kozmeticke okienko

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: kozmeticke okienko

Odoslaťod veroniqc31 »

Margo píše:Skus Juvena Juvedicial Night. Alebo Age Fitness Night Cream od Biotherm. K tomu postupne dokupit nejaky dobry kremik na ocne okolie, jemny peelingovy krem, cistiace mliecko. A na tu vrasku na cele... :? tiez mam jednu taku a pekne ma stve. Botoxove injekcie zabrali iba na chvilku, doktorka mi odporucila dat si okrem botoxu (5500sk) implantat z kyseliny hyaluronovej (co je bratru zhruba 11 tisicoviek, bolest k tomu je gratis :mrgreen: ), k tomu tri sedenia mikrodermabrazie (cca 4500sk) a tri az styri sedenia laseru (cca 7tisicoviek) ... no neber to za tu cenu :lol: :roll:

No, az sa odhodlam ist sa vymladit, dam ti vediet :wink: mozno mi milacik venuje pekny darcek uz pred Vianocami :) Uz budem mat blizsie k 40 nez k tridsiatke, tak by sa patrilo 8)

ahoj, tak mate teda dobre skusenosti s botoxom? akurat citam nejake zaujmave informacie, video skusenosti s botoxom, ale stale mam trosku voci tomu nedoveru. predsa len to je umely zasah do tela a botox je svojim sposobom aj toxicky ci?
mate skusenost s tvarovou jogou? ta vyzera tiez zaujmavo.
veroniqc31

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.