Poraďte parfum

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Poraďte parfum

Odoslaťod čika: »

nie je to prave novinka asi, ale moj muz si nasiel zaujimavu vonu: essenza di zegna...veeelmi pekne
čika:

nikdy nebude konec

expert
 
Príspevky: 5347
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Poraďte parfum

Odoslaťod zuzka_00 »

Dakujem baby za vase prispevky a rady. Dufam, ze ste sa tiez navzajom inspirovali. Postupne testujem co ste mi poradili, v prvom kole som si vybrala Trussardi - "SKIN". Uz ju mam aj doma, velmi som s nou spokojna.
zuzka_00
začiatočník
 
Príspevky: 348

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Poraďte parfum

Odoslaťod nea »

Mne sa teraz z panskych paci novinka HOT WATER od Dawidoff. Pritom ich "Studenu vodu" ja vobec nemusim, uz tym vonia pomaly kazdy druhy chlap 8) Ale tato nova cervena ma niecom dostala.
Z damskych mam nadalej zalusk na Pink Princess od M.de Bourbon a nedavno som si po straaaasne dlhej dobe na navsteve strekla J Adore od Dior...ked bola novinkou, nijak ma neoslovila, ale teraz sa mi celkom zapacila. Musim este raz otestovat, potom sa rozhodnem.
Inak, to testovanie voni po rokoch je zaujimava vec.... cloveku sa moze uplne zmenit "nos".

Ja uz to vidim, ako na stare kolena skoncim na Opiu a Poisone (:
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert
 
Príspevky: 14033
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Poraďte parfum

Odoslaťod nea »

Hypnose sa mi prave nepaci :no:
Inac, mne Opium ani Poison nesmrdia, praveze si myslim, ze konkretne tieto dve su uzasne vone...len proste este na ne musim dorast :D Tak o desat rokov mozno.

Ale Channel 5 teda trufam si povedat ze nikdy :ble:
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert
 
Príspevky: 14033
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Poraďte parfum

Odoslaťod čika: »

nechcem zacinat novu temu, tak dufam, ze sa toto dostane k povolanym nosom. prosim, nuchali ste niekto tieto parfemy? ak ano, aky mate z nich dojem? dakujem
1. od van clef and arpels: les saisons: autumn, od toho isteho parfem murmure
2. od caron parfum sacré
3. chloe - mari sa mi, ze to tu uz niekto spominal
4. od gres cabotine
5. od gaultiera gaultier2
6. od michael kors kors
hm....a viac ma nenapada...nejako nemam moznost dostat sa do parfumerky a vsetko naraz ocuchat
čika:

nikdy nebude konec

expert
 
Príspevky: 5347
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Poraďte parfum

Odoslaťod nea »

Cika, napisem k tym z tvojho zoznamu, ktore som testovala ...ale prosim, ber to ako moj individualny nazor, OKI?
1. Testovala som obe, Autumn z tetralogie mna prilis neoslovil, zaujimavejsia mi pride Murmure, ale pozor, velmi specificka vona, rozhodne nekupovat naslepo!
3. Chloe - predpokladam ze mylsis tie nove vidania, uz su v podstae 3 - EDT, EDP a EDP Intense.... mne sa najviac paci EDT, je to taka nevtierava kvetinovo mydlova vona, naopak tato posledna EDP Intense mi pride vyslovene obtazujuca, i ked mnohe sa nad nou rozplyvaju....
4. Cabotine - to vobec, ako pre profesionalky.... :D
M.Kors velmi chvalia, ale este som nemala moznost ovonat.
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert
 
Príspevky: 14033
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Poraďte parfum

Odoslaťod Dot »

serafinka píše:
calendula píše:
Dádulka °°° píše:Čerešňový kvet od L´OCCITANE. Je aj verzia s ovocím. A najnovšie majú v ponuke aj niečo jazmínové - na to sa chystám.


Dádulka°°° tak budeme rovnako voňať :) ...si prečítaj môj príspevok nižšie/vyššie :wink: Ale čika píše, že tieto vraj veľmi nevydržia. Drží ti ten čerešňový kvet? Inak keď tak nad tým rozmýšľam, ja vlastne nepotrebujem aby mi nejak extra dlho vydržal. Stačí 2-3 hodinky. :)



to budeme voňať rovnako už 3. Ja mám momentálne broskyňovú voňavečku a podľa mňa vydrží dlho. Mimochodom, Calendula, aj deodorant používame rovnaký :)


Ja mam citronove a chystam sa na levandulu :-). Levandulu mozem v akejkolvek podobe a koncentracii...ale ich som este neovonala, mali ju minutu.

Zienky -kam chodite ovoniavat parfemy? Lebo ja si takto z popisov neviem vybrat, viackrat sa mi stalo, ze co niekto velmi odporucal a nahodne som sa k tomu dostala, tak mi to zapachalo. V ktorom obchode predavackam nevadi, ze sa tam clovek mota a ovoniava?
Dot

Ešte nikdy mi stabilita a istoty nezneli tak vulgárne (P. Hardoš)

expert
 
Príspevky: 9889

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.