Veriaca rodinka

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Veriaca rodinka

Odoslaťod Baruska »

Lucia a Susanna, obdivujem vas ze to zvladate - myslim celkovo - zivot v cudzine je podla mna tazky, predsa len - ina mentalita, a to ze si strazite svoju vieru je podla mna uzasne. Susanna, v puberte nieco zakazovat alebo nutit by znamelo mozno aj presny opak toho, co by sme chceli dosiahnut, a to urcite vies. Neboj, Pan to vie a ked sa modlis, urcite ta nenecha v stichu.
Baruska
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Baruska »

...
Naposledy upravil Baruska dňa , celkovo upravené 1 krát.
Baruska
pokročilý

Odoslaťod Luciatt »

Baruska,
ten ruzenec to nie je ze oni sa modlia, to sa vlastne modlime my a oni obcas sa s tym ruzencom haruju, obcas citaju, modlit sa ho nevedia, len svojim prikladom ich ucime k tejto modlitbe.
Luciatt

Odoslaťod Luciatt »

Baruska aj ja mam taky pocit, ze casto sa mi nechce ja velmi rada citam prispevky a potom sa mi tazko pise. K tej smrti, urcite to treba detom vysvetlit ale v spravnom case. Myslim ze pre moje deticky je to este skoro a nepochopili by to. Maju 3 roky a mladsia ma 18 mes. Viem ze ak to nie je vysvetlene tak mozu mat neskor v zivote problemy. V rodine sa tak stalo u svagra ktory odmieta Boha a tak to detom ani on ani jeho byvala manzelka nechcu povedat. Stala sa potom taka vec ze sa dozvedeli ze vlastne ich vlastna matka im neprezradila ze jej mama zomrela, pretoze s nou bola pohnevana a oni zili v domnienke ze ich starka je ta s ktoru zije teraz dedo, kedze pravu babku si nepamataju, boli z toho sklamane ze im rodicia klamali.
Luciatt

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.