modny-svet

Odoslaťod modny-svet »

Opäť prehľad aktuálnych módnych inšpirácií :)b Čerstvé novinky nájdete každý deň na našom webe http://www.modnysvet.sk, alebo na našom facebooku a instagrame. Nenechajte si ujsť prehľad tých najlepších módnych kúskov zo slovenských e-shopov. Navyše, online poradenstvo zdarma 8)b Ak sa chystáte na špeciálnu príležitosť, pomôžeme Vám nájsť outfit na mieru presne pre Vás :yes: Tešíme sa na Vás ;)x
Prílohy
30cbe94d2db28268543c304dd5d72fa1-001.jpg
(89.27 KiB) Stiahnutá 462 krát
alfa910.jpg
(73.96 KiB) Stiahnutá 462 krát
17990893_886313088177378_1344676715664452660_n.jpg
(38 KiB) Stiahnutá 463 krát
modny-svet

Odoslaťod riammami »

A ktorá žena by nechcela byť štýlová mamina? Len viaceré ženy majú potom väčší problém a to s kilami naviac. Ako aj ja bohužiaľ:/ Nemôžem si všetko dovoliť a hoci sa mi to veľmi páči ale na mne to nevyzerá dobre
riammami

Mood: Happy

Odoslaťod modny-svet »

riammami píše:A ktorá žena by nechcela byť štýlová mamina? Len viaceré ženy majú potom väčší problém a to s kilami naviac. Ako aj ja bohužiaľ:/ Nemôžem si všetko dovoliť a hoci sa mi to veľmi páči ale na mne to nevyzerá dobre

riammami z času na čas robíme aj módne inšpirácie pre moletky :wink: Keďže som žena, viem, že mnohé z nás nie sú spokojné so svojou postavou, ale správnym oblečením sa dajú niekedy urobiť divy a aj plnšie ženy môžu vyzerať štýlovo :yes: Ak budete mať záujem, napíšte nám správu na FB kde uvediete čo rada nosíte, aké sú Vaše obľúbené farby, konfekčná veľkosť a veľkosť topánok a my Vám urobíme outfit priamo na mieru ;) Táto služba je zadarmo, tak ak budete mať čas a chuť, vyskúšajte :wink: Prajeme pekný deň :sun
modny-svet

Odoslaťod modny-svet »

Dnes inšpirácie pre tehuľky :adore: Ak chcete vedieť, kde sa dajú jednotlivé kúsky kúpiť, všetko nájdete na našom webe http://www.modnysvet.sk Outfity priamo s preklikmi do slovenských obchodov, kde jednotlivé kúsky zoženiete :yes: Nepremeškajte denne nové tipy a inšpirácie a prihláste sa aj na odber noviniek :wink:
Prílohy
na_želanie_5.jpg
(37.77 KiB) Stiahnutá 421 krát
alfa917.jpg
(66.3 KiB) Stiahnutá 421 krát
na_želanie_4.jpg
(57.88 KiB) Stiahnutá 419 krát
modny-svet

Odoslaťod bibusenka »

A ktora by nechcela byt. Len zase takto stylovo sa obliekat to chces aj viacej penazi, lebo taketo handry su v dnesnej dobe pomerne dost drahe a nie kazda si ich mozme dovolit
bibusenka
začiatočník

Odoslaťod slniecko »

Veľmi pekné nápady...a zaujímavý projekt.
Len by som chcela upozorniť, že na tom poslednom obrázku, ten svetrík nepôjde zapnúť a tým, že je vypasovaný, bude na tých voľnejších šatách vyzerať čudne.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod gituschaa »

@slniecko osobne by som ten svetrík nezapínala. Keby bol len tak prehodený na šatách, mohlo by to vyzerať fajn. Viem si to celkom spolu predstaviť:-)
gituschaa

Mood: Cool

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Vaša reklama na všetko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.