kozmeticke okienko

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: kozmeticke okienko

Odoslaťod slniecko »

dnes im napíšem a som zvedavá...

no a ešte jednu dilemu mám...čný krm...našla som úžasný, korý mi sedí perfektne,nedráždi, vyhladzuje vrásky a stojí pá fufníkov..a našla som ho úplne náhodou, keď som zúfalo hľadala v zime niečo na presušené pery...a v momnte núde si ho nacapkala aj okolo očí

[ img ]

no...ale moja dilema spočíva v tom...vždy om bola v tom, že človek m používať kozmetiku pre svoj vek, nie pre vyšší, aby si nenavykla, lebo potom neskôr mu nebudú zaberať tie pre vyšší ve...a toto je od 60 rokov :whist: ...tak neviem...
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod alenka76 »

Slniecko,

Som zvedava co napisu. :wink:

No ja som to tiez vzdy riesila a teraz neriesim.Ja si vo väcsine taketo veci necham bud ako narazovu masku-aj na oci.Alebo to pouzivam chvilu a potom zas skusim prestriedat.Vzdy s nejakym hydratakom.
Nejak tomu uz po tom vsetko neverim -aj tak tam nacapu toho kopu aj ked je to od 30 al.40 a viac.
Trebars som raz skusila ten od YR nad 50+ a teda slo mi plet vystipat neskutocne.Som rozmyslala ze ci po 50 mame tvar ako pancier nejakeho "kožca"....ale len mi nesedelo zlozenie....
Takze ja by som to kludne pouzila a potom prestriedala.

Aky je mastnejsi?Hutnejsi?

No a ja musim pochvalit zas Nei co si uz publikovala ten krem od Balea (teda denne fluid)
Naozaj je paradne.Rozjasnuje odusu!Aj asistentka uz kupuje druhe balenie :mrgreen:
alenka76

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod nea »

caute, no kde zacat :mrgreen:

Alenka, najprv k tym olejom Nobilis Tilia, ja som s nimi svojho casu spolupracovala, mne velmi vyhovovali. Co sa tyka pletovych, mala som Monet a da Vinci, oba boli fajn, ale ten Monet mi sedel asi najlepsie. Inak, na slovensku predava tuto kozmetiku viacero e shopov, fajn je najst si taky, kde maju aj vzorky a mensie balenia, aby si mohla vyskusat. Napriklad tu
http://www.navratkprirode.sk/

Hyaluronove serum od Baley je fajn, naozaj za tu cenu :yes:

Problemy s pletou riesim momentalne aj ja, zacalo to, ked som sa vratila z nemocnice, jednak ta chemia co tam do mna popchali, potom som dostala alergicku reakciu na ATB a odvtedy sa to vlecie. Take mikrozapaly. Teraz posledny tyzden sa mi zda, ze uz je to na ustupe, ale este nekricim hop, kym nepreskocim.
Ale tak celkovo vidim na sebe, ze uz som sa prehupla cez tu kriticku hranicu a budem musiet okrem kozmetiky so sebou aj daco robit v zmysle nejakych procedur.
Celkom vazne uvazujem aj nad vyplnami, hlavne moje nosoustne vrasky mi piju krv uz pekne dlho. Alebo aj plasma terapia ma laka...uvidime. Momentalne som v stadiu, ze tak rekreacne zistujem, ci to vedia urobit s peknym vysledkom aj u nas v KE alebo sa budem musiet trepat do BA. Hlavne mi ide o to, aby to vo vysledku vyzeralo prirodzene.

Co sa tyka veci, ktore som v poslednej dobe vyskusala, vsetko dokumentujem na blogu, nadalej najvacsia spokojnost s pletovou kozmetikou Annemarie Borlind, ale od Alenky som mala vzorku denneho lotion Primavera, zistila som, ze je dostupne aj u nas v e shopoch, to lotion ma uplne nadchlo, idem si ho objednat. Je lahucke, robi zamatovy pocit na pleti a dava jej taky krasny jas. Eno nuno :rol8:

Este k tej vekovej hranici a nazoru, ze nemozem v tridsiatke pouzivat kozmetiku pre velmi zrelu plet, lebo si "zvykne" - nesuhlasim s tym. Pokial mi ten produkt vyhovuje a vidim pozitivny ucinok na pleti, evidentne je pre nu vhodny bez ohladu na vek. Toho, ze plet si zvykne a v 50tke uz nebude reagovat na anti ageing sa nebojim, vyvoj ide furt do predu a kym budem mat 50, bude tu kopec novych technologii a patentov, na ktore bude cas vtedy. Plus, od urciteho veku clovek na seba moze patlat to najlepsie, ale ak chce dosiahnut viditelne omladenie, to ide jedine zakrokmi, ci uz invazivnymi, alebo neinvazivnymi.
Je fakt, ze napriklad niektore pripravky urcene pre zrelu plet co ja viem 45+ stipat mozu, kvoli vysokemu podielu Retinolu napriklad alebo kyselin. Treba si to odsledovat, ako plet reaguje.
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Odoslaťod slniecko »

alenka76 píše:Trebars som raz skusila ten od YR nad 50+ a teda slo mi plet vystipat neskutocne.Som rozmyslala ze ci po 50 mame tvar ako pancier nejakeho "kožca"....ale len mi nesedelo zlozenie....

Možn si povedali, že v tom eku už musíme niečo vydržať :mrgreen:

alenka76 píše:Aky je mastnejsi?Hutnejsi?

áno, je aj mastnejší, aj hutnejšií, ale je veľmi príjemný, neostávaa na povrchu pleti a fakt sa mi mene tvoia vrásk, aj viečko mám napnutejšie
slniecko

expert

Odoslaťod slniecko »

nea píše:Toho, ze plet si zvykne a v 50tke uz nebude reagovat na anti ageing sa nebojim, vyvoj ide furt do predu a kym budem mat 50, bude tu kopec novych technologii a patentov, na ktore bude cas vtedy.

tiež pravda...tak sa asi nebudem krenkovať...

nea píše: Plus, od urciteho veku clovek na seba moze patlat to najlepsie, ale ak chce dosiahnut viditelne omladenie, to ide jedine zakrokmi, ci uz invazivnymi, alebo neinvazivnymi.

ono, keď už trba nieč rieši, tak to je možné, ale ja verí skôr na prevenciu..teda, keď budem tú pleť hydrtovať a vypínať, tak sa budú v prvom rade menej vrásky tvoriť...
slniecko

expert

Odoslaťod nea »

jasne, prevencia je gro, ja som pisala o situacii, ked uz treba prikrocit aj k represii :D
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Odoslaťod slniecko »

tak potom treba veľmi silno viazať cop :mrgreen:
slniecko

expert

Odoslaťod alenka76 »

Slniecko :lol: :lol: :lol: :lol:
alenka76

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod mimulik »

Kočky, čo taká galvanická žehlička???

Používa niektorá? Poznáte to? Oplatí sa to kúpiť?

Napr. toto: http://www.dixo.sk/zehlicka-na-plet-biowave/
mimulik

Nemožné je len to, čo nikdy neskúsiš.

expert

Mood: Tired

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.