A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

Odoslaťod piloska »

sandronela na to sa dajú kúpiť zvlášť také tie šatičky pre dievčatká biele, teraz to aj číňania veľa mávajú v obchodoch a za pár eur ak by si si niečo také predstavovala. alebo teda daj potom nejaké ušiť ale keď to sa musí dosť skoro všetko šiť aby ti to stihli a malá dovtedy môže aj narásť :/
piloska
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod macronita »

my napriklad ked sme davali krstit tak mala laura nasa iba take obycajne biela satocky a pod tym biele pancusky, na tom taky biely kabatik a bola zabalena v perinke lebo bol vtedy este strasne studeny april
macronita

Odoslaťod piloska »

čo ti ja viem, pančušky biele podľa mňa kúpiš fakt kdekoľvek to nie je problém. šatôčky ak chceš niečo také modernejšie ale nie prečačkané tak skús možno pozrieť hm na internete detské vecičky len to neviem či budeš vedieť odhadnúť veľkosť. alebo takéto reťazce čo majú aj detské rady, napríklad aj zara má. len to všetko na nete pozeraj a tam podľa mňa aj kabátik nájdeš. šiť takému malému dieťaťu je podľa mňa zbytočné. a keď to budete mať v septembri tak aj niečo na hlavičku bude treba nie?
piloska
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.