úsmevné výroky a brepty rodičov

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: úsmevné výroky a brepty rodičov

Odoslaťod krt »

neviem, ci som to uz nepisala, moj sef chcel povedat, ze ma hmotnu zodpovednost a vravi, ze ma zodpovednu hmotnost.
No to ma fajn, ja mam hmotnost nezodpovednu, ked kus nedam pozor, hned sa zvacsi.
krt
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Zuz ana »

krt píše:neviem, ci som to uz nepisala, moj sef chcel povedat, ze ma hmotnu zodpovednost a vravi, ze ma zodpovednu hmotnost.
No to ma fajn, ja mam hmotnost nezodpovednu, ked kus nedam pozor, hned sa zvacsi.

:cook: :punk:
Zuz ana

Tak sme sa dockali :)

expert

Odoslaťod Neytiri »

minule si idem na toalety v praci - mame ich na chodbe dost daleko, a ked som uz bola pred dverami, citim, ze nieco mam s topankami.. kuknem dole a na jednej nohe topanka-balerina a na druhej slapka... :ashamed: (: :lool: nastastie ma nik nevidel O:
Neytiri
expert

Odoslaťod Lusy »

jaaaj, dobre sa mi to cita na nocnej v robote... aspon sa nenudim a smejem sa...

mne sa tiez podaria take brepty..
napr. hovorim malej, ze dneska musime vycistit klietkovi skrecku - skreckovi klietku :roll:
alebo dobre nevidim do dialky, ale okuliare nosim na soferovanie a kamos ma viezol, isli sme do Modry a ked som zbadala tabulu, tak hovorim, ze jeeej, my sme v Moskve, a ako rychlo.. :wink:
Lusy

pokročilý

Mood: Happy

Odoslaťod Neytiri »

pred par dnami som bola za brzdu.. kupovala som formicky na nanuk a jedny silikonove mali palicky zastrcene uplne do spicu na spodku, tak sa pytam predavacky, ze tieto maju pripevnenu palicku ku spodku, vsak? :blush: :rol8:
ona samozrejme ze nie, ze ako by sa inak dal vytiahnut nanuk, keby bola pripevnena palicka ku dnu (: no, proste mensi skrat som mala, no co.. :mrgreen:
Neytiri
expert

Odoslaťod Dádulka °°° »

Nath píše:Pisala som ulohy so starsou Tanickou (druhacka). Bola v ten den akasi namosurena, zlostila sa, ze jej to nejde, mna to jej spravanie hnevalo, tak sme sa pochytili, pohadali.
Vecer prisiel manzel z prace a ja mu hovorim, ako sa mi tazko dnes s Tankou pisali ulohy, ze sme sa okolo toho pohadali a ze pripravovat sa s nou do skoly je niekdy vykon hodny pomaly Nobelovej ceny.
A on ze: "Za MIER?"

:lol:
... a pritom mi napadla dávna hláška môjho muža:
Raz sme brali v byte dajakú mieru a ja som bola nejako priveľmi korektná a hlásila som mieru v milimeroch, pričom stačilo v cm, a môj muž na mňa - "vari si potrebuješ nakloniť Bohyňu Presnosti?"
Dádulka °°°

expert

Odoslaťod najJulinka »

Cestou na dovču sme sa zastavili v nejakej dedine. Mali tam total nové ihrisko. Po navrate z dovče som to vykladala širšej rodine, že take som ešte nevidela, že v jednom oplotení cintorín a ihrisko spolu. Na čo moj brat, že: "Celá rodina pohromade." :lool: :lool: :lool:
najJulinka
expert

Odoslaťod Marcelik »

Este ked bol maly taky vyse rocny, boli sme s kamoskami vonku a letel vrtulnik. À ja malemu zahlasim: pozri Filipko, trojuholnik leti!
No à raz rano mu citam, este taka ospala: zakrakala zaba kvaky kvak.
Muz minule, ked sa maly hral s kufrikom,, kde mame lieky, ho už chcel odlozit. Maly protestuje. Muz mu vravi: už si sa dost nahral, oci!
Minule som ja namiesto vlk povedala bruch à citam dalej rozpravku o 7 kozliatkach- mama koza vybehla z domcekaa vlk capital za nou(namiesto kozliatko).
Viac si teraz nepamatam, ale tych vyrokov bolo a aj este bude.
Marcelik
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.