Kaviareň!

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kaviareň!

Odoslaťod františka »

oh, pre mna by vobec hokej nemusel existovať ... ani ine športy... aj teraz mi to tu hučí, no ale čo narobím? ako to hrať a cvičiť mi propadá fajn, ale v takomto fandiacom šialenstve nevidím žiaden zmysel...
františka

Nehovor Bohu o tom, aký veľký je tvoj problém. Hovor svojmu problému o tom, aký veľký je tvoj Boh.

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod cottoncandy »

teraz nás hokejoví fanúšikovia ukameňujú :lol:
cottoncandy
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod mmonika »

ja pozeram vsetko sporty , baby majstrovstva sveta v snookri vyhral ronnie o´sullivan -veliky fesak :yes: , takze dobre ze su hokeje, ale preco by ich musel pozerat kazdy -. Inak kavu som nikdy nepila ,ale odkedy mi ju lekarka /ocna/ chcela zakazat, zacinam mat na nu chut :jaj:
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool

Odoslaťod LIBERTAS »

cottoncandy píše:škoda, že je tu mŕtvo...by som s niekým rada pokecala a "vypila" si virtuálnu kávu, trebárs aj o desiatej večer :D :D :D

o takej hodine ja už tvrdo spím, nie kávu pijem :lol:

práve som si spravila tvrdého turka...

joj a na hokej mi nesiahajte :2no: :mrgreen:

ja tu čítam správy ďalekého okolia a teda, ani link radčej nebudem dávať :drop:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Odoslaťod LIBERTAS »

a dúfam, že prognozy na počasie zas nevýdu, lebo sa chcem slniť cez víkend na chate :whist: :G
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Odoslaťod mmonika »

zuzi zajtra to vidim tak na tu silnu kavu a k obedu si dat ten nas hokej, aj ked ja makam ,mne je jedno ake bude pocasie
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool

Odoslaťod cottoncandy »

Libertas, čo sa počasia týka, prognózy na víkend nie sú veru najlepšie :drop: neviem, neviem, či nebudeme sedieť zavretí doma a kukať ako dážď kropí okenné parapety... ale treba byť optimistom a vymyslieť alternatívny víkendový plán... :wink:

tá chata znie ale veľmi dobre, trošku závidím, môj manžel bude aj cez víkend pracovať, takže u nás "hrozí" maximálne prechádzka do prírody, ak počasie dovolí...

v každom prípade vám všetkým želám pekný víkend, nech ste kdekoľvek a robíte čokoľvek V:)
cottoncandy
začiatočník

Odoslaťod Elena. »

Ani ja nepijem kavu, povacsine len caj na vsetky sposoby.A obcas vinko :mrgreen:
Je pravda, ze v poslednom case je na babetku naozaj mrtvo, najma cez vikend si pripadam ako mimozemstan, ked citam rozne temy a nikde nikoho, mi to pride akoby sa vsetci cez tyzdeñ doma nudili a tak su na bb, a ked pride vikend a maju manzela doma, zrazu su vsetky zaneprazdnene....no neviem, moc tomu neverim...

My mame vikend ako normalny deñ v tyzdni, chlap vacsinou vecer pracuje, tak si musime organizovat cas s dcerami same.
Ale zajtra cez deñ mame cela rodina naplanovanu navstevu aquaparku, a potom obed v jednej indickej restike(este sme tam neboli, ale ma velmi dobre referencie), tak to bude vcelku fajn deñ...
Elena.
expert

Odoslaťod cottoncandy »

...Elen, máš pravdu, cez voľné dni tu býva akosi riedko, ale to je asi logické, vtedy väčšina ľudí vybočí z celotýždenného stereotypu (prechádzky, návštevy, nakupovanie, upratovanie, záhrada, ...) a málokto z nás sedí na nete...no to je len moja teória :mrgreen:

inak, tým že manžel podniká a vlastne pracuje stále, aj cez víkendy minimálne v sobotu, a ja som na MD, normálne mi dni splývajú a v podstate veľakrát ani nerozlišujem, či je pracovný deň alebo víkend, som stále v jednom kolotoči :?
cottoncandy
začiatočník

Odoslaťod Elena. »

Cottoncandy, aj ja to mam tak nejako, len s tym rozdielom, ze su decka cez tyzdeñ v skole. Cez vikend im treba urobit program, vzdy ideme na jeden cely deñ na plaz a ten dalsi nieco ine, no ako kedy, niekedy su aj tie 2 dni plazove, ked u nas toho moc k robeniu nie je.

U nas je dnes take zvlastne pocasie, boli sme v Corralejo v aquaparku, tam bolo oklo 30ºC prijemne teplo, potom sme jedli v spominanej indickej restike-uzasne jedlo aj obsluha, pripomenulo mi to milovane Maledivy. Ako sme isli potom autom domov smerom na juh, v Gran Tarajal bolo az 41ºC(ukazoval teplomer v aute), no a u nas v Costa Calma len 26ºC, je to neskutocne, take velke teplotne vykyvy v rozpati len par km.

A na Sk ako?
Ja som bola pred dvoma tyzdñami a bolo fajn prijemne, vela stromov uz bolo krasne zelenych, chystam sa zase koncom maja, tak ta priroda bude snad este krajsia a uz by mohlo byt aj nastalo teplucko, nechce sa mi tahat sveter a bundu
Elena.
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.