Poraďte parfum

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Poraďte parfum

Odoslaťod riammami »

Za akú dobu vám prišiel parfum, keď ste ho z internetu objednali? Ja som nad tým uvažovala už dlhšie, že by som si nejaký objednala, no potom som to odložila, že pred Vianocami objednám aj sebe a aj rodine a nejako som sa pozabudla a neviem celkom či by mi to vôbec ešte prišlo do Vianoc.
riammami

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Belusa »

Myslím, že to by si ešte stihnúť mohla, robí to len pár dní a keďže je len pondelok, tak myslím, že to by si mohla ešte stihnúť a budeš mať pekné darčeky a príde ti to rovno domov, čo mne sa páči na tom všetkom najviac, nemám starosti, behačky.
Belusa

Odoslaťod slniecko »

Belusa píše:Myslím, že to by si ešte stihnúť mohla, robí to len pár dní a keďže je len pondelok, tak myslím, že to by si mohla ešte stihnúť a budeš mať pekné darčeky a príde ti to rovno domov, čo mne sa páči na tom všetkom najviac, nemám starosti, behačky.

riammami píše:Za akú dobu vám prišiel parfum, keď ste ho z internetu objednali? Ja som nad tým uvažovala už dlhšie, že by som si nejaký objednala, no potom som to odložila, že pred Vianocami objednám aj sebe a aj rodine a nejako som sa pozabudla a neviem celkom či by mi to vôbec ešte prišlo do Vianoc.

Závisí veľmi od e-shopu, ako rýchlo expedujú a tam kde je výdajňa je väčšia šanca, lebo no nezávisí od kuriéra.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod marlenkasladka »

Krasna vona, teraz na Notino.sk v akcii Lanvin Eclat D'Arpege
marlenkasladka

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.