Kaviareň!

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kaviareň!

Odoslaťod Kalea »

cottoncandy píše:jej baby, takže na Sk premrštené ceny...ja do zahraničia veľmi nakupovať nechodím, teda takmer vôbec, boli sme dvakrát v Rakúsku, takže ceny porovnať neviem...ale viem si predstaviť, že sú u nás neprimerane vysoké - a za čo najviac, čo myslíte? Oblečko, topánky, elektronika a tak? Ako je to s potravinami...ceny v Rakúsku, kde sme dvakrát nakupovali sa mi zdali porovnateľné, ale zasa niektoré veci boli kvalitnejšie a chutnejšie, ako by sme kúpili tu...to by ma celkom zaujímalo, čo sa oplatí kupovať vonku...

Nie som veľmi na nákupy, potraviny som bola kupovať v zahraničí len raz a to v Maďarsku, myslím, že lacnejšie boli (a podaktoré aj kvalitnejšie), ale ja som sa taaaak motala medzi tými regálmi a nevyznala som sa v tých obaloch, aj keď po maďarsky viem, ale tie výrobky nepoznám, čiže netuším, čo by nám chutilo, čo nie, bolo to ako keď som u nás išla prvýkrát kupovať do Lidl a pripadala som si tam ako na Marse :lol: :lol: :lol: , no ale do Lidl chodím teraz už často, čiže som si zvykla, kým na nákup potravín do zahraničia nikdy pravidelne chodiť nebudem, pretože čo by som ušetrila na potravinách, to by som zase minula na benzín :drop: :drop: :drop: . No a oblečenie si myslím, že je v zahraničí lacnejšie (napríklad v Rakúsku), najmä keď sú výpredaje a majú aj väčší výber. Aj v tomto fóre bola o tom už kopa tém.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod mmonika »

keby mal clovek cas to obiehat , aj my obcas madarsko,obcas rakusko /najma ked deti potrebuju tenisky / . a nic tu nenalievaju ? , baby prestante nakupovat ,zacnite pit ,ved sme v kaviarni :D
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool

Odoslaťod LIBERTAS »

dobré ráno, prvá káva v sebe :drop:

Elena, k tým topánkam na SK no comment...a čo sa týka detských, radšej nech asi chodí bosé. bude to mať aspoň zdravšie :rol8:

Dnes toho potrebujem stihnúť dva krát toľko, takže radšej už idem :pa
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Odoslaťod para »

caute, druha kava za mnou dokonca vycisteny kavovar,sa nezdam.
Topanky - hotova pohroma. Mne sa zda ze to vyrabaju pre mimozenstanov a ak uz nejake su stoja nehorazne vela :ham:
vonku krasne slniecko,ale riada kosa,brrrrrrrrrr
para

spomienky na detstvo

expert

Odoslaťod LIBERTAS »

tak ja som si spravila capučínko pre zmenu, nech nepijem, už tretiu, deň je dlhý...

cottoncandy, ako sa voláš?máš dlhý nick, okrem toho mi to pripomína (na prvé vzhliadnutie) niečo iné :D
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Odoslaťod Elena. »

Tak ja som pri prvom caji s mliekom a pri rañajkach, za mnou 5,5 km rychlej chodze(vacsinou robim 11, ale dnes je strasne horuco).Bola som aj na skok v robote a teraz ma caka kolotoc prania, upratovania a varenia doma. A treba ist vyvesit pradlo, sa tam asi usmazim :rolll:
Elena.
expert

Odoslaťod para »

Elen,menis nasich 12st za tvojehorucavy? Posli tak 10stupnov ostatok si nechaj.
Ja tretia kaveja k robote,este ma caka jedna s kamoskou poobede,tak uz STOPka.
para

spomienky na detstvo

expert

Odoslaťod Elena. »

para píše:Elen,menis nasich 12st za tvojehorucavy? Posli tak 10stupnov ostatok si nechaj.
Ja tretia kaveja k robote,este ma caka jedna s kamoskou poobede,tak uz STOPka.

Para, uprimne, mne horucavy az tak moc nevadia, zima je horsia. Zajtra sa uz ma ale ochladit, u nas su taketo horucavy vynimkou, to prisla taka pardñova horuca vlna.
A na Slovensku sa uz ma takisto postupne oteplovat, uzi si tych 12º lebo za par dni/tyzdñov budes nadavat, ako je horuco :mrgreen:
Elena.
expert

Odoslaťod cottoncandy »

Ja sa v topánkach veľmi nevyznám, povedala by som, že som nenáročná...pokojne si nejaké kúpim aj v Deichmanne, len na tržniciach a pod. nekupujem.

Libertas, volám sa Viera...a čo sa nicku týka, už sa mi tiež prestal páčiť a v poslednom čase stále premýšľam, ako by som sa premenovala. Pôvodne som chcela dať len Candy, ale to má kamoška, síce na inom fóre, ale chodí aj sem čítať, tak nech sa to nepletie...musím vymyslieť dačo lepšie... :D

u nás momentálne 19 stupňov, pekne slnečno, len čo malá dospí svoj popoludňajší spánok, vybehneme znova von. Boli sme aj predpoludním, kúpila som si petúnie na balkón, tak sa vytešujem, ako to tam učlovečím :lol:
cottoncandy
začiatočník

Odoslaťod Kalea »

cottoncandy píše:Pôvodne som chcela dať len Candy, ale to má kamoška, síce na inom fóre, ale chodí aj sem čítať, tak nech sa to nepletie...musím vymyslieť dačo lepšie... :D

Lenže ak aj vymyslíš, čo urobíš, založíš si nový nick? Lebo zmeniť si ho nemôžeš :no: :drop: . Kedysi sa tu dalo premenovať, ale myslím, že už tá možnosť nie je.

Hm, hráme hokej :) :) . A zatiaľ zle :jaj: :ham: :boat: .

Ja tiež kupujem topánky deťom aj sebe tuším najčastejšie v Deichmanne. Ešte donedávna sme mali aj tu v meste takú celkom dobrú obuv, celé roky tam bolo vypísané Obuv Partizánske, no a zrušili ju :drop: :drop: .

Bola som dnes u zubára :drop: :drop: :drop: . Tuším si idem uvariť čaj :wink: .
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.