úsmevné výroky a brepty rodičov

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: úsmevné výroky a brepty rodičov

Odoslaťod justina »

Dagi, moj muz tiez raz isiel s pukackou v buse, z rovnakych dovodov :)
"Micenka" :lol: to muselo byt super, ja by som asi nevladala ani chodit od smiechu, keby som bola svedkom :D

Ja mam len taku usmevnu, isli sme s deckami na vikend stanovat, balili sme sa v piatok vecer rychlo ale dokladne: Teple veci, letne veci, spacaky, karimatky, potapacske okuliare, plavky, kremy, atdatd....a zrazu, ked si tak nakupujeme v Tescu proviant, mi muz hovori: Uz viem co sme zabudli...no skus uhadnut" ja ze netusim...a muz hovori: Stan!
:D
justina
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Laa-Laa »

chcem stretnut chlapa s ruzovou pukackou :lol:

moja teta kratko po svadbe, ked jej muz spal po nocnej, si lakovala nehcty na nohach.
Ke dto mala hotove, drahy stale spal, nudila sa, tak zobrala cerveny lak a nalakovala aj jemu nehcty na nohach :lol: on si to chudak vobec nevsimol, vecer siel zas do nocnej a ked sa potom rano v robote chlapi sprchovali, bol nasmiech vsetkym kolegom :lol: 3
Laa-Laa

expert

Odoslaťod Vanda »

Dobre som sa pobavila!
Pridam aj ja.
Moj manzel na sluzobke za slobodna, balila ho mamina a pravdaze chcela zuzitkovat take tie vzorky z casopisov, tak mu nabalila sprchove sampony, kremiky a sampony. Drahy vliezol do sprchy, otvoril sacok so samponom a umyval - zial vlasy sa len lepili Az ked si precital napis - maska na tvar, pochopil...
Vanda
začiatočník

Obrázky: 0

Odoslaťod justina »

Ja len také úsmevné: Kúpila som Mirke časopis, ktorý podľa mňa doteraz stál 1.50 € a zrazu sme platili 1.80 €. Tak jej hovorím: Nezdá sa ti, že to pribralo? :D
justina
expert

Odoslaťod Zuz ana »

Kamoska raz miesto tuzidla na vlasy pouzila Pronto proti prachu. A ja som miesto kremu na tvar pouzila krem proti celulitide :D

Ale najvacsi trapas s kremom sa mi stal takyto. Chodievala som na plavaren a miesto kremu som si nosila rozne vzorky z casopisov, aby som usetrila co najviac miesta. Takto som pouzila aj daku niveu proti vraskam. Vecer sme sli s kamoskami do elamu na oldies party a cely vecer prebiehal v pohode az sme sa presunuli do miest, kde bolo take to modre svetlo. A zrazu kamosky zacne lamat, sulaju sa od smiechu, div ze sa tam rovno nepocikaju a mne je jasne, ze sa smeju na mne. Ked lapili dych, tak mi povedali, ze fosforeskujem. Cela tvar okrem okolia oci mi fosforeskovala - musela som vyzerat fakt groteskne. :alien:
Zuz ana

Tak sme sa dockali :)

expert

Odoslaťod Martina z MT »

Zuz ana píše: ...az sme sa presunuli do miest, kde bolo take to modre svetlo. A zrazu kamosky zacne lamat, sulaju sa od smiechu, div ze sa tam rovno nepocikaju a mne je jasne, ze sa smeju na mne. Ked lapili dych, tak mi povedali, ze fosforeskujem. Cela tvar okrem okolia oci mi fosforeskovala - musela som vyzerat fakt groteskne. :alien:

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) keby tak bolo foto - muselo to byt uzasneeee :)b :)b :)b
Martina z MT

Sloboda ducha!

expert

Odoslaťod Zuz ana »

Rozhovor s mojim muzom -

P: A co chcel vlastne Peto vo Viedni?
Z: Zhanal nove CD DJ Boba.
P: Ale sak ved on uz umrel, nie?
Z: Nie, zije.. kazdy rok vyda aspon jeden album.
P: (smutne) Tak to je blbe.
Zuz ana

Tak sme sa dockali :)

expert

Odoslaťod henri »

Tak aj mne tu slzy tečú, čo som si to teraz od začiatku všetko prečítala. :lol:
Ja pridám aspoň toto:

Známa namiesto "kujú pikle" povedala "pijú kutle". :D

(Keby niekto nevedel: kuť pikle = pripravovať intrigy a kutle = črevá, vnútornosti)
henri

je pracujúca matka

expert

Odoslaťod ivanita30 »

snahy mojho draheho o slovencinu - vola debko/jebko - rozumej dedko :)b :)b
ivanita30
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.