Veriaca rodinka

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Veriaca rodinka

Odoslaťod Baruska »

Ozaj, Slnecnica, skoro by som zabudla - klobuk dole - ze sedem deti !!!Tak to si teda velmi rada necham od teba - skusenej mamky - poradit, ak mozem?! :D
Urcite mas skusenosti dost!!!
Baruska
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Baruska »

Mila Susanna, dufam ze ti na tomto fore budeme napomocne aspon formou povzbudenia, nemas to fakt lahke, ale hlavne je - NEVZDAVAT TO! Boh to vidi, a vie ako sa trapis, a ak budes prosit, dostanes. Dolezite je verit!! Budem na teba mysliet ak mozem.
Baruska
pokročilý

Odoslaťod Susanna »

Kocky, ono je to rozdielne. Ja pochadzam z oblasti , kde je silna- konzervativna- viera. Samozrejme, ze som rebelovala sem- tam v mojom zivote a vela veci som nerobila spravne. Ale aj tak mne je tak luto, ze nemozem dat mojim detom to. co som ja dostala. neviem to ani presne vyjadrit. Mojim cielom v zivote je, aby moje deti nasli aktivne Boha, aby boli vo viere a aj v cirkvi DOMA: Najstari chlapev zacne chodit buduci rok- teda jesene - do cirkevnej skoly- je to jedinna v meste- katolicko- ortodoxna- tak len dufam, ze tam dostane nieco viacej ako mu ja mozem dat. Hlavne to, ze nie je sam, ze je velaludi, co veria a ze viera im obohacuje zivot. ak by som toto dosiahla a videla, ze su spokojni vo svojej viere- mozem umriet. :D
My napriklad nikdy nechodime do kostola cez tyzden. to jednoducho nestihame. pritom ja mam take pekne spomienky na vecerne omse, ruzenenckpred omsou.
Susanna
expert

Odoslaťod Baruska »

...
Naposledy upravil Baruska dňa , celkovo upravené 1 krát.
Baruska
pokročilý

Odoslaťod slnecnica2 »

...
Naposledy upravil slnecnica2 dňa , celkovo upravené 1 krát.
slnecnica2
expert

Odoslaťod Susanna »

jeeej, slnecnica, tak lpreto si chcela , aby sme drzali prsteky? Gratulujem!!!
Pekne si to napisala, ze viera je dar. prave to ma utesuje. ze ja robim co mozem, ale nakoniec je to ajtak dar od Boha, co spravi nase deti aktivne veriace. alebo sa mylim? Ja to tak citim. Od kedy takto rozmyslam, tak som sa ukludnila. Inak ma to dost trapilo. dost tazko sa vysvetluje chalanom v ich veku, preco oni musia a ostatni nie. vzdy mi hovoria>: Mama, verit sa da, aj ked nechodis do kostola. Tak to tu vidia. vela ludi si tu hovori veriacich, ale dokostola ide 2x v zivote. Na svoj krst a svoj sobas.
Dost takzo sa mi o tychto veciach diskutuje s rodinou na slovensku, Oni si urcite myslia, ze som benevolenta a ze nevediem deti k viere. Tazko sa vysvetluje. Co by ste vy spravili, keby Vam 12 arocny predpubertak povedal, ze nejde do kostola? lebo je unaveny, lebo sa chce hrat s kamosmi, lebo nieco.
Susanna
expert

Odoslaťod Maruška »

Blahoželám Slnečnica a zároveň ťa obdivujem.
Maruška
expert

Odoslaťod sasenka »

---
Naposledy upravil sasenka dňa , celkovo upravené 1 krát.
sasenka
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.