Poraďte parfum

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Poraďte parfum

Odoslaťod airana »

ale to je panska, nejaky tip na damsku nemas? nieco vyskusane? ja mam problem s tym aby parfum nevonal nejako moc sladko aby to nebola nejaka tazka vona, ale prave naopak aby bola taka svieza pekna, taka povedala by som to, ze letna, taka aby bola prijemna :-)
airana
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Belusa »

Doryta lenže nedá sa to pozrieť asi všade na každom eshope, pri niektorých sa to ale dá, to súhlasím, skús si pozrieť také sviežejšie vône napríklad mne sa Moschino vône páčia, tie sú také svieže, aspoň teda pre mňa, tebe sa zas môže páčiť niečo iné. Poprípade skús si vzorky objednať :-)
Belusa

Odoslaťod airana »

podla zlozenia? to kde si najdem zlozenie? to mi musis taketo veci napisat to ja som z toho mimo, neviem kde nieco take by som mohla najst kedze ma to doteraz nejako netrapilo, nemala som potrebu sa tym zaoberat :-)
airana
začiatočník

Odoslaťod salhajka »

ahojte viete mi poradit nejaku peknu vonu teraz na jar a na leto? co take je teraz trendy? kedysi som pouzivala jednu vonu cely rok, vlastne bola som zvyknuta na jednu a tu som nemenila uz roky, len posledne mesiace zistujem, ze uz mi nejako nevonia, uz sa mi zda taka neviem tazka zrazu, necitim sa komfortne ked si ju dam :uh:
salhajka

Odoslaťod airana »

tak chces akoze nieco jemnejsie, kvetinove? take sa mne pacia, neviem ci si citala tuto diskusiu celu, ale ja som zacala pozerat zlozenie parfumov na eshopoch a podla toho sa uz orientujem :)
airana
začiatočník

Odoslaťod saskia34 »

ked ono moc nezalezi na tom, co je trendy, ale co sa tebe paci, co preferujes v zlozeni, mne sa napriklad paci vonavka Lancome La Vie Est Belle, viem, ze je to mozno pre niektorych uz taka akoby okukana vona, lebo viem, ze vela zien ju pouziva ale pre mna je prave to charakteristicke pre leto, takato vona, takyto parfum :)
takze tento rok je opat pre mna toto jasna volba
saskia34

Odoslaťod jancitka »

saskia okukana akurat tam mozno v tom smere, ze ju mnoho zien pouziva, ale je pekna, to ti musim dat za pravdu ;)
mne sa pacia vonavky aj od Armaniho, ale je aj vela inych peknych znaciek, ono dobre je niekedy si aj viacej vzoriek poobjednavat a nasledne povyberat
jancitka

Odoslaťod milenia »

Len nie vsetky vonavky sa daju ako vzorky objednat. Aspon co som pozerala, ja niekedy aj na zlozenie viacej prizeram, viem uz asi co sa mi paci, co mam rada, tak podla toho idem :-)
milenia
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.