Kaviareň!

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kaviareň!

Odoslaťod cottoncandy »

U nás bolo posledné dva týždne krásne počasie, priam letné, teploty okolo tridsiatky, až dnes poobede sa počasie pokazilo, dorazil vietor a dážď - no neviem, či je tak na celom Slovensku, v okolí Bratislavy momentálne stále prší... :mrgreen:
cottoncandy
začiatočník

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Kalea »

Elena. píše:U nas je dnes take zvlastne pocasie, boli sme v Corralejo v aquaparku, tam bolo oklo 30ºC prijemne teplo, potom sme jedli v spominanej indickej restike-uzasne jedlo aj obsluha, pripomenulo mi to milovane Maledivy. Ako sme isli potom autom domov smerom na juh, v Gran Tarajal bolo az 41ºC(ukazoval teplomer v aute), no a u nas v Costa Calma len 26ºC, je to neskutocne, take velke teplotne vykyvy v rozpati len par km.

To znie dobre. Na SK sa teraz ochladilo, práve od dnes. Zajtra má byť len 16 stupňov a k tomu severný či aký vietor :jaj: :jaj: :jaj: .

Elena. píše:Ja som bola pred dvoma tyzdñami a bolo fajn prijemne, vela stromov uz bolo krasne zelenych, chystam sa zase koncom maja, tak ta priroda bude snad este krajsia a uz by mohlo byt aj nastalo teplucko, nechce sa mi tahat sveter a bundu

A navštívila si niektoré z nákupných centier v BA? Podarilo sa ti kúpiť to, čo si si predstavovala?
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod Elena. »

Kalea, nie vsetko co som chcela kupit som aj zohnala.
Bola som aj v Avione, aj v Auparku aj v Eurovea, a Avion sa mi pacil najviac. V Eurovea sa mi tie obchody zdali akesi male.....Ceny-najma oblecenie-sa mi zdali ovela drahsie ako u nas, nakupila som si ale dost kozmetiky v DM-ke.
A velmi sa mi pacilo aj jedno TESCO v BA, aj cenovo aj vyberom tovaru, kupila som tie typicke suveniry(bryndzu, ostiepok, korbaciky, fidorky :mrgreen: )
Elena.
expert

Odoslaťod cottoncandy »

Elen, ktoré Tesco v BA sa ti páčilo? To by ma celkom zaujímalo...ja mám rada Tesco v Piešťanoch, vždy po ceste k dedkovcom si tam urobíme prestávku :lol:

inak, kde ste kto? :wink: ...vyzerá to tak, že dnes popíjam Caro a čaj na očistu tela sama... :wink:
cottoncandy
začiatočník

Odoslaťod Elena. »

Candy, vobec neviem, v ktorom Tescu som to bola, soferoval otec, ja Blavu moc nepoznam :ashamed:
Ale mozno by sa tebe vobec nepacilo, ja vobec nie som zvyknuta na take velke obchody a potom som zo vsetkeho nadsena.

Co ste porabali cez deñ?
Ja som bola doobeda plavat poctivu tristvrtehodinu v bazene, ale idem svojim tempom a urobila som len 12 x 50m :mrgreen:
No a teraz idem na rodicko.
Je tak lenivo a nic sa mi nechce
Elena.
expert

Odoslaťod Kalea »

Elena. píše:Bola som aj v Avione, aj v Auparku aj v Eurovea, a Avion sa mi pacil najviac. V Eurovea sa mi tie obchody zdali akesi male.....Ceny-najma oblecenie-sa mi zdali ovela drahsie ako u nas, nakupila som si ale dost kozmetiky v DM-ke.
A velmi sa mi pacilo aj jedno TESCO v BA, aj cenovo aj vyberom tovaru, kupila som tie typicke suveniry(bryndzu, ostiepok, korbaciky, fidorky :mrgreen: )

To ti verím, ja som sa aj čudovala, že chceš nakupovať na Slovensku, lebo ja by som zase tuším nakupovala kdekoľvek inde, len nie na Slovensku, keby som mala možnosť :)) . Ale tak aspoň kozmetiku si si nakúpila. Ja som minule kúpila takú májovú Fidorku, nejakú novú edíciu, tuším bola višňová alebo čerešňová, deti povedali, že bola dobrá.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod Elena. »

Kalea,videla som na tu Fidorku reklamu(ja tu mam slovensku aj cesku tv cez satelit), tak ju urcite kupim nabuduce, sice ja sladke moc nejem, ale deckam obcas nieco take kupim.
Dost som kupila v Dm-ke aj veci od Alnatura, keksiky, cerealie a tak
Elena.
expert

Odoslaťod Elena. »

A tie ostatne obchody.....no co ja viem, na slovenske platy premrstene ceny. A co ma prekvapilo, v predajniach obuvi je strasne vela umelinovych topanok na obrovskych opatkoch, sa divim ze to niekde kupuje, a videla som povacsine vsade velmi upravene zeny, a nakupovali v ihlickach, no v tomto ja davam prednost pohodliu, sice aky-taky opatok ano ale nie ihlicky
Elena.
expert

Odoslaťod cottoncandy »

jej baby, takže na Sk premrštené ceny...ja do zahraničia veľmi nakupovať nechodím, teda takmer vôbec, boli sme dvakrát v Rakúsku, takže ceny porovnať neviem...ale viem si predstaviť, že sú u nás neprimerane vysoké - a za čo najviac, čo myslíte? Oblečko, topánky, elektronika a tak? Ako je to s potravinami...ceny v Rakúsku, kde sme dvakrát nakupovali sa mi zdali porovnateľné, ale zasa niektoré veci boli kvalitnejšie a chutnejšie, ako by sme kúpili tu...to by ma celkom zaujímalo, čo sa oplatí kupovať vonku...

Ja som mala dnes fajn deň, po dlhom čase som konečne postíhala všetko, čo som si zaumienila, aj navyše, hurááá :lol:
cottoncandy
začiatočník

Odoslaťod Kalea »

Elena. píše:A tie ostatne obchody.....no co ja viem, na slovenske platy premrstene ceny. A co ma prekvapilo, v predajniach obuvi je strasne vela umelinovych topanok na obrovskych opatkoch, sa divim ze to niekde kupuje

A preto ja mám problém kúpiť topánky, aj keď si už pomaly nemám čo obuť :jaj: :jaj: :jaj: . No a po nákupných centrách chodia väčšinou samé upravené ženy.
Kalea

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.