Poraďte parfum

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Poraďte parfum

Odoslaťod jancitka »

toto je fakt, ale mne sa este nestalo, zeby som si chcela nieco objednat a nemali by vzorku, neviem no mozno to bolo moje stastie alebo co :-D
takze preto som to napisala, ked sa da treba aj viacej skusit, lebo ja som prisla na to, ze vlastne je ozaj fakt, ze nase preferencie aj v tomto smere sa menia s vekom, to co sa mi pacilo pred rokmi sa mi uz nelubi a teraz mi ine sedi :-)
jancitka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod aljjina »

z kade kocky kupujete vonavky? lebo ja mam aj vyhliadnutu aku by som chcela, ale neviem kde kupit, uz som rozmyslala, ze ked pojdem do mesta tak skocim do parfumerky, ale kamoska mi hovorila, ze zaplatim aj o tretinu viacej akoby som cez net, tak trochu sa v tom stracam, je to pravda??
aljjina

Odoslaťod vladika »

toto mala pravdu, tiez som tak nakupovala dlho a na nete mi ani len nenapadlo pozriet, lebo som si nebola ista aka bude kvalita, ale ti poviem, ze uplne je to rozdiel, aj za lepsiu cenu objednas a este to dovezu rovno domov takze nemusis nikam chodit, ked mas jasno v tom, co chces tak je to velmi fajn ;)
vladika

Odoslaťod veronickavejuska »

Lenže keď je na internete nižšia cena nemusím sa ozaj obávať aj horšej kvality??
veronickavejuska
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod jancitka »

zalezi z akeho obchodu by si nakupovala, su niektore obchody, z ktorych by som osobne nekupovala, ze nie su podla mna spolahlive, ale teda kazdy je uplne iny, ale ja mam oskusany a overeny jeden a ked nieco chcem tak len z tade, nemam proste chut skusat nieco zbytocne ;)
jancitka

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.