film

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: film

Odoslaťod alenka76 »

Kirkusa,
ja som tak presne "prezrata"vojnovych.... :? Ja uz len ked nejaky novy film o vojne vyjde tak mam koprivku...
a moj mm to zas rad....

no skusim ten film splasit,ked budem mat naladu tak to pozriem... ;)x

a diky za tie filmy-a tie mimina-aspon som sa pobavila na recenzii :mrgreen:
alenka76

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Kirkuša »

Tak World War Z za mnou, ako "vojnovy film" by som to prave nenazvala, skor rodinny (doraz na rodinne hodnoty) dobrodruzny s masovymi a mäsovymi (asi ich bolo o par viac v tej unrated verzii co sme mali) scenami. Najprv je to zmena ked ste zvyknuti si zombikov spajat s pomalymi kolisavymi pohybmi ale dnes je rychla doba a tak asi je to uz prezitok a nastupuju tito superrychli turbaci. Akoze nebolo to zle. Pitta je tam vrchovate v kazdej jednej scene az moc, ale hraje dobre, dobytie Jeruzalema vizualne pekne, lietadlo aj laboratorna nahanacka tiez...
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Odoslaťod nea »

Kirkuša píše:Tak World War Z za mnou, ako "vojnovy film" by som to prave nenazvala, skor rodinny (doraz na rodinne hodnoty) dobrodruzny s masovymi a mäsovymi (asi ich bolo o par viac v tej unrated verzii co sme mali) scenami. Najprv je to zmena ked ste zvyknuti si zombikov spajat s pomalymi kolisavymi pohybmi ale dnes je rychla doba a tak asi je to uz prezitok a nastupuju tito superrychli turbaci. Akoze nebolo to zle. Pitta je tam vrchovate v kazdej jednej scene az moc, ale hraje dobre, dobytie Jeruzalema vizualne pekne, lietadlo aj laboratorna nahanacka tiez...

Vcera som videla...neviem, dalo sa to pozriet, ale filmov o zombikoch mam uz plne zuby :rol8: Pridu mi skor smiesni nz strasidelni (neviem, ci to v tomto pripade aj nebolo cielom). Pitta rada nemam, ostatne herecke vykony podla mna nestoja za zmienku, kopec logickych lapsusov skoda spominat...proste, taky typ filmu, ktorym zabijete dve hodiny a tym to hasne. Precitala by som si celkom povodnu kniznu predlohu, vraj je dobra. Ale teraz uz budem ovplyvnena vizualom filmu a bude mi to kazit :(
Vcera som videla este aj toto
http://www.csfd.cz/film/132672-box-the/
celkom zabava, malo to zaujimavu atmosferu, taky trosku vizualny manierizmus, ale bavilo ma to :D Az na Cameronin umely kacaci pysk. A Frank Langella by siril tichu hrozu kludne aj bez vypalenej polovicky tvare, vyborny herec!
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool

Odoslaťod Kirkuša »

Na poslednu varku som nejak nemala stastnu ruku:
- Divoke bytosti juznych krajin - neoslovilo ma, ano je mi jasne ze na okraji spolocnosi v roznych koncinach sveta zije obdoba nasich romov, vypozicane slovami jedneho z recenzentov na csfd: "..originální pojetí národa, kterýmu nerozumím a popravdě ani nevím, jestli rozumět chci..."
-Star Trek: Do temnoty - neoslovilo ma a to som skalna scifistka a na csfd ma 82perc. nejak neviem kde sa stala chyba
-Great Gatsby : uz ani nepamatam kto a preco mi to doporucil, matne si spominam ze to mali byt krasne obrazy a romantika, ale za mna zial nuda nuda nuda
-Movie 43 : zbierka kratsich poviedok spojenych ustrednym motivom do jedneho filmu, v podstate trapna uchylaren (sexualny&fekalny humor), zaujalo ma kolko zvucnych mien sa tam uvolilo hrat napriek tomu ze tam maju len minutove pasaze: Uma Thurman, Richard Gere, Kate Winslet..atd atd.cela kopa,nechapem ako sa ich podarilo na to uvarit
Kirkuša

expert

Odoslaťod nea »

Ja som sa teraz namotala na Downton Abbey, mama si kupila na DVD komplet prvu a druhu seriu tak to davam uz treti den pred spanim :mrgreen:
Prijemny serial, aj niekolko vybornych hereckych vykonov a tie realie a kostymy samozrejme :yes:
nea

expert

Odoslaťod alenka76 »

nea píše:Ja som sa teraz namotala na Downton Abbey, mama si kupila na DVD komplet prvu a druhu seriu tak to davam uz treti den pred spanim :mrgreen:
Prijemny serial, aj niekolko vybornych hereckych vykonov a tie realie a kostymy samozrejme :yes:

...tiez sa mi velmi paci!Hlavne to obsadenie...... :yes:
alenka76

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod ninamamina »

Ahojte,

v poslednom obdobi som sice videla vela filmov, ale silne dojmy (pozitivne) zanechal len film Rivali - o F1 pretekaroch, najma teda pribeh Nikkiho Laudu. Velmi odporucam, aj chlapom sa bude pacit :wink:
ninamamina

:)

Odoslaťod Kirkuša »

nestihla som este naposledy ked som sem prispievala dopisat odpoved
Ono s tymi zombikmi to vnimam nejak tak, samozrejme ze sa toho clovek neboji, ono coho uz sa dospely clovek vypozerany na kopec filmov boji? asi nicoho, nejake nervy drasajuce horory ktore maju skor take uzkostne "psychologicke" napatie ktore nejakym sposobom rozvlni vnutro, nez poodtrhane ruky a litry krvi, to uz nikoho neohuruje...ale tak akoby uz skutocne ani neexistovala kategoria bojim sa (skor niekedy hnus), tak celkovo sa mi nejak posunula kategoria paci sa.
Aj namety totiz uz su nejak vyminane. Akukolvek kategoriu filmu vidim, zda sa mi ze to "poznam". Akoby uz clovek preskumal celu zem a neexistuje nic na objavovanie, neprebadane uzemia. Kym sa to neposunie do nejakej ine roviny alebo co, je to v podstate uz omielanie rovnakych sposobov, scenarov, linii, vyrazovych prostriedkov. Som vsak omnoho tolerantnejsia nez skor, nejaku bombu vyslovenu co by som chcela vidiet viac krat uz si ani nepamatam kedy som naposledy videla. Nejak ked uz mi konkretny film nevadi, vravim ze sa mi pacil. Degradacia, ja viem, ale co uz...
Nedavno sme s muzom napr. dali Lone Rangera. A ani neviem ci sa pacilo ci nie take vsetkeho moc moc moc az do umoru, to iste Man od Steel, moze to vobec este viac vybuchovat? Tak som naschval skuskla nieco o chlapcoch co cez leto utecu od rodicov a urobia si dom v lese: Kings of Summer ...a no...tiez taky priemer, neurazi...vsetko to v podstate uslo :)
Kirkuša

expert

Odoslaťod Kirkuša »

Tak co ste videli kto zaujimaveho v poslednej dobe? Mna nic az take nazaujalo, z coho by mi dojem zostal dlhsie nez par dni, snad naposledy s vynimkou animaku Vlcie deti http://www.csfd.cz/film/308329-okami-ko ... e-to-yuki/ Kto ma rad prirodu a zive deti, prijde si na svoje, dej je jednoduchy rozpravkovy, napriek tomu dojal. Tiez niekedy premyslate ci svoje dieta vziat skor v pediatrovi ci veterinarovi? O:
Kirkuša

expert

Odoslaťod nea »

Mne z filmov v poslednej dobe nic tak neutkvelo v pamati, ale dramaturgovia Jojky mali asi nejake zatmenie a v relativnej tichosti odpremierovali v hlavnom vysielacom case skvelych Vikingov, prvu seriu 8)b
Smutne, ze taky dobry serial chodil v podstate len vdaka tomu, aby vykryli cas, kym zacne dalsia sezona debilneho, "este veselsieho" Panelaku :( :rol8:
nea

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.