Kaviareň!

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kaviareň!

Odoslaťod cottoncandy »

Kalea, netušila som, že to nejde...ja som si myslela, že len v profile zmením nick a hotovo :jaj: ale takto som nútená ostať pri starom, čo už :?

Ja teraz súrne potrebujem vyraziť na nákup topánok...ešte ale nie som rozhodnutá, čo presne chcem. Určite ale nízky opätok, pohodlné, také, čo sa v nich dá rýchlo utekať :lol:
cottoncandy
začiatočník

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod LIBERTAS »

nie Vieri, meniť nick nemusíš, len keď ťa oslovím, nemusím tak zdĺhavo :o)

baby ja si idem odýchnúť ďaleko do pivného kúpeľa 8s: tak tu pekne kávičkujte...teda až zajtra vyrážame, ale musím toho postíhať dnes...

včera som si po dlhej dobe pozrela správy...no správy, ak sa to dá tak nazvať...chyba bola, že krimi...a mám dosť na najbližších pár mesiacov.

idem si spraviť čaj, lebo nejak chladno je...
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Odoslaťod Kalea »

LIBERTAS píše:baby ja si idem odýchnúť ďaleko do pivného kúpeľa 8s: tak tu pekne kávičkujte...teda až zajtra vyrážame, ale musím toho postíhať dnes...

Uži si to :)b :)b :)b .
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod cottoncandy »

Ahojky,

Libertas, správy nepozeraj, ja keď si ich pozriem, neviem potom celé noci spať...vážne...som úzkostlivý typ, potom si v hlave skladám kadejaké katastrofické scenáre...napr. predvčerom som zhliadla reportáž o žene, ktorej vraj peha na tvári sa zvrtla na malígny melanóm... teraz mi už dva dni nedá spať môj pigmentový fľak na tvári --- poruchu pigmentácie máme v rodine, celí sme fľakatí :mrgreen: , mne sa začali pigmentové fľaky na tvári dávať po dvadsiatke, myslím, zhoršilo sa to vplyvom antikoncepcie, potom v tehotenstve... mám jeden výrazný fľak na líci, na mieste, kde som sa ako puberťáčka riadne spálila, a už celé mesiace sa s ním chcem dostať k dermatológovi, lebo ma trápi aj z estetického hľadiska ten môj ksicht, akoby sa mi zlievali pehy do fľakov už aj na druhom líci...no a stále nemám čas, alebo mi niečo do toho príde alebo ma niekto upokojí, však veď je to len fľak, nebezpečné znamienko vyzerá predsa inak a pod. ...ale ja sa bojím...

...fúha, že aká terapia :rolll:

Teraz si popíjam čaj a čakám poštárku, ak zas zazvoní, kým malá spí, a zobudí ju, tak :twisted:

Libertas, a kam presne sa chystáš? Do tých pivných kúpeľov tu v BA? Už som o nich veľa počula, ale mňa to vôbec neláka...eee, v každom prípade uži si to poriadne :yes:
cottoncandy
začiatočník

Odoslaťod cottoncandy »

Ahojte,

no, čo poviete na hokej? milé prekvapenie, nie? :lol:

môj muž dnes štartuje vítať hokejistov na námestie či kam
cottoncandy
začiatočník

Odoslaťod Kalea »

cottoncandy píše:Ahojte,

no, čo poviete na hokej?

Potešilo :yes: :yes: :yes: . Ja som dcére na začiatku MS hovorila, že hokejovú slávu má Slovensko už za sebou :oops: :oops: , že sa mala skôr narodiť, aby to zažila. No a aha, mýlila som sa :haha . Ale rada som sa zmýlila :) .

cottoncandy píše:môj muž dnes štartuje vítať hokejistov na námestie či kam

Aj moja dcéra. Myslím, že na Námestie SNP.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod cottoncandy »

Libertas, ty sa ešte stále bahníš :D v pivných kúpeľoch? :wink: Ak si už doma, zreferuj, ako bolo. Tešíme sa
cottoncandy
začiatočník

Odoslaťod mmonika »

a je to skoda silna kava sa tu varila v casoch jej slavy , by som si aj teraz dala kavu nech nezaspim ,ale vsak samemu sa zle pije.
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.