Vysavac a tepovac

Pozvánky na mamičkovské kurzy, tanečky s deťmi, plávanie s babetkami, seansy, tvorivé kadečo, e-shopiky, obchodiky ... inzerujte, reklamujte, ukážte sa svetu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Vysavac a tepovac

Odoslaťod karolyna » Št 15.Jún. 2017 10:11

Ahojte zienky domace:-) ;-) Kamaratka mi vcera spominala nejaky vysavac, ktory zaroven vysava a aj umyva podlahy. Poculi ste uz o nejakom takom pomocnikovi? Mate ho niekto? Potrebovala by som zistit skusenosti, kedze nad nim premyslam. Nestoji malo penazi a preto chcem pocut nazory aj inych zien. Dakujem :-)
karolyna

Založený: St 27.Júl. 2016 7:57

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vysavac a tepovac

Odoslaťod silvi03 » Po 19.Jún. 2017 13:10

@karolyna hneď na začiatok ti poviem, že taký vysávač nemám ale myslím, že keď vie zároveň aj vysávať aj umývať podlahy tak to musí byť dobrý pomocník. Brala by som hneď taký avšak mne by bol na dve veci, keďže mám vo väčšine miestností len koberce. A tá tvoja kamarátka ho nemá, či ona ti o ňom len hovorila?
silvi03

Založený: Ut 12.Júl. 2016 10:46

Odoslaťod karolyna » Ut 20.Jún. 2017 12:16

Silvi ale on zevraj aj tepuje, takze by aj tebe bol dobry. Teda aspon podla toho, co mi ta kamaratka hovorila. My sme sa len nachvilku stretli, takze vela mi toho k tomu nestihla povedat ale musim jej napisat aby mi dala aspon nazov toho vysavaca aby som si vedela o nom precitat na internete. Verim tomu, ze bude opisany. Hej ona ho zevraj ma. Uvidim, mozno by som ho k nej isla aj kuknut.
karolyna

Odoslaťod ludka_82 » St 21.Jún. 2017 13:32

Karolínka ahoj;-) Ja mám doma vysávač, ktorý vysáva a aj tepuje. On je aj s vodným filtrom a z mojich skúsenosti ti môžem napísať, že sa do neho oplatí investovať. Nikdy som si snáď lepšieho pomocníka nekúpila, ako tohto. Ak máš nejaké otázky, na ktoré potrebuješ odpoveď, kľudne sa pýtaj;-)
ludka_82

Založený: St 20.Júl. 2016 8:04

Odoslaťod karolyna » Št 22.Jún. 2017 10:41

Ludka to vazne? Ani nevies, ako si ma potesila. Konecne niekto, kto ma takeho pomocnika akeho by som chcela aj ja. Len samozrejme este potrebujem nejake infosky:) Vies co by ma zaujimalo? Ako funguje to, ze naraz aj vysava aj tepuje - to je moja prva otazka a este mam aj druhu. Ta druha je, ze ako su tam poriesene vrecuska? Treba ich vymienat alebo ako to je cele spravene?
karolyna

Odoslaťod silvi03 » Pi 23.Jún. 2017 8:06

@karolyna aha tak to už je iné, keď aj tepuje. Tepujem iba tak raz za rok lebo to z celej duše neznášam:-/:-/ A keby som mala takéhoto pomocníka, bolo by to hneď lepšie. No vyskúšaj sa jej teda spýtať, prosím ťa. Aj mne by si aspoň poradila. Potom aj uvidíme, aký má ona a aký má Ludka_82 keď napíše aj ona názov.
silvi03

Odoslaťod karolyna » Ut 27.Jún. 2017 15:04

silvi03 píše:@karolyna aha tak to už je iné, keď aj tepuje. Tepujem iba tak raz za rok lebo to z celej duše neznášam:-/:-/ A keby som mala takéhoto pomocníka, bolo by to hneď lepšie. No vyskúšaj sa jej teda spýtať, prosím ťa. Aj mne by si aspoň poradila. Potom aj uvidíme, aký má ona a aký má Ludka_82 keď napíše aj ona názov.

Silvinka tak bola som s tou mojou znamou. Kecali sme o vsetkom moznom a skoro som znovu zabudla sa jej spytat ale potom ma to napadlo. Je to nejaky vysavac a tepovac s vodnym filtrom multi clean x10 parquet a som sa jej hned aj spytala ze kde ho kupovala a ze v eneftechu. Ked mi to povedala ani som nevedela, ze nejaka taka predajna existuje. Ale ze oni maju len v Prievidzi predajnu a potom cez e-shop sa da objednat. Ja ho pojdem este kuknut aj osobne, lebo ze u nich sa da aj vyskusat na predajni a potom ked tak by som ho objednala alebo rovno kupila keby ho mali
karolyna

Odoslaťod zonalla » Št 29.Jún. 2017 6:44

Karolyna tak to nie si sama. O tejto firme som taktiež ešte nepočula. Tá tvoja známa má od nich iba tento prístroj alebo aj nejaký iný? Mne by sa tiež zišlo niečo na podlahy. Lebo teraz umývam pokolenačky stále podlahy a už ma neskutočne začínajú z toho kríže bolieť. Poraďte baby aj mne nejakého pomocníka. Budem vám vďačná za každú jednu radu
zonalla

Založený: St 15.Mar. 2017 19:35

Odoslaťod karolyna » Po 03.Júl. 2017 12:52

zonalla píše:Karolyna tak to nie si sama. O tejto firme som taktiež ešte nepočula. Tá tvoja známa má od nich iba tento prístroj alebo aj nejaký iný? Mne by sa tiež zišlo niečo na podlahy. Lebo teraz umývam pokolenačky stále podlahy a už ma neskutočne začínajú z toho kríže bolieť. Poraďte baby aj mne nejakého pomocníka. Budem vám vďačná za každú jednu radu

To si ma potesila, myslela som si, ze som jedina, ktora tuto firmu predtym nepoznala. Fakt som si tak pripadala :? No ona mi spominala iba ten vysavac a kedze videla, ze som sa ho chytila inych pomocnikov mi ani nespominala. Aj preto asi, ze ja som jej hovorila, ze by som novy chcela. Takze ani neviem, ci ma este nejakeho ineho pomocnika od nich. Mozno nejaka ina zena sa ti ozve a poradi ti, v tomto ti ja bohuzial neviem
karolyna

Odoslaťod silvi03 » Ut 04.Júl. 2017 9:55

@karolyna ďakujem veľmi pekne, že si mi napísala tieto informácie. Ešte by som sa ťa chcela spýtať, či ti spomínala aj cenu za koľko kúpila tento vysávač? Ak nie, tak sa nič nedeje a pozriem si to na ich stránke. No a ešte by ma zaujímalo, že kde tá firma má pobočku? Rada by som priamo tam išla pozrieť, aký to je pomocník
silvi03

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Vaša reklama na všetko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Používame súbory cookie.