kozmeticke okienko

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: kozmeticke okienko

Odoslaťod mimulik »

Vlastne ešte som zabudla. Toto bude možno zaujímať tie, ktoré majú problémy s pleťou. Od decembra som bojovala neustále s vyhádzanou pleťou, vyzerala som ako pubiška, a po vianociach sa to sakra vyhrotilo, už som bola zúfalá. Bola som 3 krát na IPL zákroku, mám pocit, že mi to vždy pomohlo, pleť som mala hladkú, vypnutú, tie potvory pubertálne sa rýchlo hojili, nerobili sa mi fľaky, ale to trvalo tak 2 týždne a potom sa to tuším vždy vrátilo s ešte väčšou intenzitou. Tak som už bola v pokušení objednať sa na chemický píling, lebo mne sa nerobia hnisavé vyrážky, ale červené, bolestivé, po ktorých ostávajú fľaky.

Aaaale, objavila som kdesi na internete krém ACNE ATTACK od Dr. Wolf, stál ma 13 eur a tá vecička funguje. Dosť mi to pomohlo od podkožných poupchávaných pórov, či čo to je, nie čierne bodky, oni nie sú vidieť, ale akurát cítiť pri krémovaní. No ale keďže túžba po peknej pleti je ako mor, tak som si objednala ešte "retinolové sérum" http://www.medaprex.cz/sk/internetovy-o ... r-290.html
tak som veľmi zvedavá, čo to bude za zázrak. Inak aj tam majú nejaké produkty na akné, takže ak má niekto chuť testnúť :P lebo ten prípravok Betagel má tuším podobné zloženie ako ACNE ATTACK.
mimulik

Nemožné je len to, čo nikdy neskúsiš.

expert

Mood: Tired

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod alenka76 »

Mim,som rada ze sa ti podarilo vyhrat nad akne :rol8: ;)x
Ten sipkovy olej je super aj na akne a jazvy.... :wink: ja mam od Pai-a musim chvalit tiez.
Mne este dopomohlo to cistenie tym clarisonic-mam s nim len dobre skusenosti!Robim nim aj masaz a peeling atd.(taky maly vybrator na tvar :mrgreen: )......
alenka76

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod alenka76 »

...tak ja striedam oleje a kremy,musim pominat tolko veci co mam zacate-ze ak to miniem tak budem rada.
Vratila som sa ku YR ten nas zeleny-davam ho na noc-stale sa k nemu rada vratim vzdy!
Okrem sipkoveho ,vitam.E oleja skusam aj kokosovy-nemozem sa nabazit :mrgreen: ...asi by som ho aj jedla :rol8: :jaj:
No a kremy-ja som mala teraz nejake vzorky este z Origins,Rodial,a ine -a teda vonave su Rodial -len tie ceny ma slaktriafaju :whist:
Zacala som pouzivat aj krem na pery a okolie,len neznesiem dlho nejaku stopu po kreme-al.voni.dostala som teraz Clark`s Botanicals radu hadam na vsetko tak skusam skusam-a chvalim.Uz len ten pocit ze je to neskusane na zveroch ma upokojuje :mrgreen: :whist: ...ale pekne vonaju,a chutia :wink:

Dalej deko:No som sa zalubila do By Terry :jaj: ...nasla som jednu stranku kde predavaju za polovicne ceny-tak som si vzala rozjasnujuci makeup-milujem ho!!!!!! potom nejaky ruzovy krem-milujem ho!!!!puder,mascara,ruz.....za kazdu vec musim dat len pozitiva!Ruz drzi jak hluchy dvere-su krasne odtiene,a mascara-je dalsia v poradi kde maju na vyber farbu!Vzala som si baklazanovu :fl: rozcese riasy a drzi pekne a neopadava.Odlicuje sa uplne v pohode.

No a nakoniec este dievcata kupila som si jeziska-po polrocnom uvazovani a rozmyslani-Philips Lumia Precision Plus .
pouzivam ho uz od decembra a teda ma zatial 90% ucinnost.Pod pazuchov mam polku uz prec-skusala som porovnavat-ci rastu al.nie-a naozaj ucinok!Kto ma naozaj nejake problemos s ochlpenim-za seba doporucujem.Zvazila som im cenu a chodenie na sedenia-a vyplatilo sa.
alenka76

expert

Odoslaťod mimulik »

Idem doplnit moj dojem z makeupu ...... Air de Teint od LANCOME. Nakoniec sa ukazal ako super. Napr. na dennom svetle vyzera fantasticky, teda ja nevidim nejake rozjasnenie, ale on nie je vidiet vobec. Uplne splynie s pletou. Akurat si treba zvyknut na tu zvlastnu konzistenciu, ktora mne ale vobec nie je po chuti.

No a myslim, ze nebude pre suchu plet. Lebo on zmatnie na pleti, ale mozno je to len moj pocit. ROZHODNE treba VYSKUSAT, lebo s prvym ...... nema nic spolocne. Ja som uz objednala cez FANN (vynimocne :!: ), lebo so zlavami, co som mala ma vysiel na 33 eur a to je pre mna prijatelna cena.
mimulik

Nemožné je len to, čo nikdy neskúsiš.

expert

Mood: Tired

Odoslaťod slniecko »

Ozaj, keď sme pri tých prístrojoch...nemáte skúsenosti s domácim ozonizérom? Kedysi, keď som ešte chodievala na kozmetiku, tak niečo také moja kozmetička mala a veľmi to urýchlilo hojenie takých veľkých podkožných vyrážok...ale či aj takýto menší na doma...

http://www.biostyle.sk/pristroje/ozonizer-kozmeticky/
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod alenka76 »

ahojte,

Slniecko,o tom som pocula len zo salonov-takze domaci ja nemam ani sajn.

Geminy,ja si uz presne nepamatam,ale myslim ze som mala jednu z Avonu(straaaaaaasne davno)-a drzala ako zatata.Neviem ci sa im vyrovna aj YR.
Bohuzial momentalne nemam skusenost-kedze to nepouzivam. :uh:

Ja som odskusala par veci:
Maska na tvar od Weleda-Wildrose.(pouzila som ju dva krat za dva tyzdne)Musim pochvalit,plet je uplne hladka pekne sa pne.Rozziary a nezanechava mastnu plet.Davam jej jednicku!Mala som len take dve vzorkovniky-takze ju asi zakupim ako cele balenie.Sem tam na nejaky ten relax. :wink:

Kupila som si z cirej roztopasnosti a nie za nejaku hroznu cenu Firming Butter-Palmers (cca 6€)
Velmi sa mi paci vona a hlavne v tomto obdobi ma chyta masirovacia mania.Takze triem a triem :ashamed: Nohy-stehna mam uz pekne aspon hladke :mrgreen: ...je mi jedno ci zabera alebo nezabera na formovanie aspon mam pokozku jak babatinko :mrgreen: :mrgreen:

No a mam tu vlasovku:
Dostala som na skusku Aussie Deep Treatment 3 Minute ...... ,Chvalim chvalim a esteraz chvalim.Ja som nejak moc nie na tieto veci,ale tato ma vcelku dostala.Vlasy mam akokeby z kadernictva.Niesu vobec zatazene,su uplne hladke a neelektrizuju.Viem ze je tam toho nas....neho na mrte,ale neva,nebudem to pouzivat stale ale sem tam si dam.Menim to aj tak s inym vyrobkom alebo sem tam necham vlasy bez osetrenia-nech maju "vybeh"a potom sa pekne zas dostanu tam kde ich chcem mat!
No a ozaj ja ked si nedam nic na vlasy -su vlnite.Takze v tomto pripade nemusim pouzit ani zehlicku.

No a do toho este pouzivam Schwarzkopf got2b Öl-la-la-ten u mna nesmie chybat na policke-akurat dochadza,takze kupim novy!Doporucujem.
Prílohy
index.jpg
(2.91 KiB) Stiahnutá 2924 krát
index-spary.jpg
(5.36 KiB) Stiahnutá 2931 krát
Palmer_s_Cocoa_Butter_Formula_Firming_Butter_315ml_1366218803.png.jpg
(97.01 KiB) Stiahnutá 2936 krát
alenka76

expert

Odoslaťod alenka76 »

...dalej Nei,myslim ze ty si i recenzovala tu miceralku od Loreal.Prosim ta mne smrdi jak ked cestary robia novu cestu.
Ako dobra vcelku je,nie zas jednicka ,mozno keby chcela vie dokazat aj viac.Ale ten smrad.Vyhodila som ju :bored:

No a musim pochvalit lak na nechty od b.pretty nail polisch.Teda drzi jak hluchy dvere,nelupe sa,a pekne sa da odlakovat.
Pouzila som pastelovu modru ,a nezanechala ani nejake skvrny na nechtoch!A ta cenaaaaa :ashamed: V bipe do 2€ :wink:

A ozaj no,prosim vas pouzivate niekto oleje z radu Tilia???ake su?Alebo vobec vseobecne-mate nejaku skusenost s vyrobkom z tejto znacky?
alenka76

expert

Odoslaťod slniecko »

Z Nobilis Tilie používam jednozložkové a éterické oleje, s nimi som spokojná, potom som bola úplne nadšená ich bioaktívnou pleťovou maskou a teraz mám vzorky troch regeneračných pleťových olejov - som zvedavá. Chcela by som vyskúšať aj biofázu, ale nejako nie a nie si vymyslieť, ako to nakombinovať, už som aj rozmýšľala, že im napíšem, nech mi to nakombinuú oni.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod alenka76 »

slniecko píše:Z Nobilis Tilie používam jednozložkové a éterické oleje, s nimi som spokojná, potom som bola úplne nadšená ich bioaktívnou pleťovou maskou a teraz mám vzorky troch regeneračných pleťových olejov - som zvedavá. Chcela by som vyskúšať aj biofázu, ale nejako nie a nie si vymyslieť, ako to nakombinovať, už som aj rozmýšľala, že im napíšem, nech mi to nakombinuú oni.

Jej dakujem Slniecko,

Uz to chodim poriadne dlho obzerat,a furt sa nejak nemozem rozhodnut.Aj tu biofazu som kukala-presne.
Skus im napisat,co ti napisu.Ty chces presne na tvoju plet ze?Som zvedava.....tak sa hadam nejak na to dam. V:)
alenka76

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.