film

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: film

Odoslaťod nea »

Kirkuša píše:Cloud Atlas - a ze superko :sun

Hej? Chcem to vidiet v dohladnej dobe...

ja som naposledy videla toto:
http://www.csfd.cz/film/282846-nevedomi/
celkom v pohode v ramci zanru, na to, ako mi Cruise obvykle ide na nervy.
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod nea »

Dneska som si pozrela Krev zmizeleho... Islo mi to na nervy, hlavna milostna zapletka Cibulkova + ten Slovak, posledny Janosik (vypadlo mi meno), akoze vasniva laska, neuverila som im ani makke F... jedine, co to robilo znesitelnym boli vedlajsie postavy v prevedeni Hubu, Labusa, Dlouheho.
nea

expert

Odoslaťod Kirkuša »

My sme cez vikend pri flaske dobreho vinka vzhliadli Janko a Marienka:Lovci carodejnic a akoze tazko odlisit dojmy z vinka a filmu ako take, pretoze takto sa to dalo vidiet :lol: . Janko bol sexi a to ako si musel pichat inzulin nakolko ho "ich prva" carodejnica v detstve predavkovala sladkostami, este viac. Inak nic vazneho, uletena akcna "reznicina" - pre deti isto nevhodne, ktora sa ale ani nesnazi tvarit sa vazne, a mala som dojem ze film si robi miernu srandu sam zo seba. Vzhladom k situacii sadlo.

Dalej sme este pred casom skukli Pi a jeho zivot, z traileru: http://www.csfd.cz/film/221649-pi-a-jeho-zivot/videa/ som bola navnadena, ale vcelku sklamanie, akoze urcite sa oplatilo pre tie nadherne zabery prirody, ostrov plny Surikat a tak, museli sa s tym neskutocne vyhrat...inak ma to skor navandilo precitat si este knihu ked som na diskusii k filmu pochopila ze zaver bol zmeneny a celkovo tazisko mierne posunute, je vraj kniha o dost lepsia...
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Odoslaťod čika: »

kirkusa, moj muz videl janka a marienku a bol nadseny, od rovnakeho rezisera tommyho wirkolu este videl potom jeden ulet, mrtvy snih - http://www.csfd.cz/film/248800-mrtvy-snih/, ze cista haluz :mrgreen:
čika:

nikdy nebude konec

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod Kirkuša »

Cika : dik, posuniem tip muzovi, bude nadseny, on taketo moze! :yes: Inak ti Lovci sa dost pacili aj mne, nazapieram, akurat tazko mi povedat ako by som to vnimala za triezva, neskusala som, muz pre istotu aby si to u mna poistil dovliekol tu flasku. :rol8:
Kirkuša

expert

:P :mrgreen:
jasne, toto je uplne sub-zaner, treba brat s rezervou
este ked sa janicko a marienka objavili v programe kina - bez dalsej suvislosti ci anotacie, moj muz ze parada deticky, pojdeme do kina.... ale potom to upravil :)
čika:

nikdy nebude konec

expert

Odoslaťod nea »

toho Janicka a Marienku som videla, nebavilo ma to.
nea

expert

Odoslaťod Kirkuša »

Cika: No hej deti by asi mali trochu zle sny mysliac si ze rozpravka ...aj ked sa nad tym zamyslam, tie dnesne odchovane na Coraline za tajomnymi dverami, V tom dome strasi, Paranormanovi, Mrtvej neveste Tima Burtona atd..aspon teda tie nase to maju medzi oblubenymi...a konieckoncov keby niekto realne sfilmoval tie prostonarodne slovenske rozpravky kde sa to detailnym popisom rozneho mucenia len hemzi, mozno by sme boli prekvapeni aky cajicek by pre nich ti Lovci nakoniec boli...
Kirkuša

expert

:) ano, to je mozne....vo stvrtok robim jedno podujatie k dobsinskeho rozpravkam pre skolky...mala by to byt dramatizacia niektorej rozpravky...tak som tak zo srandy zvazovala - hadogaspar - to je narez.....ale bude koza rohata a jez, ta je neskodna :)
čika:

nikdy nebude konec

expert

Odoslaťod Kirkuša »

Django Unchained - Tarantino nam uz starne, ale rukopis este citit. Dobra kovbojka.
Kirkuša

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.